Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Laimė @ 2012 11 27, 17:21)
jeigu yra niekam nereikalingų daiktų aš galiu ateiti pasiimti  bigsmile.gif

geriau su didele masina lotuliukas.gif

QUOTE(gretuxxx @ 2012 11 27, 17:24)
Jus cia RIMTAI  ohmy.gif  swoon.gif  lotuliukas.gif
Nereikia taip ziauriai. Labai visada laukiu ir labai greitai isnesu. ax.gif
Turiu pustusti garaza, galiu suteikt sandeliavimo paslaugas. Tik reiks i uzmiesti vaziuoti pasiimti lotuliukas.gif

turiu ir as garaza. bet tada uz prekes nebeatsakau lotuliukas.gif

QUOTE(Atige @ 2012 11 27, 17:28)
Labai sventai tikiu, kad tokie pastebejimai/perspejimai nepagazdins. Tarkim, as tada net nepirksiu is tu tarpininkiu, kur kazkokie trukdziai per Kazkokias-neatsiimancias. Padarykit savas taisykles toms, kurios delsia atsiimt. Pvz.: Po savaites kasdien po lita skaiciuokit. Bet tai turetu zinoti, jau kai gauna zinute, kad siunta atvykusi ir galima atsiimti.
Visiskai neteisinga kitas skriaust, kurios yra klientes.

labai rimtai sureagavot mirksiukas.gif

QUOTE(MYG @ 2012 11 27, 17:43)
Su džiaugsmu kad ir šiandien, tik žalią šviesą uždekit  biggrin.gif

Aš manau neatsiima dauguma tų, kurios taip ir nesusimokėjo  g.gif

dar neuzdege tongue.gif
Atsakyti
Tuoj bus daug zaliu sviesu, tikrinam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 27, 16:43)
I CK tema, gal dar padesiu smile.gif. Nesioju S. Turiu kitu modeliu CK pukinius, ir paltuka ir striukyte - didinti vienu dydziu. Tai yra, i paltuka S dydzio liuosiai tiltptu M dydi nesiojanti ir nespaustu 4u.gif. Na, ir as neiskrentu, bet XS turbut dailiau ziuretusi g.gif.

pas mane lygiai ta pati situacija biggrin.gif S kaip ir tinka bet jei tektų dar pirkti, manau imčiau xS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 16:55)
Tuoj bus daug zaliu sviesu, tikrinam  4u.gif

Vajei, begu susimoketi, per tuos pliurpalu suzmirsau doh.gif blush2.gif

Jau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 27 lapkričio 2012 - 17:02
Pala pala g.gif Cia jau 24d siunta pas nesuper talpintis bando? bigsmile.gif

Kazi Nesuper gal Jonavos pusen zaibais nesisvaido? g.gif Vis bandom susikoperuot, kaip tik galima greiciau kuri nors ax.gif
P.S. man galit ir atlikusiu siuntinuku vis idet, nes pas mane nedidukai buna, tai panesiu ir daugiau irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 16:09)
Mergytes, girdejau, kad pas prekes dalinancias mergaites neber vietos namuose naujai siuntai, nes senos nenesa. Kodel ? Kam mes skubam siusti tada ?



QUOTE(nesuper @ 2012 11 27, 16:12)
Aga, naujos siuntos nebus, kol nebus isnestos senos  cool.gif  jei negailit musu, jauskites bent atsakingos pries tas , kurios greitai isnesa  smile.gif Si karta as labai rimtai, nes jau nebejuokinga.

duokit čia mumi sąrašiukus cool.gif visas nepasiimančias pagausim-įžeisim žodžiu ir veiksmuuser posted image
Atsakyti
QUOTE(vitaskin @ 2012 11 27, 18:04)
Pala pala g.gif Cia jau 24d siunta pas nesuper talpintis bando? bigsmile.gif

Kazi Nesuper gal Jonavos pusen zaibais nesisvaido? g.gif  Vis bandom susikoperuot, kaip tik galima greiciau kuri nors ax.gif
P.S. man galit ir atlikusiu siuntinuku vis idet, nes pas mane nedidukai buna, tai panesiu ir daugiau irnesakyk.gif  biggrin.gif


dar ne, bet gi reikia atlaisvint vieta tongue.gif

QUOTE(Gafsa @ 2012 11 27, 18:08)
duokit čia mumi sąrašiukus cool.gif visas nepasiimančias pagausim-įžeisim žodžiu ir veiksmuuser posted image

ooo, sarasiukas butu netrumpas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 27, 16:14)
Aš irgi neimsiu naujos. Gausit dar delspinigius Autobusų siuntom sumokėt tongue.gif

ei ei nejuokauk tu taip , issiūsiu kuo greiciau as tau kai tik turesiu, nu nea as tai tikrai nesandeliuosiu tongue.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Gera mintis, reiks tartis su Gerdulka, gaus tada tikrai į uzmiestį vaziuot tongue.gif , adresuoju ir toms kurios laiku nuolat nemoka doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 16:26)
Nera UGG mano dydzio user posted image

