Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Sio megstuko M dydis raso krutine 45", o maniskio krutine 112cm, tai negi M imti. Siaip L/XL nesioja g.gif http://shop.timberla...j...&c=1110624#
Atsakyti
Gundausi ir aš timberlandais,kaip moteriški batai atitinka ,jei 24,5 cm ar užteks 7,5 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 22:01)
sansu yra, bet garantiju ne  g.gif


Supratau 4u.gif
Bandysiu ryt laime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2012 11 27, 23:55)
man ir labai rūpi kodukai. geriau būtų didesnei nuolaidai gauti bigsmile.gif 45% tiktų labai, jei tik mano prekei taikytų bigsmile.gif

Tarnybinė paslaptis cool.gif Niekas neišduoda biggrin.gif

Kas žino nors kokį sierros kodą? lens.gif
Jau ir aš žinau. aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 27 lapkričio 2012 - 22:34
Taure imsi siandien Macy?Gavau i pasta laiska kad 25% taiko g.gif
Atsakyti
BostonProper dedu 4u.gif
Papildyta:
Discountdance gal yra norinciu prisijungti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2012 11 27, 19:53)
Nea dar tik laukiu su nerimu  doh.gif

katik saviskiui su 29 cm peda uzsakiau 11 dydzio g.gif bet vasariski sandalai ten, nera tarpiniu dydziu g.gif tai gal tiks....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 27 lapkričio 2012 - 22:42
QUOTE(jurguciux @ 2012 11 27, 14:06)
Mano ūgis 178 cm, klubų apimtis 100 cm, krūtinės apimtis 100 cm,liemuo ( čia linija ties bamba) 79 cm. ir būtent šio modelio suknelė 4u.gif  Taip pat esu lieknėjimo stadijoje, tikiuosi -5 kg pamesti iki švenčių.
http://www.landsend....-405651_WX.html

atliko man tokia XL, nepaklausiau juratesR, blush2.gif pati įsitikinau, kad ji žiauriai didinta. pardavinėju gal kam reikia ?? Sau pasilikau L ir tuom džiaugiuosi bigsmile.gif be je su 180 ūgiu ji galėtų būti ilgesnė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikelisv: 27 lapkričio 2012 - 22:43
QUOTE(pumpica @ 2012 11 27, 22:42)
katik saviskiui su 29 cm peda uzsakiau 11 dydzio g.gif bet vasariski sandalai ten, nera tarpiniu dydziu g.gif tai gal tiks....

Kai gausite butinai parasykite ar tiko, nes mistika man su timberland batu dydziais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 16:46)
Jeigu S/M, tai imkit S  4u.gif

Dar pastebejimas del kuno sudejimo. Sis paltukas iliemenuotas, todel kas esat obuolio figuros tipo, geriau imkit yprastini dydi. Neimkit mazesnio, nes gali negerai atrodyti. Mano mamai netiko paltukas sis, nes pas ja pilvo apimtis 10cm daugiau nei pas mane, o per krutine ir klubus pas mus beveik vienodai. Jai reiktu dydzio didesnio  4u.gif

aš nusiunčiau S, nors ir nešioju čia irgi S unsure.gif tikiuosi nebus labai jau didelis ... ten kai pažiūri chart size, tai tas XS ant labai jau mažo europietiško dydžio rašos.. S skaitos 34-36. o aš būna ir 38 nešioju kartais europietišką.. pabijojau kažkaip XS imt.. dar per pečius spaus, nes pečiai irgi iš platesnių.
ką manot? smile.gif nebus man tas S labai jau didelis?
Atsakyti
QUOTE(zuikelisv @ 2012 11 27, 22:42)
atliko man tokia XL, nepaklausiau juratesR, blush2.gif  pati įsitikinau, kad ji žiauriai didinta. pardavinėju gal kam reikia ?? Sau pasilikau L ir tuom džiaugiuosi  bigsmile.gif be je su 180 ūgiu ji galėtų būti ilgesnė

Vat zinosi kaip manes neklausyti biggrin.gif

QUOTE(Eleina @ 2012 11 27, 22:53)
aš nusiunčiau S, nors ir nešioju čia irgi S  unsure.gif tikiuosi nebus labai jau didelis ... ten kai pažiūri chart size, tai tas XS ant labai jau mažo europietiško dydžio rašos.. S skaitos 34-36. o aš būna ir 38 nešioju kartais europietišką.. pabijojau kažkaip XS imt.. dar per pečius spaus, nes pečiai irgi iš platesnių.
ką manot? smile.gif nebus man tas S  labai jau didelis?

Gal nepaskesit biggrin.gif Va Koce sako, kad jai sio paltuko dydis atitinka ax.gif O trys merginos sake, kad padidintas.

Beja maciau viena mergina balta S Taures isparduotuveje noretu keisti i XS. Parasykit jai, gal atrasys su kokiais matmenim jai S per didelis g.gif Tik kazin ar jau siandien beatrasys unsure.gif
Papildyta:
Nuojauta kuzda, kad ryt bus siunta 24d bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 27 lapkričio 2012 - 23:02


scarlett saffiano carryall
textured leather city tote
gunmetal hardware + logo plaque
snap tab closure
dual handles
tonal piping + topstitching
interior zip + organizing pockets
zip close pocket divider
fully lined
6.5" handle drop
12.5" wide x 9" tall x 4" deep

leather
imported
merginos kurios nemiegat 4u.gif si rankine kokio panasiai dydzio, ir cia odine butu, domina CK rankine 4u.gif
Atsakyti