Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(pumpica @ 2012 11 27, 14:29)
na na, kokiom priemonem  bigsmile.gif

Turbut sportas ir maziau valgyti reik biggrin.gif
Saunuole JasVita thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2012 11 27, 02:27)
Nu jo, o ka? pas mane beveik visi tokie smile.gif

Taure, gavau skaiciukus uz 11/15, o 11/12, 11/11 nebus? blush2.gif Ypac is ebags aktualu 11/12  blush2.gif

Skaiciai baigti smile.gif pries einant miegot uzbaigiau. Zinau, kad kelios dasiustos tik vakar, tik nepasakysiu ar tiksliai jusu, nes masinoje esu dabar.
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 27, 16:30)
Va va va, megzta tokio stiliaus  sukenka negalil kaboti kaip per didelė  g.gif  O ji tokia įliemenuota, plonulytė - išryškins viską, ką moteris norėtų pamiršti  doh.gif  Bent man.. dydžiu didesnėje skęsčiau, o šis pilvą išryškina.. nu, ir ką dabar: reik nusikabint sportbačius nuo vinies iš šiaušt į sporto klubą  blush2.gif
O ilgio irgi nepridėsi.. Tall nėra.. Tik Regular.. Man mano Petite ilgis neatrodo ilgintas, normalus.. tik liemuo ir rankovės ilgintos..

Šiaip mano liemuo ir rankos yra ilgos, taip pat ir pečiai platus. Na ka dabar daryti g.gif .Jau buvau apsisprendusi jusu pagalba, vel galva susisuko doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(dziuginta @ 2012 11 27, 15:22)
http://www.6pm.com/b.....zfcTest=mat:1
merginos, domina sie baciukai, visada perku 11 dydi, maniau, kad 42 yra, o cia  kazkaip raso 41 , tai gal jie mazinti kokie? nesuprantu biskiuka ten,man jie tokie faini pavasariui atrodo wub.gif

Basutes turėjau Bronx , tai tikrai buvo mažintos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 16:31)
Turbut sportas ir maziau valgyti reik  biggrin.gif


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguciux @ 2012 11 27, 12:36)
Šiaip mano liemuo ir rankos yra ilgos, taip pat ir pečiai platus. Na ka dabar daryti g.gif .Jau buvau apsisprendusi jusu pagalba, vel galva susisuko doh.gif .

imkit S smile.gif stimulas tolesniam kudejimui bus. Jeigu per daug aptemps. Nors manau, kad tiks idealiai smile.gif
Atsakyti
AČIŪ LABAI VISOMS UŽ PATARIMUS 4u.gif , IMU S DYDI PETITE aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguciux: 27 lapkričio 2012 - 14:46
Taure, o kaip ten pas jus padetis? Girdejau, kad degalai vis dar ribojami, parduodami dienomis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2012 11 27, 16:38)
imkit S smile.gif stimulas tolesniam kudejimui bus. Jeigu per daug aptemps. Nors manau, kad tiks idealiai smile.gif

drinks_cheers.gif

Arba gražiai paprašykit, kad Jūratė centimetriukais išmatuotų M dydį.. ax.gif
Aš xs smulkmeniškai aprašiau biggrin.gif

Jau bigsmile.gif
Nevarginkit Jūratės irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 27 lapkričio 2012 - 14:45
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 27, 12:44)
drinks_cheers.gif

Arba gražiai paprašykit, kad Jūratė centimetriukais išmatuotų M dydį.. ax.gif
Aš xs smulkmeniškai aprašiau biggrin.gif



jau matavo man, kai pirkau biggrin.gif va jos matavimas M dydzio: "Pamatavau suknele neistempus visai, po krutine apie 47cm, per klubus apie 53cm, plateja zemiau."
Papildyta:
QUOTE(jurguciux @ 2012 11 27, 12:42)
AČIŪ LABAI VISOMS UŽ PATARIMUS 4u.gif , IMU S DYDI PETITE  aciuks.gif

petite? unsure.gif o ne 178 jusu ugis? g.gif petite zemom unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 27 lapkričio 2012 - 14:51
QUOTE(evvva @ 2012 11 27, 14:12)
Mergaites patarkyt kur vyram apatinius rubus perkat  ???  (maikes ,apatiniai sortuku tipo ) randu tik su gryna medvilne ,o reik ,kad elastano butu sudieti  ir padoriom kainom  biggrin.gif  Ka randu tai kosmosa kainuoja ,turbut ne ten ieskau .


Macys geros kainos buvo prieš pora dienų, gal liko dar... RL, CK, Guess... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2012 11 27, 16:29)
na na, kokiom priemonem  bigsmile.gif


pirmiausia... atradau savyje tokį reikalą: VALIA biggrin.gif Maistą pasireguliavau, sportuoju jau pusantrų metų be pertraukų... ir štai smile.gif (iš savo lieknėjimo istorijos, pasidariau sau vieną išvadą: gerai, kad raumenys jau buvo stiprūs, kai svoris pradėjo krist, po mitybos susireguliavimo... nes būčiau atrodžius klaikiau, nei klaikiai... doh.gif oda ir dabar nelabai tvarkingai susitraukus, bet taisosi smile.gif ) Biškelį išsiplėčiau, bet aj, gal nepyksit blush2.gif

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 16:31)
Turbut sportas ir maziau valgyti reik  biggrin.gif
Saunuole JasVita  thumbup.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti