Įkraunama...
Įkraunama...

Gripas, sloga, peršalimas

Sveiki. aš čia biškį ne į temą, bet...

Ar galima nėštumo metu naudoti pukškalus nuo erkių?
Atsakyti
QUOTE(Kosmonautė @ 2013 06 12, 13:25)
Sveiki. aš čia biškį ne į temą, bet...

Ar galima nėštumo metu naudoti pukškalus nuo erkių?

Turbūt yra atskira temukė... Galima, vakar kaip tik klausiau ginekologės. Sakė viskas, kas išoriškai vartojama, galima. Lygiai taip kaip mažiems vaikams.
Atsakyti
Sveikos Mamytes smile.gif
Norejau paklaust,kaip gydytis kosuly nestumo metu?Ar kas susidure su tokia beda...
Atsakyti
Sveiki! gal yra serganciu? sad.gif va tik ruduo atejo ir ligos uzpuole sad.gif o man dar nera net 11 savaiciu! sloga, gerkle temperatura 37.8 vakar geriau paracetamoli, nes bijojau, kad per nakti neuzkiltu virs 38. siandiea temperatura po biski vel kyla...labai nesinori naudoti to paracetamolio, nors ir daktarai leidzia. aisku geriausia butu nesirgti, bet jau nieko nepakeisi reikia issikapanoti tik labai tikiuosi, kad mazius mano pakankamai jau stiprus ir atlaikys mano negalavimus smile.gif mamytes kurios sirgot gripu iki 12 nestumo savaites pasidalinkit patirtim kaip toliau vystesi jusu mazius? ar nepakenke visokie gripai mazyliui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cika69: 26 rugsėjo 2013 - 14:53
As 10 sav nestume turejau kvepavimo taku infekcija, ne tik kad persalimas ir sloga bet komplikavosi viskas rimtu bronchitu ir jei dar buciau laukus ( bijojau gerti vaistu, kad nepakenkti mazyliui, tad gydziausi pagrinde liaudiskomis priemonemis) galejo ir plauciu uzdegimas issivystyti unsure.gif Patirta infekcija dar pablogino mano kraujo rodiklius (mazakraujyste), kuri laika spazmavo pilvuka , bet isnesiojau iki galo. Vaikutis gime sveikas, sirdies ydos (ko turbut labiausiai bijojau) neturi, o tiksliai pasakyti ar infekcija turejo itakos jo alergijai ir sergamumui, niekas negali.
Atsakyti
Eina sau! nu cia ir rimtos problemos pas tave buvo blink.gif bet smagu, kad viska laimingai baigesi smile.gif na man jau po truputi gereja. temperatura nera tokia auksta tai uztenka ja numusti laiudiskais gydimais tai tikiuosi daugiau ji ir neuzkils ir greit pasveiksiu smile.gif nors kosulys tai nelabai grazus sad.gif aisku kiekviena smulkmena neramina ypac kai pries metus turejau persileidima, bet tikiu, kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
As irgi prie serganciu unsure.gif Man 16 savaite. Is patirties zinau, kad vien terliojimasis su arbatom, visokiom makalynem ir skalavimais neissisuksiu, tad ryte siaubiau vaistine doh.gif Paemiau liepziedziu arbatos, sinupreto, nuo gerkles neo angino. Del slogos kosultavaus su vaistininku, tai toks tikrai nekvailas vyrukas mane nuramino, kad is esmes visi nerecptiniai vaistai yra tinkami ir nesciosiom, tiesiog gamintojai apsidrausdami raso ta zudancia fraze"nerekomenduojama". Pamenu su pirmu nestumu gydytoja leido pirkstis Xymelina, sikart naudoju Olyntha, nors ala negalima, bet vaistininkas sake, kad jame ta pati pagrindine veiklioji medziaga kaip ir tam Xymeline smile.gif Su pirmu esu gerus ir Ospamoxa, kai 2 savaites laikesi 37,5-37,7 temperatura. Gydytoja tada pasake, kad tie antibiotikai yra 100 kart maziau kenksmingi nei organizme tupinti infekcija schmoll.gif Zodziu, nebijokit taip jau paniskai tu vaistu mirksiukas.gif jie tikrai geriau negu 2 savaites gydytis arbata su citrina unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 15 spalio 2013 - 15:39
QUOTE(dainio111 @ 2013 08 18, 12:03)
Sveikos Mamytes smile.gif
Norejau paklaust,kaip gydytis kosuly nestumo metu?Ar kas susidure su tokia beda...

