Įkraunama...
Įkraunama...

Gripas, sloga, peršalimas

QUOTE(pintikliuska @ 2013 03 30, 12:42)
Sveikos mamos. As laukiuosi beveik 12 savaite jau, ir antradieni(pries 4 dienas) parejau is darbo visa drebedama is salcio, pasimatavau temp buvo 37.7. Jokiu vaistu negeriau, tik arbatas, bet nekrito ji man.treciadieni pradejo mausti desini inksta(esu turejusi problemu su jais anksciau daug kartu, kaip tik persalavau iskart ant inkstu pereidavo, bet antibijotiku isgerdavau ir iskart praeidavo). nuvaziavom pas daktara(gyvenu UK),patikrino, paciupinejo pilva, nugara, parodziau kur skauda, nu ir pasake gerti paracetamoli, Gryzom namo, pradejo temperatura kilti iki 38.8. Paracetamolis numusa keliom valandom, ir vel tas pats. Galva nezmoniskai skauda, inksta irgi tiesiog diegia, nebezinau ka daryt sad.gif nebenoriu to paracetamolio gerti, nes jau dvi dienas geriu kas sesias valandas. Va dabar vel temp laikosi 37,9 ir nekrenta.Patarkit ka daryt, nes baigiu is proto iseit sad.gif Ir jau taip penkta diena, bijau kad vaikui kas nors neatsitiktu nuo temperaturos aukstos..

eikite į ligoninę ir prašykite pagalvos, sakykite, kad paracetamolis nenumuša temperatūros, iki 38 laipsnių nieko tokio, bet kai jau pakyla virš 38,5 jau negerai, jokiais būdais neapsikamšykite patalais, stenkitės geriau jau vėdinti kūną, kad nebūtų leliui perkaitimo. nu bet jei jums inkstų uždegimas, tai vargu ar paracetamoliu išsigydysite, nors pirmam trimestre antibiotikai ir nerekomenduojami, bet jei sitaucija nesikeičia tai manau tikrai dar kart reikia pasirodyti gydytojui ax.gif
Atsakyti
buvau pas daktara, israse antibiotiku cefALEXin, ziuresim ar pades. aciu smile.gif
Atsakyti
Susidūriau ir aš su ligomis... Taip saugojausi nėštumo pradžioje, o dabar atėjus pavasariui še kad nori...
Mano ligos istorija tokia: trečiadienį ėmė kutenti gerklę, ketvirtadienį jau ėmė ją skaudėti, penktadienį taip pat skaudėjo, suėmė silpnumas, Grįžau iš darbo, atsirado 37.2 temp, užgulta nosis, nuvykau pas gydytoją, liepė pasirodyti, jeigu dar turėsiu temp pirmadienį, liepė daug skysčių vartoti, gulėti. Penktadienį buvo užkilusi temp iki 37.7, pradėjau kosėti sausai. Šeštadienį temp buvo 36.8, kosulys pašlapėjo, ėmiau atsikosėti tokiais tirštais pilkais skrepliais. Sekmadienį, pirmadienį temp nėra, bet jaučiu tokį bendrą silpnumą, greitai pavargstu, atsikosčiu vis dažniau tai pilkais, tai gelsvais skrepliais tikštais, iš nosies irgi valosi geltonos, kartais jau baltos, skaidrios gleivės. Geriu Sinupret, purškiu jūros vandenį, skalauti gerklės negaliu, nes pykina labai, tai geriu daug arbatų ir inhaliacijas darau. Tiesa, nuo vakar balsas susilpnėjo. Ne tiek užkimau, kiek baso stygas užgulė. Gal kas susidūrėt su tuo atsikosėjimu skrepliais? Gydytoja išrašė Ospamox, bet liepė negerti, jeigu gerės man... O ką žinau, ar gerėja čia man ar ne, lyg tas pats kaip vakar...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurore_: 23 balandžio 2013 - 09:19
QUOTE(Aurore_ @ 2013 04 23, 19:19)
Susidūriau ir aš su ligomis... Taip saugojausi nėštumo pradžioje, o dabar atėjus pavasariui še kad nori...
Mano ligos istorija tokia: trečiadienį ėmė kutenti gerklę, ketvirtadienį jau ėmė ją skaudėti, penktadienį taip pat skaudėjo, suėmė silpnumas, Grįžau iš darbo, atsirado 37.2 temp, užgulta nosis, nuvykau pas gydytoją, liepė pasirodyti, jeigu dar turėsiu temp pirmadienį, liepė daug skysčių vartoti, gulėti. Penktadienį buvo užkilusi temp iki 37.7, pradėjau kosėti sausai. Šeštadienį temp buvo 36.8, kosulys pašlapėjo, ėmiau atsikosėti tokiais tirštais pilkais skrepliais. Sekmadienį, pirmadienį temp nėra, bet jaučiu tokį bendrą silpnumą, greitai pavargstu, atsikosčiu vis dažniau tai pilkais, tai gelsvais skrepliais tikštais, iš nosies irgi valosi geltonos, kartais jau baltos, skaidrios gleivės. Geriu Sinupret, purškiu jūros vandenį, skalauti gerklės negaliu, nes pykina labai, tai geriu daug arbatų ir inhaliacijas darau. Tiesa, nuo vakar balsas susilpnėjo. Ne tiek užkimau, kiek baso stygas užgulė. Gal kas susidūrėt su tuo atsikosėjimu skrepliais? Gydytoja išrašė Ospamox, bet liepė negerti, jeigu gerės man... O ką žinau, ar gerėja čia man ar ne, lyg tas pats kaip vakar...

