Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 18:30)
O kodel gi? Vargas aisku kol issiuntinesi, supakuosi, bet uz tai namuose vietos neuzims.

Na man paskutini karta teko "vietinem" virs 40kg isnesti,pries tai supakavus,eile paste atstoveti.Na galiu pasakyti,po to, jau nebestovi tokiai akcijai biggrin.gif
tegu jau pas mane stovi. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilma @ 2012 11 27, 18:35)
O jeigu aš be ratų? Kas tada? Tam ir siunčiam centralizuotai, kad galėtumėte pačios pasiimt. Nes šiaip tai Anerita galėtų imt ir visom paštu išsiuntinėt biggrin.gif . Aaa, Anerita? Dar kokias 4 dėžes paštu smulkiom siuntelėm bigsmile.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif vovo,todel ir sakau,geriau neprasideti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kilka: 27 lapkričio 2012 - 18:44
QUOTE(Dilma @ 2012 11 27, 18:35)
O jeigu aš be ratų? Kas tada? Tam ir siunčiam centralizuotai, kad galėtumėte pačios pasiimt. Nes šiaip tai Anerita galėtų imt ir visom paštu išsiuntinėt biggrin.gif . Aaa, Anerita? Dar kokias 4 dėžes paštu smulkiom siuntelėm bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Na cia jau beda lotuliukas.gif Tai Aneritai Vilnius, nesuper Kaunas, o Klaipeda skelbs aukciona bigsmile.gif biggrin.gif

Bet siaip tikrai kazka mastykit, nes tokiais tempais, tikrai sandelio prireiks. Padarykit taisykle, jei neatsiima prekiu per 1 ar 2 men turit teise skelbti aukciona ir pardavineti tas prekes g.gif

As visiaip galvoju kokios preizastys turi buti, kad prekiu nepasiima po menesi ir ilgiau blink.gif Galvoju gal zmogus tokioje stadijoje user posted image apsiperka, o paskui pamirsta e-mailo slaptazodi g.gif Nu niekaip nedaeina mastau.gif
Jei aisku prekes neapmoketos, tai i juodaji sarasa traukti ir aukciona is karto.

O jei apmoketos tada reiktu gerai apgalvoti ka su tokiom prekem daryti g.gif Nes cia jau tokioje stadijoje user posted image sunkiai imanoma ir nupirkti ir apmoketi, nes juk tai vyksta skirtingu metu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 27 lapkričio 2012 - 18:49
As tai maciau kad kitoje temoje merginos aukcionus daro, tik nezinau ar ten nepasiimtos prekes, ar kokios kitokios smile.gif
Atsakyti
Man net ir tokie pasiaiskinimai kaip "atsiprasau palaikykit prekes, nes isvaziavusi esu" nesuprantami. Na gerai jei kokia savaitele, bet jei ilgiau... Tai negi neturit nei draugu nei giminiu? Paprasykit paims g.gif As tikrai rasciau kas paimtu mano siuntinuka tokioje situacijoje, neapkrauciau merginu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 27 lapkričio 2012 - 18:57
QUOTE(mutinela @ 2012 11 27, 20:09)
O gal kuri gavo koki kita Sierros koduka, ne 30, 35 ir ne 45%, ir pasidalintu? blush2.gif  rolleyes.gif.

O tu gal žinai tuos 30, 35 ir 45? bigsmile.gif Jei nesunku, brūkštelk, prašau.. galima ir asmeniškai ax.gif Aš lyg ir skaičiau šindien temą, o kodų nemačiau lens.gif per aukcionų pasiūlymus ir apimčių matavimus biggrin.gif
Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 27 lapkričio 2012 - 18:57
QUOTE(pumpica @ 2012 11 27, 16:53)
gal pasakysit kurioj vietoj ieskoti?  g.gif pas mane rapuha matyt gerai uzsislepus  lotuliukas.gif
Saunuole  4u.gif

aš pati nustebau, kai ji pas mane atsirado, netikėtai biggrin.gif lotuliukas.gif tai dabar jau beveik susidraugavau su ja ir laikau įsikibus, kad tik vėl nepabėgtų biggrin.gif
QUOTE(evvva @ 2012 11 27, 17:04)
molodec  bigsmile.gif  ,  tada lenkiu galva  4u.gif  4u.gif  ax.gif


thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 27, 18:56)
O tu gal žinai tuos 30, 35 ir 45?  bigsmile.gif  Jei nesunku, brūkštelk, prašau.. galima ir asmeniškai  ax.gif  Aš lyg ir skaičiau šindien temą, o kodų nemačiau lens.gif per aukcionų pasiūlymus ir apimčių matavimus biggrin.gif
Ačiū

Siandien kazkas zadejo Taurei siust 35 proc., bet man jis nepadeda, tai nesusidomejau smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 18:56)
Man net ir tokie pasiaiskinimai kaip "atsiprasau palaikykit prekes, nes isvaziavusi esu" nesuprantami. Na gerai jei kokia savaitele, bet jei ilgiau... Tai negi neturit nei draugu nei giminiu? Paprasykit paims  g.gif As tikrai rasciau kas paimtu mano siuntinuka tokioje situacijoje, neapkrauciau merginu  schmoll.gif

karsta.gif nuraminot biggrin.gif . Nes jei dar reikėtų jūsų laikyt 2 mėn swoon.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 27, 18:59)
karsta.gif nuraminot biggrin.gif . Nes jei dar reikėtų jūsų laikyt 2 mėn swoon.gif lotuliukas.gif

As jau mazinu pirkinius cool.gif Si karta is vis tik zvakes ir kombikelnes maziaus irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 27 lapkričio 2012 - 19:09
Hautelook Armani apatiniai http://www.hautelook.com/event/24967 mirksiukas.gif
Atsakyti
Batai 4u.gif http://www.ideeli.co...st_view/2960606
Atsakyti
Kokiu dailiu papuosalu Ideeli siulo wub.gif.
Atsakyti