Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 09:10)
Aga matau, bet tokia negrazi spalva  unsure.gif Kaip purvina, tridava tokia  unsure.gif

Geras pavadinimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 17:09)
Mergytes, girdejau, kad pas prekes dalinancias mergaites neber vietos namuose naujai siuntai, nes senos nenesa. Kodel ? Kam mes skubam siusti tada ?

Aga, naujos siuntos nebus, kol nebus isnestos senos cool.gif jei negailit musu, jauskites bent atsakingos pries tas , kurios greitai isnesa smile.gif Si karta as labai rimtai, nes jau nebejuokinga.
Atsakyti
Aš irgi neimsiu naujos. Gausit dar delspinigius Autobusų siuntom sumokėt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 27, 16:14)
Aš irgi neimsiu naujos. Gausit dar delspinigius Autobusų siuntom sumokėt tongue.gif

hihihi.gif Seniai taip reikejo daryti, kam pirkti, jei nesugeba atsiimti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 27, 16:14)
Aš irgi neimsiu naujos. Gausit dar delspinigius Autobusų siuntom sumokėt tongue.gif

user posted image

Mars greit visos siuntiniu pasiimt
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 27, 16:12)
Aga, naujos siuntos nebus, kol nebus isnestos senos  cool.gif  jei negailit musu, jauskites bent atsakingos pries tas , kurios greitai isnesa  smile.gif Si karta as labai rimtai, nes jau nebejuokinga.


jeigu yra niekam nereikalingų daiktų aš galiu ateiti pasiimti bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kuri pirkot CK pukini palta?
user posted image
Neapsisprendziu del dydzio. Turiu vilnoni CK palta 10US dydi, tai geras ir vietos yra smile.gif Iprastai perku JAV M dydzio rubus. O sis pukinukas nebus i didziaja puse, jei M dydi griebsiu?
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 27, 16:09)
Mergytes, girdejau, kad pas prekes dalinancias mergaites neber vietos namuose naujai siuntai, nes senos nenesa. Kodel ? Kam mes skubam siusti tada ?

Tai gal neatsiimančiom, galima ir padelst išsiuntimą iš JAV sekančių siuntų, jei jau taip g.gif.

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 16:10)
Aga matau, bet tokia negrazi spalva  unsure.gif Kaip purvina, tridava tokia  unsure.gif Bet toks jausmas, kad ne ta foto ideta, nes raso Burnished Leather chocolate. Burnished jei gerai suprantu sukuota, tai zomsas turetu buti. O spalva man i tokia zalsva panasi, nematau cia sokolado spalvos visai  g.gif

Ai ne vertejas raso Burnished, reiksia skaisti  g.gif

O man priešingai, tokia graži spalva pasirodė, aišku, ji nieko bendro su chocolate neturi smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 16:10)
Aga matau, bet tokia negrazi spalva  unsure.gif Kaip purvina, tridava tokia  unsure.gif Bet toks jausmas, kad ne ta foto ideta, nes raso Burnished Leather chocolate. Burnished jei gerai suprantu sukuota, tai zomsas turetu buti. O spalva man i tokia zalsva panasi, nematau cia sokolado spalvos visai  g.gif

Ai ne vertejas raso Burnished, reiksia skaisti  g.gif


ne zomšas, normali oda, tik ne blizganti, matinė, gal net patrinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 27, 16:12)
Aga, naujos siuntos nebus, kol nebus isnestos senos  cool.gif  jei negailit musu, jauskites bent atsakingos pries tas , kurios greitai isnesa  smile.gif Si karta as labai rimtai, nes jau nebejuokinga.

Jus cia RIMTAI ohmy.gif swoon.gif lotuliukas.gif
Nereikia taip ziauriai. Labai visada laukiu ir labai greitai isnesu. ax.gif
Turiu pustusti garaza, galiu suteikt sandeliavimo paslaugas. Tik reiks i uzmiesti vaziuoti pasiimti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2012 11 27, 16:21)
jeigu yra niekam nereikalingų daiktų aš galiu ateiti pasiimti  bigsmile.gif

siulem, neduoda biggrin.gif

QUOTE(Atige @ 2012 11 27, 16:21)
Gal kuri pirkot CK pukini palta?
user posted image
Neapsisprendziu del dydzio. Turiu vilnoni CK palta 10US dydi, tai geras ir vietos yra smile.gif Iprastai perku JAV M dydzio rubus. O sis pukinukas nebus i didziaja puse, jei M dydi griebsiu?

Man i didesne atrodo. O kas megsta laisvus labai paltukus, tas sako, kad atitinka biggrin.gif

QUOTE(mutinela @ 2012 11 27, 16:22)
Tai gal neatsiimančiom, galima ir padelst išsiuntimą iš JAV sekančių siuntų, jei jau taip g.gif.
O man priešingai, tokia graži spalva pasirodė, aišku, ji nieko bendro su chocolate neturi smile.gif.

Nedelsi, o is vis nezusakineti tom, kurios nepasiima siuntiniu g.gif

QUOTE(linkasta @ 2012 11 27, 16:22)
ne zomšas, normali oda, tik ne blizganti, matinė, gal net patrinta  4u.gif

Na tokia ir atrodo, patrinta. Bet splava man negrazi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 27, 17:12)
Aga, naujos siuntos nebus, kol nebus isnestos senos  cool.gif  jei negailit musu, jauskites bent atsakingos pries tas , kurios greitai isnesa  smile.gif Si karta as labai rimtai, nes jau nebejuokinga.

Labai sventai tikiu, kad tokie pastebejimai/perspejimai nepagazdins. Tarkim, as tada net nepirksiu is tu tarpininkiu, kur kazkokie trukdziai per Kazkokias-neatsiimancias. Padarykit savas taisykles toms, kurios delsia atsiimt. Pvz.: Po savaites kasdien po lita skaiciuokit. Bet tai turetu zinoti, jau kai gauna zinute, kad siunta atvykusi ir galima atsiimti.
Visiskai neteisinga kitas skriaust, kurios yra klientes.
Atsakyti