Aurore, ar gėrei tuos vaistus? Tikiuosi, kad pasveikai be jų mirksiukas.gif Aš visa žiemą prakosėjau, o ir sirgau rimčiau gal tris kartus. Bet gydytoja niekada neliepė jokių vaistų gerti. Tik temperatūrai numušti paracetamolį. Reikia laiko manau iškosėti tuos skrepliukus ir praeis.. Mano mama jau juokiasi, sako tavo vaikas tik gims ir iškart kosėt pradės lotuliukas.gif Čia dėl to, kad aš visa nėštumą neatsikratau kosiulio..
Atsakyti
Sveikos mergaites, atejo ligos ir i manaji kiema verysad.gif

Pasigavau virusioka,sloga,gerkle,silpnumas. Tai zinoma gydytoja dave nedarbinguma, liepe guleti,gerti skyscius,arbatas ir skalauti su druskos tirpalais nosiuke su gerkle. Vienintelis vaistukas tai tik Sinupret israsytas ir jei labai kils temperatura,apie 38 laipsnius bus,tada gert paracetamoli. Jis man baisiausiais ir skamba,bet zinoma,jei reikes gersiu,kiek zinau auksta temperatura zymiai pavojingesne nei paracetamolis vaisiui. Mums 17 savaite siuo metu.
Tikiuosi greit pasveikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Charizma85 @ 2013 05 07, 13:29)
Sveikos mergaites, atejo ligos ir i manaji kiema  verysad.gif

Pasigavau virusioka,sloga,gerkle,silpnumas. Tai zinoma gydytoja dave nedarbinguma, liepe guleti,gerti skyscius,arbatas ir skalauti su druskos tirpalais nosiuke su gerkle. Vienintelis vaistukas tai tik Sinupret israsytas ir jei labai kils temperatura,apie 38 laipsnius bus,tada gert paracetamoli. Jis man baisiausiais ir skamba,bet zinoma,jei reikes gersiu,kiek zinau auksta temperatura zymiai pavojingesne nei paracetamolis vaisiui. Mums 17 savaite siuo metu.
Tikiuosi greit pasveikti  4u.gif

Viskas bus gerai, pavojingiausias metas nėštumo jau praėjo, kleckiukas pilve jau pakankamai didelis, kad ištvertų kartu su mama jos peršalimą 4u.gif Laikykis, kuo daugiau pozityviau galvok, tikrai išsikapstysi 4u.gif Nenustebk tik, jeigu ilgiau sirgsi nei įprastai, matyt, nėštukės kūnas taip veikia, bent jau man taip buvo smile.gif
Atsakyti
Aciu uz nuraminima ir palinkejima 4u.gif

Uzsiprogramuosiu greitam sveikimui ir pozityviom emocijom smile.gif
Atsakyti
Po nestumo planavimo beveik metus ir vieno persileidimo, pagaliau pastojom! Deje vis kazkas negerai. Dabar esu penktoj nestumo savaitej ir uzpuole baisus persalimas. Didziule sloga, kosulys ir siaip labai nekokia bendra savijauta. Cia prisiskaicius labai issigandau, nes daug kas raso kad jokiu vaistu negalima, o as geriau paracetamolio ir lasus i nosi naudojau, nes is viso neprakvepuoju. O labiausiai tai isgasdino, kad del visokiu virusiniu susirgimu nestumo pradzioje gali issivystyti visokie defektai. Ka daryti, patarkit. Labai nerimauju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte jau trecia karta @ 2013 06 08, 23:33)
Po nestumo planavimo beveik metus ir vieno persileidimo, pagaliau pastojom! Deje vis kazkas negerai. Dabar esu penktoj nestumo savaitej ir uzpuole baisus persalimas. Didziule sloga, kosulys ir siaip labai nekokia bendra savijauta. Cia prisiskaicius labai issigandau, nes daug kas raso kad jokiu vaistu negalima, o as geriau paracetamolio ir lasus i nosi naudojau, nes is viso neprakvepuoju. O labiausiai tai isgasdino, kad del visokiu virusiniu susirgimu nestumo pradzioje gali issivystyti visokie defektai. Ka daryti, patarkit. Labai nerimauju unsure.gif

Pirmiausia tai tiesiu taikymu pas gydytoją. Ir jeigu tikrai prasta savijauta, nelauk rytojaus, važiuok šiandien apžiūrai į priėmimą 4u.gif
Atsakyti
tai kad paracetamolį tikrai galima gert, pati ginė sakius, kad gerčiau, kai blogai jaučiaus
Atsakyti
Paskambinau gydytojai, tai sake, kad paracetamoli tikrai galiu gerti ir kad der persalimo nereiktu taip stipriai nerimauti, nebent labai auksta temperatura staiga uzkiltu. Tikiuosi viskas bus gerai ir tai nepakenks mano spiriui verysad.gif
Atsakyti
o man, Mergaites, isimetus dideliam kosuliui (nes tempiau tempiau, kad be jokiu vaistu praeitu), gydytoja israse Antiseptina. Isgeriau viena lapeli, ir po savaites kosulys nurimo. Bet tikrai labai labai isismarkaves buvo unsure.gif Gydytoja patikino, kad toki nesciosioms leidziama. 4u.gif Tai va kokia patirtis, o nestumas buvo 18 savaiteliu. Bukite sveikos! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sauliute*: 11 birželio 2013 - 11:58