Įkraunama...
Įkraunama...

Gripas, sloga, peršalimas

O kokios dar arbatos,be ciobreliu ir medetku, nerekomenduojamos?
Atsakyti
QUOTE(mamyteJ @ 2013 01 29, 22:35)
O kokios dar arbatos,be ciobreliu ir medetku, nerekomenduojamos?


Del medetku tikrai nezinau g.gif nes man vaistineje dave medetku tinktura skalauti gerle unsure.gif
Bet kiek girdejau atsargia reiki air su avieciu ( ypac lapu) ir ramuneliu arbatomis doh.gif

Tai as darau vaisine arbata su imberais ir citrina ax.gif

Ka tik isbandziau recepta blush2.gif

Lašinimas. Į nosį lašina šviežiai spaustų morkų sulčių, lygiomis dalimis sumaišytų su aliejumi bei keliais lašeliais česnakų sulčių

tik aliejaus paemiau maziau ax.gif


Receptas is cia:
http://gyvenimas.del...a.d?id=19937929
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 30 sausio 2013 - 10:05
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2013 01 30, 11:02)
Del medetku tikrai nezinau  g.gif  nes man vaistineje dave medetku tinktura skalauti gerle  unsure.gif
Bet kiek girdejau atsargia reiki air su avieciu ( ypac lapu) ir ramuneliu arbatomis  doh.gif

Tai as darau vaisine arbata su imberais ir citrina  ax.gif

Ka tik isbandziau recepta  blush2.gif

Lašinimas. Į nosį lašina šviežiai spaustų morkų sulčių, lygiomis dalimis sumaišytų su aliejumi bei keliais lašeliais česnakų sulčių

tik aliejaus paemiau maziau  ax.gif
Receptas is cia:
http://gyvenimas.del...a.d?id=19937929


Manau,kad mazos dozes nekenkia mirksiukas.gif Nes as ir pati gerkle gydziausi su medetku purskalu. Bet tik va dabar pradejau nerimauti,kad nebegalesiu beveik nei vienos zoleliu arbatos gerti,jeigu ir ramuneliu arbata negalima piknaudziauti.Man vanduo kazkaip nesigiaria,tai darausi zoleliu arbatas. Isgeriu maziausiai po 4 puodelius per diena.
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2013 01 29, 17:24)
Čiobrelių nėštumo metu nerekomenduojama, skatina gimdos susitraukimus.
Aš gėriau gelomyrtolį, homeopatinis jis, tepiaus nugarą, krūtinę, kaklą kamparo aliejum, labai padėjo.

Na radau info, jog ciobreliu sirupa galima naudoti nestumo metu. Gal grynu ciobreliu arbata skatina gimdos susitraukimus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Black Swan @ 2013 01 30, 15:02)
Na radau info, jog ciobreliu sirupa galima naudoti nestumo metu. Gal grynu ciobreliu arbata skatina gimdos susitraukimus g.gif

Bet man taip atrodo, kad sirupe didesnė vistik čiobrelių koncentracija, nei kokioj arbatoj. Sirupo tereik nedaug išgert.. g.gif Gal vistik geriau susilaikyt nuo jų. Pvz pertusino, kurio sudėty yra čiobrelių, gydytoja gert neleido..
Atsakyti
Susirgo visa šeima unsure.gif jau antra savaite niekaip neišsikapstom doh.gif .Tik aš ir viena dukra laikomės. Profilaktiškai abi naudojam bičiu produktus ,arbata ir druska. Manau kad praslysim mes pro gripa nepastebėtos smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2013 01 30, 22:25)
Bet man taip atrodo, kad sirupe didesnė vistik čiobrelių koncentracija, nei kokioj arbatoj. Sirupo tereik nedaug išgert.. g.gif Gal vistik geriau susilaikyt nuo jų. Pvz pertusino, kurio sudėty yra čiobrelių, gydytoja gert neleido..

Na vieningos nuomones kaip visada niekur negausim smile.gif Siaip viskas kas vartojama su saiku tikrai nepakenks smile.gif
Atsakyti
kai laukiausi aš irgi buvau peršalus nėštumo pradžioje. Tai gėriau daug liepžėdžių arbatų su medum ir citrina, skalavau gerklę druskos tirpalu, nosi ploviau su juros vandeniu, ir tik pasiekus 38 iškart gėriau paracetamoli. Jokiu būdu negalima laukti kai temperatūra yra pakilus. Vaistai tikrai taip nepakenks nei paracetamolio tablete smile.gif
Atsakyti
Sveikos sirgaliukes!

