Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Ingrele @ 2012 11 27, 17:46)
labukas, jei kas neatsiimat siuntinuka as visada galiu paimti, yra mamu, kurios tikrai bus reikalinga o gal ir man daug kas pravers. biggrin.gif

Į eilę stojam,geraiiii??? user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 27, 20:02)
Į eilę stojam,geraiiii??? user posted image



del sandeliavino apmokejimo tpritariu cia rasanciai, kad nedaryti, nes nesusitvarkysite, o del to kad neatsiima, tai ju problemos, juk rasote, kad atsiimti per kelias dienas reikia. tik ka daryti su tom prekems, gal sau apsiimti o gal ir cia esanciosm isdalinti.
Atsakyti
O gal kuri gavo koki kita Sierros koduka, ne 30, 35 ir ne 45%, ir pasidalintu? blush2.gif rolleyes.gif.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2012 11 27, 18:33)
as tai manau, kad kurios neatsiima, tai ir sios temos nelabai skaito  g.gif gal klystu...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Gal tikrai Taurei su komanda reikia kažkokias naujas taisykles priimti.. gal kokį popilkį sąrašiuką sau turėti ne tik vėluojantiems susimokėti, bet ir vėluojantiems pasiimti.. Nu, suprantama dieną-dvi gali negalėti, bet savaitėmis ar net pusmečiais reik sąžinės turėti nesirodyti unsure.gif

Gal atakuoti e-mailais kas antrą dieną g.gif
Nes paštu tai, žinoma, galima išsiųsti, tik kas apmokės pašto paslaugas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linkasta @ 2012 11 27, 18:50)


Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaskin @ 2012 11 27, 19:04)
Pala pala g.gif Cia jau 24d siunta pas nesuper talpintis bando? bigsmile.gif

Kazi Nesuper gal Jonavos pusen zaibais nesisvaido? g.gif  Vis bandom susikoperuot, kaip tik galima greiciau kuri nors ax.gif
P.S. man galit ir atlikusiu siuntinuku vis idet, nes pas mane nedidukai buna, tai panesiu ir daugiau irnesakyk.gif  biggrin.gif


Gal nereikia atlikusiu nes ir taip dezem issinesu is nesuper lotuliukas.gif uztenka man ir savu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(krauda @ 2012 11 27, 19:23)
Gal nereikia atlikusiu nes ir taip dezem issinesu is nesuper  lotuliukas.gif uztenka man ir savu  bigsmile.gif

Nu va, kaip specialiai, sikart kai emiau, kad ir kaip prasiau, man nesuper tik tokiu mazuliuku parinkusi dave biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Koce @ 2012 11 27, 18:59)
Turiu, mano nuomone, nedidintas  4u.gif

Koce, Jus gal M dydi turite? O gal S?
Buciau dekinga, jei pasidalintumete ismatavimais 4u.gif (Galite ir a.z.) Balamutinuos, nes placiausia vieta pas mane, tai klubai, o visa kita smulkiau.
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2012 11 27, 17:30)
Dekui, Jūrate R, del palčiuko eisiu analizuoti juos, o šiuos UGGsiukus pernai parsisiunčiau, tik lygios odeles, emiau didesnius vienu numeriu doh.gif  ir be reikalo, jie kaip tik atitinka dydį. Nešioju 38(Eur)  , o siunciausi 39 (8 USA), na ir dabar klapsiu sau be vargo tongue.gif . Bet žiauriai gražūs ir patogūs viskam,netgi vairavimui thumbup.gif  Ir ten tikrai medinis kulnas, kurį reiktų pasaugoti nuo daužymų, nes dar netyčia atskils kokia medžio tošelė biggrin.gif . Šiemet antras sezonas ir kaip nauji smile.gif)

Rimtai medinis? blink.gif O brac, as maniau tik imitacija doh.gif Tai su jais kaip su klumpem g.gif Neisivaizduoju kaip patogu turetu buti unsure.gif O ju LT buna pirkti? Gerai butu pasimatuoti g.gif

QUOTE(MYG @ 2012 11 27, 17:33)
Gal kas pagelbes issirinkti smile.gif
Ar kuri nors parsisiuntete siuos Sorel batus? Kurie grazesni?  biggrin.gif
Jei nesioju 37,5 koki dydi imti? 6 ar 7 ?  g.gif

Prie rubu derinkit kokius turit. O del dydzio - neturiu, nepatarsiu blush2.gif

QUOTE(kilka @ 2012 11 27, 17:54)
Laba vakara,
Labai nerekomenduoju to daryti,iš savo asmeninės patirties,tik bėdos sau prisidarys mergaitės  mirksiukas.gif

O kodel gi? Vargas aisku kol issiuntinesi, supakuosi, bet uz tai namuose vietos neuzims.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 27 lapkričio 2012 - 18:32
QUOTE(vitaskin @ 2012 11 27, 20:25)
Nu va, kaip specialiai, sikart kai emiau, kad ir kaip prasiau, man nesuper tik tokiu mazuliuku parinkusi dave biggrin.gif

nes nieko nebuvo mano lotuliukas.gif , po truputeli stabdau pirkimus doh.gif, tris savaites iskentejau karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 18:30)

O kodel gi? Vargas aisku kol issiuntinesi, supakuosi, bet uz tai namuose vietos neuzims.

O jeigu aš be ratų? Kas tada? Tam ir siunčiam centralizuotai, kad galėtumėte pačios pasiimt. Nes šiaip tai Anerita galėtų imt ir visom paštu išsiuntinėt biggrin.gif . Aaa, Anerita? Dar kokias 4 dėžes paštu smulkiom siuntelėm bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2012 11 27, 19:26)
Koce, Jus gal M dydi turite? O gal S?
Buciau dekinga, jei pasidalintumete ismatavimais 4u.gif (Galite ir a.z.) Balamutinuos, nes placiausia vieta pas mane, tai klubai, o visa kita smulkiau.


Atsakiau į AZ 4u.gif
Atsakyti