Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Mergaites patarkyt kur vyram apatinius rubus perkat ??? (maikes ,apatiniai sortuku tipo ) randu tik su gryna medvilne ,o reik ,kad elastano butu sudieti ir padoriom kainom biggrin.gif Ka randu tai kosmosa kainuoja ,turbut ne ten ieskau .
Atsakyti
QUOTE(jurguciux @ 2012 11 27, 16:06)
Mano ūgis 178 cm, klubų apimtis 100 cm, krūtinės apimtis 100 cm,liemuo ( čia linija ties bamba) 79 cm. ir būtent šio modelio suknelė 4u.gif  Taip pat esu lieknėjimo stadijoje, tikiuosi -5 kg pamesti iki švenčių.
http://www.landsend....-405651_WX.html

Regular S imčiau, bet pasiduodu.. manęs negirdi biggrin.gif

Nu gerai, prisiduodu dar kartą: 92-77-92, asmens kodo neklauskit.. 158 ūgiu, ėmiau Petite xs, tai per klubus tikrai laisva... per krūtinę norma, per liemenį man reikia shapeware po dviejų gimdymų ax.gif Ilgis truputį virš kelių, rankovės tikrai ilgos, liemuo(iki klubų linijos išplatėjimo) truputį pailgintas kažkoks, bet žiūrisi visuma gražiai.. suknelė plonulytė..
O, jeigu dar svarstote apie M, klauskit Jūratės.. tada lyginkit doh.gif smile.gif

dabar minus 30 nuolaida.. tai ta suknia jums kainuotų apie 90 litų.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 27 lapkričio 2012 - 14:21
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 16:12)
Viespatie, cia kalba apie suknele jau  lotuliukas.gif O as vis apie dzinsus malu  blush2.gif
S gal  g.gif Jei labai aptemptos norite gal ir XS. Tyli_upe pasakys, su kokiom apimti jai XS gera  4u.gif

As todel ir pasikartojau, nes taip ir supratau,kad apie dzinsus galvojat mirksiukas.gif . Aptemptos tikrai nenoriu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 27, 16:13)
Regular S imčiau, bet pasiduodu.. manęs negirdi biggrin.gif

dabar minus 30 nuolaida.. tai ta suknia jums kainuotų apie 90 litų..  4u.gif

Ačiū labai 4u.gif , norisi daugiau nuomonių išgirsti blush2.gif . Tad drąsiai galiu imti S reguliar.Nes labai nenoriu trumpos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguciux: 27 lapkričio 2012 - 14:17
QUOTE(jurguciux @ 2012 11 27, 14:16)
As todel ir pasikartojau, nes taip ir supratau,kad apie dzinsus galvojat mirksiukas.gif . Aptemptos tikrai nenoriu  schmoll.gif
Papildyta:

Ačiū labai  4u.gif , norisi daugiau nuomonių išgirsti blush2.gif . Tad drąsiai galiu imti S reguliar.Nes labai nenoriu trumpos

Siaip dabar mastau, kad jei tokios laisvos norite, tai net ir M geriau butu g.gif Man aptempta M. Su jusu apimtim butu laisvesna. Bet jei kusti zadat rimtai, tai gal ir S doh.gif Ot sumaisiau visai zmogu. Tik turekit omeny, jei pilvukas pupsoti megsta, tai ji aptempia ir isryskina sita vieta g.gif Tada reikia arba figuros tramdytojo arba labai jau dailiai nusislifuoti. Arba imkit abu dydzius, kita parduosite manau ax.gif

Paziurejau Tyli_upe apimtis, tai vis tik imkit S 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 27 lapkričio 2012 - 14:27
O macys tik man rodo nesamoningai ar jums visoms? g.gif
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2012 11 27, 16:01)
na pamatavau ir as blauzdas 38-39 cm  vis skirtingai gaunas  ph34r.gif
hah.gif visos cia kudejimo stadijoj  , kai tik pirmadienis taip ir kustam hihihi.gif o  iki svenciu  aplamai reik monekenem patapt  lotuliukas.gif

ir as ..ir as uzsinorejau siu dzinsu ..bet kaina tai negera  g.gif ar dar nuolaida kokia yra ?  g.gif


aš nuo liepos nukūdėjau nuo 126 per klubus iki 116 tongue.gif ir toliau sėkmingai traukiuosi, tik labai jau lėtai dabar doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.6pm.com/b.....zfcTest=mat:1
merginos, domina sie baciukai, visada perku 11 dydi, maniau, kad 42 yra, o cia kazkaip raso 41 , tai gal jie mazinti kokie? nesuprantu biskiuka ten,man jie tokie faini pavasariui atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguciux @ 2012 11 27, 14:06)
Mano ūgis 178 cm, klubų apimtis 100 cm, krūtinės apimtis 100 cm,liemuo ( čia linija ties bamba) 79 cm. ir būtent šio modelio suknelė 4u.gif  Taip pat esu lieknėjimo stadijoje, tikiuosi -5 kg pamesti iki švenčių.
http://www.landsend....-405651_WX.html


jeigu lieknėjimo stadijoje tai S, nes as su 110 M uzisakiau. Beje su 180 cm. ugiu ji man tokio ribinio ilgio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2012 11 27, 14:12)
Mergaites patarkyt kur vyram apatinius rubus perkat  ???  (maikes ,apatiniai sortuku tipo ) randu tik su gryna medvilne ,o reik ,kad elastano butu sudieti  ir padoriom kainom  biggrin.gif   Ka randu tai kosmosa kainuoja ,turbut ne ten ieskau .

trauzus boxers tipo (trikotaziniai kur) - CK, RL, pirma syki (jau senai lotuliukas.gif ) parsiunciau aeropostale -tik dar jis negavo lotuliukas.gif Gap tai tokie ziauriai padidinti ir skystoki dar ir padideja lotuliukas.gif (nebent kas pasikeite per kelerius metus) 4u.gif ON turejo -lyg irgi nieko buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 27 lapkričio 2012 - 14:30
Macys yra dar koks kodukas nuo sale? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JasVita @ 2012 11 27, 12:21)
aš nuo liepos nukūdėjau nuo 126 per klubus iki 116  tongue.gif  ir toliau sėkmingai traukiuosi, tik labai jau lėtai dabar  doh.gif  lotuliukas.gif

na na, kokiom priemonem bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 27, 16:21)
Siaip dabar mastau, kad jei tokios laisvos norite, tai net ir M geriau butu  g.gif Man aptempta M. Su jusu apimtim butu laisvesna. Bet jei kusti zadat rimtai, tai gal ir S  doh.gif Ot sumaisiau visai zmogu. Tik turekit omeny, jei pilvukas pupsoti megsta, tai ji aptempia ir isryskina sita vieta  g.gif Tada reikia arba figuros tramdytojo arba labai jau dailiai nusislifuoti. Arba imkit abu dydzius, kita parduosite manau  ax.gif

Va va va, megzta tokio stiliaus sukenka negalil kaboti kaip per didelė g.gif O ji tokia įliemenuota, plonulytė - išryškins viską, ką moteris norėtų pamiršti doh.gif Bent man.. dydžiu didesnėje skęsčiau, o šis pilvą išryškina.. nu, ir ką dabar: reik nusikabint sportbačius nuo vinies iš šiaušt į sporto klubą blush2.gif
O ilgio irgi nepridėsi.. Tall nėra.. Tik Regular.. Man mano Petite ilgis neatrodo ilgintas, normalus.. tik liemuo ir rankovės ilgintos..
Atsakyti