Sena zinute.. bet gal kazkam siuo metu aktualu.
Gerti spanguoliu, brukniu arbatos su medumi. Juodojo ridiko sulciu. Kvepuoti islandines kerpenos garais. Krutine, kojas, nugara istrinti Eucabal balzamu. Krutine galima ir sildykle kiek pasildyt - labiau veiks vaistas. Augaliniai ciulpinukai. Daug daug skysciu.. Yra homeopatiniai Broncho heel - suciulpti kaip nurodyta lapelyje.
Kaip ir nieko naujo, bet viska sudejus - veiksminga! thumbup.gif Aisku, kai ner rimto susirgimo, infekcijos ar pan. Cia jau reik jausti, ar gali issikapstyti, ar be mediko ir vaistu - niekaip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gurmano: 15 spalio 2013 - 16:08
QUOTE(-Braskeele @ 2013 10 15, 16:38)
As irgi prie serganciu unsure.gif Man 16 savaite. Is patirties zinau, kad vien terliojimasis su arbatom, visokiom makalynem ir skalavimais neissisuksiu, tad ryte siaubiau vaistine doh.gif Paemiau liepziedziu arbatos, sinupreto, nuo gerkles neo angino. Del slogos kosultavaus su vaistininku, tai toks tikrai nekvailas vyrukas mane nuramino, kad is esmes visi nerecptiniai vaistai yra tinkami ir nesciosiom, tiesiog gamintojai apsidrausdami raso ta zudancia fraze"nerekomenduojama". Pamenu su pirmu nestumu gydytoja leido pirkstis Xymelina, sikart naudoju Olyntha, nors ala negalima, bet vaistininkas sake, kad jame ta pati pagrindine veiklioji medziaga kaip ir tam Xymeline smile.gif Su pirmu esu gerus ir Ospamoxa, kai 2 savaites laikesi 37,5-37,7 temperatura. Gydytoja tada pasake, kad tie antibiotikai yra 100 kart maziau kenksmingi nei organizme tupinti infekcija schmoll.gif Zodziu, nebijokit taip jau paniskai tu vaistu mirksiukas.gif jie tikrai geriau negu 2 savaites gydytis arbata su citrina unsure.gif


Mes savaitele vyresnes smile.gif. Irgi uzpuole sloga, skauda gerkle, temperatura 37.1 (siaip man visada prie slogos tokia buna). Kaip tik siandien buvau pas gine, tai pasiklausiau ir del slogos. Tai rekomendavo tik naturalias priemones, o jei sirgsiu labiau - kreiptis i seimos gydytoja.

Tai dabar geriu arbatas ir laukiu kol vyras citrinos ir imbiero pargabens. Tiesa as dar geriu aspirina del kitu priezasciu, tai tikiuos pades ir del temperaturos. Bet jei negerciau, tai del visa ko nusipirkciau paracetamolio, ir laikyciau prie lovos smile.gif. Ar gerciau nezinau smile.gif
Atsakyti
As siandien irgi buvau pas gine, tai maniske visgi liberalense ir leidzia gydytis rimtesnem priemonem nei liepziedziu arbata biggrin.gif Nuo slogos tikrai galima Sinupreta, taip pat Gelomyrtoli, Xymelina irgi leido purkstis, jei sloga labai ikyri doh.gif Zodziu, su tokiu "meniu" tikrai galima gyvent smile.gif
Atsakyti
Su pirmu sirgau gripu, kai buvo 6-8 sav., gėriau spanguolių morsą, tempę mušiau su paracetamoliu, kvėpavimo takų infekciją gydžiau homeopatiniais vaistukais. Vaikutis gimė sveikas. dabar 12 sav. irgi pakilo temp., tai po pusę paracetamolio tabletės 2 sykiu teko gerti ir vėlgi - skysčiai, arbatos, gerklės skalavimas, Anginheel ir Engystol. Dar Islamoos pastilės. Taigi šitaip beveik išsikapsčiau jau smile.gif
Atsakyti
ir man prireike pasiskaityti sia temuke... smile.gif visai as neatspari ligoms visko buvo pradzioj nestumo isivarius buvau sunkios formos asma,pypkes naudojau,inhaliavau su adrenalinu,geriau visokias tabletes dar ne nezinojau kad laukiuosi o dusau iki pamelynavimo,geriau triju rusiu antibiotikus nes protingos daktares niekaip man neatitaike ir taip menesi kankinausi. viduri nestumo dantis supuliavo kad visas zandas buvo istines, geriau ir nuo skausmo ir vel antibiotikus. verysad.gif o dabar vel mane puola ligos verysad.gif verysad.gif verysad.gif sausas dusinantis kosulys,uzkimus. o daktare jokiu vaistu neleido vartoti kadangi pries savaite buvo uzeje pilvo skausmai ir kaip gine pasake prieslaikinis gimdymas,liepe ramybes busenoj buti, tai del to jokiu vaistu negalima naudoti, nes bet kurie gali tik paskatinti gimdos atsidaryma,gimdos kalklelio susitraukimus. tai va kosciu smarkiai net pilva skaudet pradeda o vaistu jokiu net arbatu naminiu negalima ne ramuneliu ne liepzedziu. tai geriu daug pirktines arbatos,kvepuoju inhaliatoriumi su mineraliniu vandeniu,gerkle skalauju su druska,nosi gydau su quix ar kaip jis ten vadinasi juros vandenuku,o nuo kosulio jokiu tableciu jokiu sirupiuku ir juo labiau jokiu antibiotiku jau ir taip per daug gavus nestumo metu,net verkt norisi bijau kad vaikuciui nebutu pakenke tie vaistai. dar nakciai ant krutines karstu bulviu su lupyna uzsideti leido, o apie mirkyma koju jokiu kalbu nes irgi skatina gimdyma. tai va taip ir kankinuosi sad.gif
Atsakyti