Uzpuole ir mane sitos bedos. Jau sesta diena niekaip nepagyju. Is pradziu uzkilo 37.8 temp., lauze kaulus, viska skaudejo. Tai vieno gailiuos, kad neiskarto emiau nauoti vaistus (aisku homeopatinius ir tokius, kur nestukem leidzia). Tai mano patarimas butu:
1. Jei neina atsikoseti, panaudokit "Ventolin" inhaliatoriu (arbabetkoki kita kur sudetisyra sulbatamolis). Mano daktaras sake nesciom drasiai galima, o poveikis super,jau po keliu min iseina slapiai atkosit. Aisku poto vel nusauseja tas kosulys, bet bent jau kazkiek plauciai apsivalo (man tai iskart skrepliu nemazai iseina). thumbup.gif
2.Nuo slogos ir sauso kosulio pandaudokit "Gelomyrtol". Labai gailiuos kad tik penkta diena pradejau naudot, nes daktaras nieko nesake, o as buvau visai apie ji uzmirsus. Jis suskystina gleives ir yra homeopatinis.
3. Na juros vanduo nosiai kas be ko, bet man asmeniskai pasizaidimas cia tik, gal tik lengviau tam kartui issipusti. O ir nakti gerai, kai buna atsikeli su visa uzsiklijavusia nosim. Daktaras dar sake nestukem tinka homeopatinis "Euphorbium", bet man jis kaip vanduo,nemaz nepadeda (bet pas mane jau lb stipri sloga).
4. Is "bobuciu" lobyno, tai zinokit lb gerai yra lygiom dalim alijosiu sultys su vandeniu. Sumaisai ir su pipete praplovineji nosi. Alijosius naturalus antibijotikas, plius ramina gleivine. Jei sloga dar nera ziauri, turetu kaip mat pagydyt. As kiek seniau, dar kai nebuvau nescia, buvau jau isivarius priklausomybe nuo nosies purskalu, koki menesi purskinejau "Otrivin" ir galo nebuvo matyt, tai susiemiau ir pradejau vien alijosiu praplaut ir iskart pasigydziau.
5.Dar sako padeda siltas pienas su medum ir ismirkusiu svogunu. Zinau, misinukas vimdo vien paskaicius, bet ko nepadarysi kai sergi doh.gif

O seip, sveikatos visoms. Man tai 12 sav. o sergu jau antrasyk. Pirma syk susirgau vos pastojus,dar net nezinojau kad nescia, tai dariau visko ko negalim: ir ciobreliu arbatos stiprios daug geriau, ir metu ir avieciu,kojas kaitinau, flavamed sipuckas suvartojau ir nieko ,10 sav. per ekoskopija sake viskas tvarkoj, nestumas vystosi gerai. Aisku,dabar apsirgau dar stipriau, tai sidele labai skauda kad tik viskas gerai butu, bet ka cia beispergyvensi, tiesiog viliuosi kad kudikelis atsilaikys ir sykart smile.gif
O seip nestukes nepasikuklinkit i klinikas eit su tom veido kaukem, venkit vietu kur daug zmoniu, plaukit rankas,vedinkit namus. As tai taip ir susirgau, kai su vyru tiesiog nuejom pasisedet i kavine, o atrodo taip saugojaus...
Atsakyti
na ir mes sita bjaurybe pasigavome sad.gif mums 22 savaite, labai saugojausi persalimo, net perdetai sildziau save, bet gripas, sako, nebutinai persalimo liga, uztenka padraugauti su uzsikretusiu. tai labai pergyvenau pirmas dienas. cia visi medikai kaip susitare liepe grieztai musti net maziausia temperatura (gyvename Italijoje), neva temperatura kad ir maziausia pats pavojingiausias reiklas is viso gripo. tai geriau parecetamoli kas 8val jei tik pakildavo virs 37,5. temperatura man issilaike tik 2 dienas, siandien jau atsikeliau be jos, tik vis dar labai skauda gerkle ir didele sloga - bet situos tai jau gydausi liaudiskom priemonem. o gydziausi tai nesuskaiciuojamais kiekiais liepziedziu arbatos su citrina ir medumi, 4-5 kartus per diena kvepuoju verdanciu vandeniu su druska garais, skalauju gerkle siltu vandeniu su druska ir soda. i nosi juros vanduo. reiks isbandyti jusu pasiulyta piena su ismirkusiu svogunu smile.gif)) tikiuosi musu maziukams si bjaurybe nepakenke, sveikite visos!!
Atsakyti
Na o as antraji nestuma kuopm trik nesirgau, temperatura kelis kart buvo apie 38, sugebejau 2 kartus rota virusu susirgti ir stipriai... 3 akrtus apsinuodijau nuo tos pr... silkes:) Bet leliukui jau pusantru metuku, atlaike vyrukas. Tad optimizmo ir sekmes visoms nestukems!!!
Atsakyti
Dar prisiminiau, skaiciau straipsni, kad bacilas gerai naikina svogunas, patariama supjaustyta svoguna laikyti kambariuose, ypac prie ligonio lovos. Nezinau ar veiksminga, dar netikrinau.
Atsakyti