Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(proksi @ 2012 11 27, 20:58)
Vos vos speju skaityti, kol tiek priraset smile.gif na kas ka gero uzmate ? man vis dar reikia tasiuko, gal ir batu ir aisku - dzinsu ir kelniu  lotuliukas.gif

Gal nereik, nes bus taip lotuliukas.gif

Nusipirkau batus - nėra sijono.
Nusipirkau sijoną - nėra palaidinės.
Nusipirkau palaidinę - nėra striukės.
Nusipirkau striukę - nėra rankinės.
Nusipirkau rankinę - batai netinka... lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos radau koduka Timberland 40 off thumbup.gif Galioja ir vyriskiem batam, kuriem siandien taiko 25 off smile.gif Kodas DECBFF12RMN.

Taip pat radau Macys koduka 25 off RMNFF, netikrinau ar veikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 27 lapkričio 2012 - 21:22
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 20:04)
Jus apie CK paltuka klausiate? Buvau imetusi nuorodeles kelis puslapius atgal  ax.gif

žiūrėjau aš žiūrėjau į juos, tokie gražūs wub.gif bet ten kur spalvų ir dydžių yra, tai kaina biški negraži... ech, gal kada pagražės, o jei ne, tai apsieisiu unsure.gif
Atsakyti
Gal kuri nesiojate pukine striuke is Vince Camuto?

svarstau apie sia, tik dydzio nzn, kuri...S ar XS. raso, kad atitinka dydi, bet idomu kaip realybej smile.gif

http://www.ideeli.co...st_view/3003890
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 22:40)
Biski pasitaisau, pasirodo MB ne ekrana sulauzes buvo, o Touch screen tik. Tai siek tiek pigiau kainuoja Touch screen, nei ekranas. Bet irgi palyginus nebrangiai. O pakeitimas, tai tas pats ten.
Va video kaip pakeisti ekrana https://www.youtube....h?v=EylFARGsruk

Turbut labai daug snekat arba narsot jame daug. MB tikrai retai krauna. Jei nieko nedaro, tai is vis 8 dienas laiko. Kai laksto su juo, pasileides programa ir dar pasiklauso muzikos darbe (ne visa diena), tai krauna kas 3 paras  g.gif

Na svarbiausia, dabar zinau, kad yra tokiu dalyku pirkt rolleyes.gif thumbup.gif 4u.gif

Nemazai kalbu ir programos budavo sujungtos, kasdien kraudavau, iphonas biski ilgiau laiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 14:05)
Gal nereik, nes bus taip  lotuliukas.gif

Nusipirkau batus - nėra sijono.
Nusipirkau sijoną - nėra palaidinės.
Nusipirkau palaidinę - nėra striukės.
Nusipirkau striukę - nėra rankinės.
Nusipirkau rankinę - batai netinka...  lotuliukas.gif

ar galiu pasiskolinti sita eilerastuka ? Zinau kur galeciau ji panaudoti lotuliukas.gif
Papildyta:
Junkites prie Timberland -20% 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(calibrete @ 2012 11 27, 23:24)
Gal kuri nesiojate pukine striuke is Vince Camuto?
dydzio nzn, kuri...S ar XS. raso, kad atitinka dydi, bet idomu kaip realybej  smile.gif

As turiu viena, siaip perku tarp S-M, pagrinde S, o striukyte VC puikiai tiko XS 4u.gif Tai bent jau manoji (bet ji kitokio modelio) sakyciau dydziu padidinta.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2012 11 27, 21:18)
Merginos radau koduka Timberland 40 off  thumbup.gif Galioja ir vyriskiem batam, kuriem siandien taiko 25 off  smile.gif Kodas DECBFF12RMN.

Taip pat radau Macys koduka 25 off RMNFF, netikrinau ar veikia...

Macys kodukas domina bigsmile.gif

Patikrinau-veikia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 27 lapkričio 2012 - 21:32
QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 19:25)

Junkites prie Timberland -20%  4u.gif

patikrinkit mano koduka, man bent jau veikia krepsyje, atsiusciau irgi uzsakyma tuomet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 21:25)
ar galiu pasiskolinti sita eilerastuka ? Zinau kur galeciau ji panaudoti  lotuliukas.gif
Papildyta:
Junkites prie Timberland -20%  4u.gif

Oi tikrai gali, jis ne mano kurybos. FB platina ji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2012 11 27, 21:27)
As turiu viena, siaip perku tarp S-M, pagrinde S, o striukyte VC puikiai tiko XS 4u.gif Tai bent jau manoji (bet ji kitokio modelio) sakyciau dydziu padidinta.


dekui smile.gif
Atsakyti
Junkites prie CalvinKlein.com dar truksta -40% nuolaidai gauti 4u.gif
Atsakyti