Įkraunama...
Įkraunama...

Gripas, sloga, peršalimas

QUOTE(netobula @ 2012 12 15, 11:58)
Nepergyvenkite, man panašiai buvo 9 savaitę. Gėriau per prievartą kuo daugiau skysčių, tai slogai pasibaigus beveik nekosėjau. Paskui ėjau pas genetikus tirtis dėl kitų priežasčių, tai paklausiau ir dėl peršalimo, virusų, mane labai domino klausimas, ar reikėtų skiepytis nuo gripo. Tai genetiko nuomone, net pats gripas ar virusas pats savaime pakenkti negali, svarbu stebėti, kad nekiltų komplikacijų, o blogiausiu atveju kilus įtarimui, kad prasideda kažkokios komplikacijos, nereiktų baimintis išgerti ir antibiotikų. Gydytojų nuomone, peršalimas, sloga nedaro įtakos mažiukui, o jei kažkas blogo ir įvyksta, tai gali būti natūrali gamtos atrankos pasekmė, neturinti nieko bendro su buvusiu peršalimu.

dekui dabar ir man ramiau smile.gif beto 20sav ir as leksiu dar pas genetikus tai tada manau dar labaiu nuramins smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif
peržiūrėjau visą forumą, bet nieko neradau apie tai, kad besilaukiančią mamytę užpuola sloga g.gif
žinau, kad vaistų gerti negalima...
Pasidalinkite informacija ką daryti ir kokia tikimybė, kad tai pakenks vaisiui ? doh.gif
Atsakyti
Labas smile.gif Neparašei, kiek nėštumo savaičių. Kiek man ginekologė sakė, atsargiausiai reikia būti pirmą trimestrą. O jei susergi tokia zaraza kaip sloga, tai daug ilsiesi, idealu- nedarbingumo lapelis, geri šiltų (ne karštų) nestiprių arbatų, galima truputį medaus, jei pati ne alergiška. Iš savo darbinės patirties užtikrino, kad paprastai vaikučiui tai nepakenkia. Aišku, vengi karštų vonių, nepatartina mirkyti kojas karštam druskuotam vandeny. Domėjausi, nes pati nėštumo metu dukart slogavau. Pirmą kartą, kai laukiausi gal kokias šešias savaites. Tada ir ašaros pylėsi kaip lietus, ir nosis varvėjo, tai neatlaikius, kad net kelio nebematau, pasitariau su pažįstama vaistininke, pasiūlė kažkokių vaistukų (sorry labai, nepamenu pavadinimo), ir tų porą tablečių išgėriau. Vaikučiui viskas gerai. Taigi nesijaudink, pasikonsultuok ir su savo gine, kad visai ramu būtų, ir sveik 4u.gif
Atsakyti
Tas ir baisiausia kad laukiuosi dar tik 8 savaitės schmoll.gif vkr ir temperatūros turėjau... šnd jau geriau nebeturiu jos, tik labai siaubingai gerklę skauda schmoll.gif labai daug arbatų geriu... tikiuosi praeis... o pas gine tik ketvirtadienį doh.gif


Ačiū 4u.gif
Linksmų ir šiltų švenčių thumbup.gif nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nekarita @ 2012 12 24, 22:24)
Tas ir baisiausia kad laukiuosi dar tik 8 savaitės  schmoll.gif  vkr ir temperatūros turėjau... šnd jau geriau nebeturiu jos, tik labai siaubingai gerklę skauda  schmoll.gif  labai daug arbatų geriu... tikiuosi praeis... o pas gine tik ketvirtadienį  doh.gif
Ačiū  4u.gif
Linksmų ir šiltų švenčių  thumbup.gif  nestuke.gif  4u.gif


Aišku, kad praeis ta sloga. O leliukai nėr tokie trapūs (čia vėl ginė aiškino), kitaip pasaulis būtų išnykęs. Gerklei palengvinti paskalauk šiltu sūriu vandeniu, smarkiai sūriu, ar ramunėlių nuoviru, paskalavusi valandikę nevalgyk ir negerk, palengvės.
Smagių švenčių 4u.gif , gražaus, gero nešiojimo nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2012 12 13, 20:23)
Sveikos mamytes, noreciau paklausti, ar kas nors vartojo antibiotikus nestumo metu? sad.gif Persalau, ir skalavau ir arbatu visokiu geriau, bet nepadejo, gyd, sake kad dar truputi ir angina prasides, liepe 8 dienas 3 kartus per diena gerti Ospamoxa verysad.gif  Labai bijau del mazylio....ji sake nepakenks, bet vis tiek bijau verysad.gif  mums 28 savaites......pasidalinkit patirtimi unsure.gif

