Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 22:16)
Jo jo. Tik aisku perspejo Omnitel, kad garantija nebegalios jei ne pas juos taisysis, bet numojom ranka ir susitvarke pats. Iki siol dar puikiai veikia  thumbup.gif

O man sitaip ir nesiojamui kompui 17" erkana pats pakeite. Buvo rupuziokas sulauzes siemet  doh.gif


Kietas Jusu vyras biggrin.gif
Jeigu taip ir toliau, reiks ieskot info, kaip TV ekrana pakeisti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nu, bet svarbiausia, kad pats viska sutvarko thumbup.gif
Pasieskosiu ir as tu stiklu HTC, duosiu saviskiui darbo, jeigu tokia kaina, tada galima remontuot ax.gif
Aciu, pati buciau taip nesugalvojus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2012 11 27, 20:58)
Va  mano dar neatsiimta. Kazkaip zaliosios nesulaukiu g.gif
Vyro siusti negaliu, nes ten ir jam kaledu dovanu yra.
O pati praejusia savaite komadiruoteje buvau, tai nei pasiimt nei apmoketi negaleja.  doh.gif
As siunciau lyg -35%

viskas su jumis tvarkoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 20:16)
O man sitaip ir nesiojamui kompui 17" erkana pats pakeite. Buvo rupuziokas sulauzes siemet  doh.gif


mastau.gif mažu ir mano laptopui dangtį pakeistų bigsmile.gif biggrin.gif . Bo sugebėjau numest ir kampą nulaužt blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2012 11 27, 19:58)
Aciu, mergaites! wub.gif  Paemiau siandien is pasto 4u.gif Sephora kad mikliai atejo bigsmile.gif  thumbup.gif bandysiu ryt "piest" laugh.gif gerai, kad vyrui is AX emiau dydziu didesne maike nei paprastai thumbup.gif aciu, kas pataret thumbup.gif
anerita, kaip supratau, mergaitem pranesei thumbup.gif tik jei kas skaitot - ryt tiesiai po darbo lekiu i mokykla i susirinkima 4u.gif

drinks_cheers.gif aha
lauk dar vienos dezutės, šią savaitę lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 22:10)
kad nereikia iphono istisai krauti. Jei nebuna ilgai pajungtas prie bluetooth masinoje, tai laiko 2 dienas, cia snekant nemazai ir landziojant po interneta istisai. Ir pirmas nuo 2008m suskilo. Kiti kazkaip budavo arba isskalbti vaiku, arba aptys sugesdavo. Pirma pati sugadinau.

As turejau 2 HTC, tai beveik istisai kraudavau,bet abu sudauziau, o iphona labiau saugau, turiu dekliuka toki, kaip Gafsa minejo, buvo irgi nukrites, nieko neatsitiko thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, kada maždaug darysite užsakymą iš GAP?
Atsakyti
Gavau pakvietima. user posted image

Nesuper, ar galiu ryt apie 10 atlekt? user posted image

Atvesiu sokolada uz velavima, kad nebutu man taip user posted image
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2012 11 27, 20:23)
Kietas Jusu vyras biggrin.gif
Jeigu taip ir toliau, reiks ieskot info, kaip TV ekrana pakeisti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nu, bet svarbiausia, kad pats viska sutvarko thumbup.gif
Pasieskosiu ir as tu stiklu HTC, duosiu saviskiui darbo, jeigu tokia kaina, tada galima remontuot  ax.gif
Aciu, pati buciau taip nesugalvojus 4u.gif

Na jau TV tikiuosi neprireiks blink.gif Kartais, kai vaikai isisiunta jau buna toks vaizdas, kad tuoj ir TV nukris doh.gif Bet pfu pfu pfu.
Tikrai nebrangus HTC. Vyras dabar sake, kad yra po 13$, aisku nuo modelio priklauso 4u.gif Tikrai apsimoka pakeisti, jei tik ekranas thumbup.gif

Biski pasitaisau, pasirodo MB ne ekrana sulauzes buvo, o Touch screen tik. Tai siek tiek pigiau kainuoja Touch screen, nei ekranas. Bet irgi palyginus nebrangiai. O pakeitimas, tai tas pats ten.
Va video kaip pakeisti ekrana https://www.youtube....h?v=EylFARGsruk
QUOTE(Dilma @ 2012 11 27, 20:27)
mastau.gif mažu ir mano laptopui dangtį pakeistų bigsmile.gif  biggrin.gif . Bo sugebėjau numest ir kampą nulaužt blush2.gif  biggrin.gif

Dangcio, tai nzn, nebent rasit dangti keisti, tai gal ir pakeis biggrin.gif O va ekrana jau turi patirties biggrin.gif

QUOTE(vavuum @ 2012 11 27, 20:29)
As turejau 2 HTC, tai beveik istisai kraudavau,bet abu sudauziau, o iphona labiau saugau, turiu dekliuka toki, kaip Gafsa minejo, buvo irgi nukrites, nieko neatsitiko thumbup.gif

Turbut labai daug snekat arba narsot jame daug. MB tikrai retai krauna. Jei nieko nedaro, tai is vis 8 dienas laiko. Kai laksto su juo, pasileides programa ir dar pasiklauso muzikos darbe (ne visa diena), tai krauna kas 3 paras g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 27 lapkričio 2012 - 20:48
QUOTE(anerita* @ 2012 11 27, 20:28)
drinks_cheers.gif aha
lauk dar vienos dezutės, šią savaitę lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai jau itariu biggrin.gif
be jokiu problemu bigsmile.gif jau is pasto man pamajakina, kai buna lotuliukas.gif siuntose ir- vos pamato- deze traukia lotuliukas.gif etatine laugh.gif gerai, kad mergaites neproblemines pas mus biggrin.gif thumbup.gif


Tauryt, telefo tai gaila doh.gif mano krites, ale tfu tfu tfu- ir tik apatini dangti naudoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2012 11 27, 21:39)
Gavau pakvietima. user posted image

Nesuper, ar galiu ryt apie 10 atlekt? user posted image

Atvesiu sokolada uz velavima, kad nebutu man taip user posted image

laisvai, lauksiu labai biggrin.gif
Atsakyti
Vos vos speju skaityti, kol tiek priraset smile.gif na kas ka gero uzmate ? man vis dar reikia tasiuko, gal ir batu ir aisku - dzinsu ir kelniu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 27, 20:45)
laisvai, lauksiu labai  biggrin.gif


Liux, ryt busiu. Gal ir svieziai laukiama siunta bus atkeliavus lotuliukas.gif
Prigriebciau ir ta lotuliukas.gif
Atsakyti