Įkraunama...
Įkraunama...

Gripas, sloga, peršalimas

o kuo gerkle skalaut geriausia skausmui nuimt? kazkas veiksminga?
druska, soda?
Atsakyti
QUOTE(_geisha_ @ 2013 01 24, 12:44)
o kuo gerkle skalaut geriausia skausmui nuimt? kazkas veiksminga?
druska, soda?


Labas 4u.gif

Man kaip tik vakar gerkle pradejo skaudeti,o nuo gerkles ir ausi doh.gif Tai as be jokio patarimo Laringo Spray purskalo 3k. po du ipurskimus isipurskiau. Siandien daug geriau. http://www.100metu.l...3/dir2/12_5.php

Beje jis siek tiek spirituotas ir su medetkom,ir nemazai kainuoja.. Bet as siuo atveju jau nebesismulkinau,kad tik gerkle neskaudetu ax.gif Man 5sav. nestumas.

O kai buvau pirma karta nescia ir persalau,tada isgeriau Ferveks silto gerimo.Pasidariau is puse pakelio. Is karto padejau. Bet tada jau buvo koks 5 nestumo menuo.

Linkiu kuo greiciau pasveikit 4u.gif
Atsakyti
Merginos, parasysiu viena receptuka nuo gerkles skausmo. Niekada negalvojau, kad kada gyvenime ji pati naudosiu (trauma nuo vaikystes) ar kam siulysiu.
Laukiuosi ir deja nuo dukrytes susirgau. SIaubingai skaudejo gerkle. Skalavau druska - nieko. Purskiau Laringospray, kuris man visada padedavo - nieko. Kai jau nebegalejau kenteti nuo skausmo prisiminiau mociutes recepta nuo gerkles skausmo.
Piene pavirinti svoguna, ji ismesti, o piena gerti su medumi. Prisiverciau ir isgeriau. Vaikysteje buvo baisesnis skonis. Ir zinokit kita diena, gerkles skausmas nepalyginamai mazesnis. Vos likes.
Atsakyti
Aš visą nėštumą buvau sveika kaip ridikas, o susirgau nežinau kuo gal taip kokia zaraza, ne gripas buvo, kai buvo 38 sav. doh.gif tai tik ramiau, kad jau viskas tam vaikelyje susiformavę buvo.
vos spėjau pasigydyt iki gimdymo. Gėriau antibus: Ospamox 500, o po to ir 1000.
Arbartos ir pan. Gimdant dar šiek tiek kosėjau, bet jau nedaug.
Bet viskas gerai - baigėsi.

sveikatytės visoms. dabar toks nedėkingas laikas nėštukėms.
Atsakyti
QUOTE(volkiene @ 2013 01 24, 18:49)
Merginos, parasysiu viena receptuka nuo gerkles skausmo. Niekada negalvojau, kad kada gyvenime ji pati naudosiu (trauma nuo vaikystes) ar kam siulysiu.
Laukiuosi ir deja nuo dukrytes susirgau. SIaubingai skaudejo gerkle. Skalavau druska - nieko. Purskiau Laringospray, kuris man visada padedavo - nieko. Kai jau nebegalejau kenteti nuo skausmo prisiminiau mociutes recepta nuo gerkles skausmo.
Piene pavirinti svoguna, ji ismesti, o piena gerti su medumi. Prisiverciau ir isgeriau. Vaikysteje buvo baisesnis skonis. Ir zinokit kita diena, gerkles skausmas nepalyginamai mazesnis. Vos likes.


Receptukas girdetas,bet tikrai nebuciau atsiminus. Kai jau bus visiskai kritinis atvejis ,butinai bus panaudotas.Dekoju 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...a.d?id=60514569

merginos, siandien delfyje radau straipsni apie gripa ir nestukes. pasiskaitom wink.gif
mane nustebino info apie temperatura... pati pries keleta dienu persirgau tokia rimta sloga su temperatura, bet as jos paracetamoliais nemusiau.. geriau arbatas, tai pora vakaru ju man pasilaike, dabar neliko.. bet susirupinau, gal negerai padariau, gal reikejo is karto musti, kad nebutu ko pakenke....
poliklinikoje sito nepatare. sake musti, jei bus didesne nei 38, o sitos ribos neperlipom..
Atsakyti
Iki 38 musti temperaturos nereikia. Vaisiui pavojinga temperatura yra 39-40, tad musti reikia kai kyla virs 38.
Pries naujuosius persirgau gripu, nesumaisysi jo su jokiu persalimu. Skaudejo visus raumenis ir kaulus. Para laiko temperatura buvo 39-40, numusdavau tik iki 38, zemiau nekrito. Paracetamoli geriau kas 3val, bet visvien karsciavau baisiausiai. Kadangi padarius kraujo tyrimus rado CRP pervirsi iskart po sirgimo geriau antibiotikus. Todel manau nesikomplikavo gripas toliau, nors ikyria sloga turejau dar pora savaiciu.
Atsakyti
12 nestumo savaite paskiepijo nuo gripo, tai kazkaip ramiau jauciuosi. O tokius persalimo pozymius kaip sloga ar gerkles skausmas nuimu su Mentholatum tepalu. Issitepu, siltai apsivynioju ir kaip ranka nuima. 4u.gif
Atsakyti
Man prasideda kosulys doh.gif kaip manote ar galima krutine kokiu sildanciu kremu patrinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2013 01 28, 19:37)
Man prasideda kosulys  doh.gif kaip manote ar galima krutine kokiu sildanciu kremu patrinti  ax.gif

Drasiai galima pasitepti tepalu kaip ir minejau Mentholatum ar Resorban, taip pat atsikosejima lengvina ciobreliu sirupas, jis saugus vartoti nestumo metu! Sveik! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Black Swan @ 2013 01 29, 15:15)
Drasiai galima pasitepti tepalu kaip ir minejau Mentholatum ar Resorban, taip pat atsikosejima lengvina ciobreliu sirupas, jis saugus vartoti nestumo metu! Sveik! 4u.gif

Čiobrelių nėštumo metu nerekomenduojama, skatina gimdos susitraukimus.
Aš gėriau gelomyrtolį, homeopatinis jis, tepiaus nugarą, krūtinę, kaklą kamparo aliejum, labai padėjo.
Atsakyti
Aciu mergaites aciuks.gif vakar panaudojau Resorbana ir kambary pastaciau puoda su karstu vandeniu ir keliais lasais kenio aliejaus, kosulys palengvejo, bet atsirado sloga doh.gif
Atsakyti