Kam dydis tinka http://www.isaay.com...GG-... to High)

Dar jei gerai sugrupuoti, tai visai kaina gera gaunasi  bigsmile.gif



QUOTE(pumpica @ 2012 11 27, 16:42)
bet apie situs labai blogu atsiliepimu skaiciau, atseit tas medinis padas ziauriai nepatogu  g.gif

Merginos neturit Timberland siandien kokio papildomo kodoax.gif


Dekui, Jūrate R, del palčiuko eisiu analizuoti juos, o šiuos UGGsiukus pernai parsisiunčiau, tik lygios odeles, emiau didesnius vienu numeriu doh.gif ir be reikalo, jie kaip tik atitinka dydį. Nešioju 38(Eur) , o siunciausi 39 (8 USA), na ir dabar klapsiu sau be vargo tongue.gif . Bet žiauriai gražūs ir patogūs viskam,netgi vairavimui thumbup.gif Ir ten tikrai medinis kulnas, kurį reiktų pasaugoti nuo daužymų, nes dar netyčia atskils kokia medžio tošelė biggrin.gif . Šiemet antras sezonas ir kaip nauji smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 16:39)
drinks_cheers.gif O siaip jei kokie sunkumai (neturi masinos, nera vaiku kur palikti, serga daznai), tai gal net ir vietinems isisuntineti per pasta  g.gif Aisku pries tai susimoketi turetu  ax.gif

nu as irgi viena karta negalejau atsiimt savaite beveik-tai iskart tariausi su nesuper, kad palaikytu, nes vyras buvo isvykes, mano masina nusprogus nuo salcio, o lauke irgi buvo tada apie -20.... blush2.gif
Atsakyti
Gal kas pagelbes issirinkti smile.gif
Ar kuri nors parsisiuntete siuos Sorel batus? Kurie grazesni? biggrin.gif
Jei nesioju 37,5 koki dydi imti? 6 ar 7 ? g.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MYG: 27 lapkričio 2012 - 17:34
QUOTE(nesuper @ 2012 11 27, 16:49)
geriau su didele masina  lotuliukas.gif
turiu ir as garaza. bet tada uz prekes nebeatsakau  lotuliukas.gif
labai rimtai sureagavot  mirksiukas.gif
dar neuzdege  tongue.gif

O aš balkoną bigsmile.gif ... Ten drėgna ir šalta dabar biggrin.gif

QUOTE(Gafsa @ 2012 11 27, 17:08)
duokit čia mumi sąrašiukus cool.gif visas nepasiimančias pagausim-įžeisim žodžiu ir veiksmuuser posted image


Man ypač patinka antroji pasiūlymo dalis lotuliukas.gif
QUOTE(anerita* @ 2012 11 27, 17:25)
ei ei nejuokauk tu taip  , issiūsiu kuo greiciau as tau kai tik turesiu, nu nea as tai tikrai nesandeliuosiu tongue.gif  lotuliukas.gif


irnesakyk.gif tu siųsk siųsk, aš tik nepaimsiu iš Autobusų siuntų. Kiek ten, mėnesį saugo, berods? Tik delspinigiai kapsės biggrin.gif


Mes čia su Nesuper pasitarėm ir nusprendėm, kad nuo kitos siuntos rimtų rimčiausiai pradėsim imt sandėliavimo mokestį. Jei per tris dienas nepajėgiat apsireikšt ir pasiimt daiktų, imsim po 1 lt už pradelstą dieną bigsmile.gif tongue.gif . Komandiruotės ir atostogos nesiskaito (įsivaizuodju, kiek dabar bus išvažiavusių lotuliukas.gif ).

Turėkit gi sąžinės - iki Kalėdų nė mėnesio neliko, reikės ir eglutei vietos surast kažkur... O ir šiaip - nesinori dėžėse švęst smile.gif . Aš čia rimtai. Labai cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Rigedora @ 2012 11 27, 17:31)
nu as irgi viena karta negalejau atsiimt savaite beveik-tai iskart tariausi su nesuper, kad palaikytu, nes vyras buvo isvykes, mano masina nusprogus nuo salcio, o lauke irgi buvo tada apie -20....  blush2.gif

Vieną kartą nesiskaito. Be to, yra šita tema, yra e-mailas, pagaliau, telefonas. Galima perspėt, susitarti... Bet kai nuo spalio pradžios nė garso, tai ką aš žinau... Be to, dar turiu daiktų, kurių porą metų niekas neima doh.gif . Kremų galiojimo laikas pasibaigt spėjo lotuliukas.gif . Bet ką daryt, jei žmogus nereaguoja į e-mailą?
Atsakyti