Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Rimtai mergytes, pagailekit panu, jos juk neturi sandeliu, laiko savo namuose sad.gif Dulka jusu daikteliai, bet ir naujoms prekems vietos nera sad.gif

Dabar ypatingai dideles siuntos, man net baisu pagalvoti kas darosi aneritos, nesuper ir dilmos namuose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 16:19)
user posted image

Mars greit visos siuntiniu pasiimt
user posted image

tikrai! drinks_cheers.gif Moterys/merginos, prašom atsiimti pirkinius, kad nenukentėtų tos, kurios visad laiku siuntinukus paima! doh.gif nu negi liks niekuo dėti žmonės be kalėdinių pirkinių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 17:26)
Man i didesne atrodo. O kas megsta laisvus labai paltukus, tas sako, kad atitinka  biggrin.gif

As atsiprasau, jei nesupratau, bet Jum tik atrodo, ar is patirties sakote? smile.gif
Jurate R, siandiena labai padedat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 14:30)
Rimtai mergytes, pagailekit panu, jos juk neturi sandeliu, laiko savo namuose sad.gif Dulka jusu daikteliai, bet ir naujoms prekems vietos nera sad.gif

Dabar ypatingai dideles siuntos, man net baisu pagalvoti kas darosi aneritos, nesuper ir dilmos namuose  doh.gif

as tai manau, kad kurios neatsiima, tai ir sios temos nelabai skaito g.gif gal klystu...
Atsakyti
Jei beda, as irgi i savo garaza galiu priglaust biggrin.gif kai tures i Vln pakrasti smutkiu atvaziuot su 2 persedimais, kita karta leks tekinos savo prekiu atsiimt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2012 11 27, 16:31)
As atsiprasau, jei nesupratau, bet Jum tik atrodo, ar is patirties sakote? smile.gif
Jurate R, siandiena labai padedat  4u.gif

Is patirties. Turiu L dydi. Prigludes, bet tokius ir megstu. Va jei per pecius varzytu, sakyciau, kad atitinka dydi, bet per pecius man gerai, nevarzo judesiu, galiu ir rankas pakelti. O peciai nera siauri pas mane. Todel as sakau, kad jis didintas ax.gif Apimtis, jau siandien rasiau savo, kaip apie dzinsus kalbejom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2012 11 27, 16:33)
as tai manau, kad kurios neatsiima, tai ir sios temos nelabai skaito  g.gif gal klystu...


Aš irgi taip manau. O jau jeigu įvestumėte mokestį, kad nuo pranešimo apie atvykusią prekę, praėjus 3 dienom, bus skaičiuojamos sandėliavimo paslaugos - diena tarkim 2 Lt - pamatysit kaip visos pasiims laiku. O kas nepasiims vistiek, įveskit pranešimą, kad praėjus kažkokiam tai laikui, nei prekė, nei pinigai negrąžinami. Daug yra vaikų iš neturtingų šeimų - tikrai apsidžiaugs dovanom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Redos @ 2012 11 27, 16:37)
Aš irgi taip manau. O jau jeigu įvestumėte mokestį, kad nuo pranešimo apie atvykusią prekę, praėjus 3 dienom, bus skaičiuojamos sandėliavimo paslaugos -  diena tarkim 2 Lt - pamatysit kaip visos pasiims laiku. O kas nepasiims vistiek, įveskit pranešimą, kad praėjus kažkokiam tai laikui, nei prekė, nei pinigai negrąžinami. Daug yra vaikų iš neturtingų šeimų - tikrai apsidžiaugs dovanom  smile.gif

drinks_cheers.gif O siaip jei kokie sunkumai (neturi masinos, nera vaiku kur palikti, serga daznai), tai gal net ir vietinems isisuntineti per pasta g.gif Aisku pries tai susimoketi turetu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2012 11 27, 17:31)
As atsiprasau, jei nesupratau, bet Jum tik atrodo, ar is patirties sakote? smile.gif
Jurate R, siandiena labai padedat  4u.gif


O kur šis paltukas yra ax.gif ,įmeskite nuorodą, man irgi patiko, visai gal norėčiau, bet irgi del dydžio kiltų daug klausimų...Nes nešioju europinį S/M ir esu platesnių pečių,, bet šiaip smulki... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 16:09)
Mergytes, girdejau, kad pas prekes dalinancias mergaites neber vietos namuose naujai siuntai, nes senos nenesa. Kodel ? Kam mes skubam siusti tada ?



QUOTE(nesuper @ 2012 11 27, 16:12)
Aga, naujos siuntos nebus, kol nebus isnestos senos  cool.gif  jei negailit musu, jauskites bent atsakingos pries tas , kurios greitai isnesa  smile.gif Si karta as labai rimtai, nes jau nebejuokinga.


Su džiaugsmu kad ir šiandien, tik žalią šviesą uždekit biggrin.gif

Aš manau neatsiima dauguma tų, kurios taip ir nesusimokėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2012 11 27, 16:31)
As atsiprasau, jei nesupratau, bet Jum tik atrodo, ar is patirties sakote? smile.gif
Jurate R, siandiena labai padedat  4u.gif

I CK tema, gal dar padesiu smile.gif. Nesioju S. Turiu kitu modeliu CK pukinius, ir paltuka ir striukyte - didinti vienu dydziu. Tai yra, i paltuka S dydzio liuosiai tiltptu M dydi nesiojanti ir nespaustu 4u.gif. Na, ir as neiskrentu, bet XS turbut dailiau ziuretusi g.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutinela: 27 lapkričio 2012 - 16:43
QUOTE(japoniuke1 @ 2012 11 27, 16:41)
O kur šis paltukas yra ax.gif ,įmeskite nuorodą, man irgi patiko, visai gal norėčiau, bet irgi del dydžio kiltų daug klausimų...Nes nešioju europinį S/M ir esu platesnių pečių,, bet šiaip smulki... g.gif

Jeigu S/M, tai imkit S 4u.gif

Yra ju dabar Hautelook, Wilsonsleather ir Macys. Kainos visur skirtingos, tik tiek, kad dydziu ne visur tinkamu yra ir spalvu 4u.gif

http://www.hautelook...product/6406370
http://www.wilsonsle...kid=body_rv_img
http://www1.macys.co...-wl-xx-xx.index

wilsonsleather Taure dar turi toki koduka papildoma 4u.gif
$5 off $50+, $10 off $100+ and $15 off $150+ order. (Exp. 11/30/2012)

Dar pastebejimas del kuno sudejimo. Sis paltukas iliemenuotas, todel kas esat obuolio figuros tipo, geriau imkit yprastini dydi. Neimkit mazesnio, nes gali negerai atrodyti. Mano mamai netiko paltukas sis, nes pas ja pilvo apimtis 10cm daugiau nei pas mane, o per krutine ir klubus pas mus beveik vienodai. Jai reiktu dydzio didesnio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 27 lapkričio 2012 - 16:56