Sveıkute, Su Sventemıs newyear.gif Zınok va katık ır as gerıau antıbıjotıkus,bet ne Ospamoxsa,o Ospena,daktare ısrase patı sılpnıausıa antıbıjotıka sake ,kad nıeko nepakenks mazylıuı. As laukıuosı 22 sav. Gal dar kokıu atsılıepımu gırdejote apıe Ospena?
Atsakyti
QUOTE(Goknesta @ 2012 12 26, 16:26)
Sveıkute, Su Sventemıs newyear.gif  Zınok va katık ır as gerıau antıbıjotıkus,bet ne Ospamoxsa,o Ospena,daktare ısrase patı sılpnıausıa antıbıjotıka sake ,kad nıeko nepakenks mazylıuı. As laukıuosı 22 sav.  Gal dar kokıu atsılıepımu gırdejote apıe Ospena?

As Ospamoxa geriu nes ir bronchitas ir sinusitas tai jau nori nenori o tenka gerti verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes

sergu antra diena, su tempa 37,8, kosuliu ir sloga, dar gerkle skauda, naudoju tik liaudiskas priemones, daug arbatos (liepzydziu, ciobreliu, medetku) su medumi, nosi skalauju juros vandeniu, gerkle druskos tirpalu, pirma diena labai draske krutine kai kosejau, bet dabar aprimo, ryt nuleksiu pas gydytoja kad paklausytu, bet baisu dar kokios bacilos neprsinest g.gif
Atsakyti
Geriau vemgt vaistažolių nėštumo metu. Tiek čiobreliai tiek medetkos yra nerekomenduojamos. Aišku jums jau daug laiko, tai baisaus kažko negali atsitikt, bet vis tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 13 sausio 2013 - 22:25
Man 24sav. nestumas. Pasigavau gripa.
Geriau ibumetina, ospamoxa ir labai daug skysciu geriau. Skalavau gerkle druska su siltu vandeniu, inhaliavau su inhaliatorium. Arbatos geriau daug su avietem.
Nors tuo metu labai prastai jauciausi. Ziaurus laringitas, lauze kaulus, temp 38,8. Dabar tik koseju.
Atsakyti
Ir mane buvo užpuolusi baisi sloga doh.gif , tai man gyd. sakė vartoti influcido tabletytes, nes jos homeopatinės, bet veikia kaip antibiotikas. Tai tikrai padėjo.
Gėriau ir daug šiltų arbatų, tik aišku reikėtų atsargiau su čiobreliais.
Tiesa, nuo gerklės labai padeda karštų su lupenomis virtų bulvių kompresiukas thumbup.gif

Sveikite ir saugokitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rufi @ 2013 01 20, 18:18)
Man 24sav. nestumas. Pasigavau gripa.
Geriau ibumetina, ospamoxa ir labai daug skysciu geriau. Skalavau gerkle druska su siltu vandeniu, inhaliavau su inhaliatorium. Arbatos geriau daug su avietem.
Nors tuo metu labai prastai jauciausi. Ziaurus laringitas, lauze kaulus, temp 38,8. Dabar tik koseju.

jau didelis nėštumas, nepergyvenk 4u.gif man 6 sav. irgi 5 para virš 38 tempa, tik jau pavyksta ir numušti iki normalios. 3-ą parą buvo 39.1 doh.gif žiauriai nervinaus, nors žinau kad nei ašaros nei nervai nepadės blush2.gif nu bet kitaip neišeina doh.gif
o gydaus influcidu, darbar dar engystoliu ir bronchial-heel (nes baisiai kosėju, net pilvą skauda verysad.gif ).
dar arbatom - liepžiedžių, džiovintų mėlynių (laimei vasarą prisidžiovinau uogų thumbup.gif ) su medum ir citrina.
temperatūrą mušu paracetamoliu
Rufi, geriau ibumetiną keisk paracetamoliu, jis tinka nėštukėms 4u.gif

linkiu, kad kuo mažiau nėštukių apsilankytų šiam puslapy 4u.gif žodžiu, nesirkit 4u.gif
Atsakyti