Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Tuoj jamsiu Wilsonsleather Timberland Macys Ralphlauren ir CalvinKlein 4u.gif

Buvau pardeje maisto pirkti, sudauziau telefona cry.gif
Atsakyti
Graziu tasiu yra http://www.hautelook...product_6408747

QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 19:28)
Tuoj jamsiu Wilsonsleather Timberland Macys Ralphlauren ir CalvinKlein 4u.gif

Buvau pardeje maisto pirkti, sudauziau telefona  cry.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 12:32)

jau dabar ne iki tasiu man, reikes iphona keisti vel. Tik neseniai keiciau verysad.gif Tikiuosi draudimas veiks and duziu. Nukrito ant cemento, o as jokiu pleveliu nededu, vat ir suduzo verysad.gif Ipada neseniai mazoji sudauze, dabar as zioplas daiktas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 21:28)
Buvau pardeje maisto pirkti, sudauziau telefona  cry.gif

Man cia pats didziausias minusas visu iphone, HTC ir t.t. po to, kad krauti baterijas beveik istisai reikia doh.gif
As jau 2 sudauzius, ant plyteliu nukrenta ir ekranas skyla verysad.gif Pamenu turejau sena Nokia, kiek kartu iskritus buvo ir nieko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 19:34)
jau dabar ne iki tasiu man, reikes iphona keisti vel. Tik neseniai keiciau  verysad.gif Tikiuosi draudimas veiks and duziu. Nukrito ant cemento, o as jokiu pleveliu nededu, vat ir suduzo  verysad.gif  Ipada neseniai mazoji sudauze, dabar as zioplas daiktas  verysad.gif

o tai kodėl tu nededi į dėkliuką? unsure.gif aš tai kai konkreti šūdarankė,tai išmanųjį tokiam kaip odiniam viršelyje nešioju,atlenki ir kalbi...krito jau porakart,tfu tfu -išgyveno be nuostolių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2012 11 27, 19:38)
Man cia pats didziausias minusas visu iphone, HTC ir t.t. po to, kad krauti baterijas beveik istisai reikia  doh.gif
As jau 2 sudauzius, ant plyteliu nukrenta ir ekranas skyla  verysad.gif  Pamenu turejau sena Nokia, kiek kartu iskritus buvo ir nieko  thumbup.gif

Tai ekranas nieko irnesakyk.gif Paciam pasikeisti galima. MB buvo HTC sulauzes ekrana. Parsisiunte is Ebay ir pasikeite pats. Youtube yra vidoe kaip pakeisti paciam. Apie 100Lt gavosi, o Omnitelis siulesi pakeisti uz 500Lt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 27 lapkričio 2012 - 19:43
Merginos gal kurios vaiaks turi ir zino kur rasti pirkti Samby pupic suniuka? ax.gif
Atsakyti
Taure uzjauciu del telefono, man is akiu pavoge tai labai verkiau del amziuko nuotraukyciu, o va del rubeliu atsiemimo, tai as net gimdziau ir tai vyra nusiunciau biggrin.gif

galvojau parasysiu palaukite kol galesiu atvykti, bet man tokie svarbus cia siuntinukai ir reikalingi, kad neatsiemus laiku butu gaila juos prarasti.

Atsakyti
koki dydi imti? http://www.ae.com/we...atId=cat6130003
Mano ugis 173, euro nesioju 36-38
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2012 11 27, 21:46)
Merginos gal kurios vaiaks turi ir zino kur rasti pirkti Samby pupic suniuka?  ax.gif

VA VA ir mane tas suniukas domina, bet niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguciux @ 2012 11 27, 19:52)
VA VA ir mane tas suniukas domina, bet niekur nerandu doh.gif

Ot tai zaislas o pirkti neina rasti biggrin.gif Rumunu puslapiuose drauge sake mate bet kur dar rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 18:56)
Man net ir tokie pasiaiskinimai kaip "atsiprasau palaikykit prekes, nes isvaziavusi esu" nesuprantami. Na gerai jei kokia savaitele, bet jei ilgiau... Tai negi neturit nei draugu nei giminiu? Paprasykit paims  g.gif As tikrai rasciau kas paimtu mano siuntinuka tokioje situacijoje, neapkrauciau merginu  schmoll.gif


Va mano dar neatsiimta. Kazkaip zaliosios nesulaukiu g.gif
Vyro siusti negaliu, nes ten ir jam kaledu dovanu yra.
O pati praejusia savaite komadiruoteje buvau, tai nei pasiimt nei apmoketi negaleja. doh.gif

QUOTE(mutinela @ 2012 11 27, 18:59)
Siandien kazkas zadejo Taurei siust 35 proc., bet man jis nepadeda, tai nesusidomejau smile.gif.


As siunciau lyg -35%
Atsakyti