Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Aciu, mergaites! wub.gif Paemiau siandien is pasto 4u.gif Sephora kad mikliai atejo bigsmile.gif thumbup.gif bandysiu ryt "piest" laugh.gif gerai, kad vyrui is AX emiau dydziu didesne maike nei paprastai thumbup.gif aciu, kas pataret thumbup.gif
anerita, kaip supratau, mergaitem pranesei thumbup.gif tik jei kas skaitot - ryt tiesiai po darbo lekiu i mokykla i susirinkima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 20:32)

O CK is kur imsit, is ju puslapiuko?
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2012 11 27, 19:58)
Va  mano dar neatsiimta. Kazkaip zaliosios nesulaukiu g.gif
Vyro siusti negaliu, nes ten ir jam kaledu dovanu yra.
O pati praejusia savaite komadiruoteje buvau, tai nei pasiimt nei apmoketi negaleja.  doh.gif

Tai cia vienkatinis toks jusu atvejis, o ir kaip supratau pranesusi buvote, kad veluosit.
Atsakyti

Gal kas pagelbes issirinkti smile.gif
Ar kuri nors parsisiuntete siuos Sorel batus? Ar atitinka dydi?
Jei nesioju 37,5 koki dydi imti? 6 ar 7 ? g.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image

Atsakyti
QUOTE(Nekantri* @ 2012 11 27, 19:51)
koki dydi imti? http://www.ae.com/we...atId=cat6130003
Mano ugis 173, euro nesioju 36-38

Apimtys klubu parasykit, as nesuprantu pagal euro blush2.gif Bet siuos drasiai imkit mazesnisu nei paprastai imate ax.gif

QUOTE(dziuginta @ 2012 11 27, 20:01)
O CK is kur imsit, is ju puslapiuko?

Jus apie CK paltuka klausiate? Buvau imetusi nuorodeles kelis puslapius atgal ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 27 lapkričio 2012 - 20:05
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 21:04)
Apimtys klubu parasykit, as nesuprantu pagal euro  blush2.gif Bet siuos drasiai imkit mazesnisu nei paprastai imate  ax.gif
Jus apie CK paltuka klausiate? Buvau imetusi nuorodeles kelis puslapius atgal  ax.gif

ne,a apie CK parduotuve, galvojau, gal nuolaidai surinkta suma yra
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2012 11 27, 12:38)
Man cia pats didziausias minusas visu iphone, HTC ir t.t. po to, kad krauti baterijas beveik istisai reikia  doh.gif
As jau 2 sudauzius, ant plyteliu nukrenta ir ekranas skyla  verysad.gif  Pamenu turejau sena Nokia, kiek kartu iskritus buvo ir nieko  thumbup.gif


kad nereikia iphono istisai krauti. Jei nebuna ilgai pajungtas prie bluetooth masinoje, tai laiko 2 dienas, cia snekant nemazai ir landziojant po interneta istisai. Ir pirmas nuo 2008m suskilo. Kiti kazkaip budavo arba isskalbti vaiku, arba aptys sugesdavo. Pirma pati sugadinau.
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 27, 12:40)
o tai kodėl tu nededi į dėkliuką? unsure.gif aš tai kai konkreti šūdarankė,tai išmanųjį tokiam kaip odiniam viršelyje nešioju,atlenki ir kalbi...krito jau porakart,tfu tfu -išgyveno be nuostolių unsure.gif

Ai nemegstu as tu "knygeliu". Va tokius user posted image kitokie nelimpa man.
Atsakyti
QUOTE(dziuginta @ 2012 11 27, 20:08)
ne,a apie CK parduotuve, galvojau, gal nuolaidai surinkta suma yra

Nezinau, reik Taures klausti ar CK susirinke iki 40% nuolaidos yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 21:42)
Tai ekranas nieko irnesakyk.gif Paciam pasikeisti galima. MB buvo HTC sulauzes ekrana. Parsisiunte is Ebay ir pasikeite pats. Youtube yra vidoe kaip pakeisti paciam. Apie 100Lt gavosi, o Omnitelis siulesi pakeisti uz 500Lt  blink.gif

Eina sau, geras bigsmile.gif
Atsakyti
MYG, jamat zema starta ir pas nesuper bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2012 11 27, 20:10)
Eina sau, geras  bigsmile.gif

Jo jo. Tik aisku perspejo Omnitel, kad garantija nebegalios jei ne pas juos taisysis, bet numojom ranka ir susitvarke pats. Iki siol dar puikiai veikia thumbup.gif

O man sitaip ir nesiojamui kompui 17" erkana pats pakeite. Buvo rupuziokas sulauzes siemet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2012 11 27, 21:54)
Ot tai zaislas o pirkti neina rasti  biggrin.gif Rumunu puslapiuose drauge sake mate bet kur dar rasti  g.gif

As irgi Rumunijos parduotuvese visose radau
Atsakyti