Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Rigedora @ 2012 11 27, 18:31)
nu as irgi viena karta negalejau atsiimt savaite beveik-tai iskart tariausi su nesuper, kad palaikytu, nes vyras buvo isvykes, mano masina nusprogus nuo salcio, o lauke irgi buvo tada apie -20....  blush2.gif

niekada neatsakau toms, kurios prisiduoda tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 27, 17:38)
niekada neatsakau toms, kurios prisiduoda  tongue.gif

drinks_cheers.gif aš irgi. Tokių į juodąjį sąrašą netrauksim.
Atsakyti
Merginos, kur pirkote CHI silka plaukams pigiai? g.gif
Ir dar..kirpeja pasiule pirkti is jos tos CHI firmos sampuna, balzama ir seruma nuo plauku slinkimo. Uz visa komplekta nori 160 litu. Gal JAV kur nors pigiau yra?
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 27, 17:38)
Vieną kartą nesiskaito. Be to, yra šita tema, yra e-mailas, pagaliau, telefonas. Galima perspėt, susitarti... Bet kai nuo spalio pradžios nė garso, tai ką aš žinau... Be to, dar turiu daiktų, kurių porą metų niekas neima doh.gif . Kremų galiojimo laikas pasibaigt spėjo lotuliukas.gif . Bet ką daryt, jei žmogus nereaguoja į e-mailą?

tai ka ir saugot du metus???????? blink.gif blink.gif blink.gif nu ir kantrybe.... o je dar ir apmoketi??? blink.gif blink.gif

QUOTE(nesuper @ 2012 11 27, 17:38)
niekada neatsakau toms, kurios prisiduoda  tongue.gif

tai ka ir sakau, ka visko pasitaiko, bet tam ir yra rysio priemones. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Redos @ 2012 11 27, 16:37)
Aš irgi taip manau. O jau jeigu įvestumėte mokestį, kad nuo pranešimo apie atvykusią prekę, praėjus 3 dienom, bus skaičiuojamos sandėliavimo paslaugos -  diena tarkim 2 Lt - pamatysit kaip visos pasiims laiku. O kas nepasiims vistiek, įveskit pranešimą, kad praėjus kažkokiam tai laikui, nei prekė, nei pinigai negrąžinami. Daug yra vaikų iš neturtingų šeimų - tikrai apsidžiaugs dovanom  smile.gif

drinks_cheers.gif ivesti mokesti, isvesti mokesti sandeliavimo bigsmile.gif Kas uz, visos, nubalsuota biggrin.gif , Nesuper, dabar dar pridek irasa,kai siusi laiskucius,kad imsi ir po kiek uz diena...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luju: 27 lapkričio 2012 - 17:46
labukas, jei kas neatsiimat siuntinuka as visada galiu paimti, yra mamu, kurios tikrai bus reikalinga o gal ir man daug kas pravers. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2012 11 27, 17:45)
tai ka ir saugot du metus????????  blink.gif  blink.gif  blink.gif nu ir kantrybe.... o je dar ir apmoketi???  blink.gif  blink.gif


NU vis permetu iš vienos dėžės į kitą... Aš jau neprisimenu, apmokėti, ar ne doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarine79 @ 2012 11 27, 17:43)
Merginos, kur pirkote CHI silka plaukams pigiai?  g.gif
Ir dar..kirpeja pasiule pirkti is jos tos CHI firmos sampuna, balzama ir seruma nuo plauku slinkimo. Uz visa komplekta nori 160 litu. Gal JAV kur nors pigiau yra?


tai-gal-cia
http://www.stockngo....brands/chi.html
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 27, 17:47)
NU vis permetu iš vienos dėžės į kitą... Aš jau neprisimenu, apmokėti, ar ne doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif blink.gif afigiet... as jau po pusmecio maxxiiiimummm pati buciau sunaudojus lotuliukas.gif arba cia temoj ispardavus, net ir apmoketus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 16:39)
drinks_cheers.gif O siaip jei kokie sunkumai (neturi masinos, nera vaiku kur palikti, serga daznai), tai gal net ir vietinems isisuntineti per pasta  g.gif Aisku pries tai susimoketi turetu  ax.gif

Laba vakara,
Labai nerekomenduoju to daryti,iš savo asmeninės patirties,tik bėdos sau prisidarys mergaitės mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip tik snd maciau, kad musu rajone viena mama renka labdara vaiku globos namams, vaikai nuo 3 iki 18. Manau panos sunaudotu tuos kremus ten, net ir is galiojimo isejusius biggrin.gif As rimtai jei kas uzsiguleje senai, darykit inventorizacija, duosiu kontaktus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2012 11 27, 17:21)
Gal kuri pirkot CK pukini palta?
user posted image
Neapsisprendziu del dydzio. Turiu vilnoni CK palta 10US dydi, tai geras ir vietos yra smile.gif Iprastai perku JAV M dydzio rubus. O sis pukinukas nebus i didziaja puse, jei M dydi griebsiu?


Turiu, mano nuomone, nedidintas 4u.gif
Atsakyti