Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(kriisti @ 2012 11 26, 12:16)
Mergaites jei siunta iskeliavi 11.24 ar tiketina, kad gris iki 12.02 ar net 12.03 smile.gif Labai tikiuosi, kad atkeliauja vaiko gimtadienio dovana is disney makavyno ir bruolio modeliukai

manau,kad ateis,, Nes bent Kaune kaip pastebiu siuntos ateina ketvirtadieni- penktadieni..
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 26, 13:58)
Tai as ir manau kad lygesnis geriau butu, as cia duoduosi po visur ieskodama, nes noriu gero ir uz prieinama kaina  blush2.gif  blush2.gif

http://www.boscovs.c...emNumber=169090

va sita dar ziuriu kur su pilku spalva tik kaina dar aukstoka, nes yra panasus mazesnis bet spalva ne tokia , man paciai idealiausiai atrodo, kad reikia verstos odos rankinuko prie ju arba jau medziaginio tada  g.gif

http://www.boscovs.c...emNumber=162001 ir sita ruda nu kainos ir kokybes santykis manai idealus tik del spalvos dvejoju 4u.gif

o del dzinsu nesuku galvos jei butu dzinsas koks nekokybiskas tada jo o dabar tai menkniekis  cool.gif

bigsmile.gif Aš jau laukiau, kada pasirinksit Tignanello Golden Hobo.. O ką spalva, kuo netinka? Neutrali, graži? Prie tų margų keen'ų, tai pirmas dryžuotas variantas man nesižiūrėjo, šis plačiais dryžiais gal geriau, bet irgi mirgu-margu.. Krokodilas irgi prie kitų batų ax.gif
O vienspalvis, ir dar Tignanello, ir dar už tokius pinigus.. aš nebeieškočiau gal ax.gif

Ai, dar mintis dėl geros "odinės rankinės už 200 lt.." o nebandėt LT parduotuvėse pasivaikščioti? Nes aš tai labai sunkiai randu, kas patiktų, bet kartais esu pataikius už visai padorius pinigus rasti tinkamą terbą.. jeigu sutampa geros kainos-nuolaidos-spalvos-vaizdo derinys..
Ir dar prisiminiau apie dirbtines odas.. vat, toj pačioj LT, kai pamatai ir negali atsispirti dėl kažko (tinka, patinka, noriu tokios, čia ir dabar) esu pirkus ir dermantinines.. ir kažkaip ne taip jau baisu jas leisti.. bet internetu tikrai nepirkčiau.. nes turiu patirties su uždovanotom iš us faux tašėmis.. nu, baisuma unsure.gif

-----
Moon, nu įdomus tašiukas.. mamai - puiki dovana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 11 26, 13:27)
manau,kad ateis,, Nes bent Kaune kaip pastebiu siuntos ateina ketvirtadieni- penktadieni..

jei kaunietes neisnes praeitos siuntos, nauja gali ir netilpti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 26, 13:33)
bigsmile.gif  Aš jau laukiau, kada pasirinksit Tignanello Golden Hobo.. O ką spalva, kuo netinka? Neutrali, graži? Prie tų margų keen'ų, tai pirmas dryžuotas variantas man nesižiūrėjo, šis plačiais dryžiais gal geriau, bet irgi mirgu-margu.. Krokodilas irgi prie kitų batų ax.gif
O vienspalvis, ir dar Tignanello, ir dar už tokius pinigus.. aš nebeieškočiau gal ax.gif

Ai, dar mintis dėl geros "odinės rankinės už 200 lt.." o nebandėt LT parduotuvėse pasivaikščioti? Nes aš tai labai sunkiai randu, kas patiktų, bet kartais esu pataikius už visai padorius pinigus rasti tinkamą terbą.. jeigu sutampa geros kainos-nuolaidos-spalvos-vaizdo derinys..
Ir dar prisiminiau apie dirbtines odas.. vat, toj pačioj LT, kai pamatai  ir negali atsispirti dėl kažko (tinka, patinka, noriu tokios, čia ir dabar) esu pirkus ir dermantinines.. ir kažkaip ne taip jau baisu jas leisti.. bet internetu tikrai nepirkčiau.. nes turiu patirties su uždovanotom iš us faux tašėmis.. nu, baisuma unsure.gif

-----
Moon, nu įdomus tašiukas.. mamai - puiki dovana  smile.gif



Aga as ta Tingnello iskart buvau pasirinkus nes ir dizainas man patika jos viskas, ti sakau ta spalva but taupe issyk buciau emus, o LT akropoli ir ziurejau ir ka radau kur tinka ir versta oda viskas tiktu tik kaina palei 400 lt, maniau bus jamam dienos tada ziuresiu ja, bet kad kaune nebuvau tai ir likau be tasiuko sad.gifo megoje ir perejau visas niekas neitiko visai, nes kai moki pinigis tai norisi, kad patiktu smile.gif
Atsakyti
Mergaites, carters renkat? Labai jau geros kainytes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 26, 13:41)
jei kaunietes neisnes praeitos siuntos, nauja gali ir netilpti  cool.gif


Mergaites jau tikrai atlaisvinkite namus jau tiek laiko praejo, nejaugi Jums nesmalsu ka gavote ar viskas tiko patiko schmoll.gif schmoll.gif nu neislaukciau tiek laiko ax.gif ax.gif
Atsakyti
Gal gymboree turite papildoma koduka blush2.gif ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 26, 11:42)
na nzn as uzsakyma atsiverciau ir tiesiogiai nuoroda paspaudziau net ir parode kuriuos idejau, nu nesvarbu esme, kad grazu ir dzinsas super ziuresime kaip skalbsis, tik kita syki jauciu meginsiu 12 dydi, tik bijau kad mazas nebutu, nes 14 ciut ciut galetu but mazesnis, bet gal cia mano fifura jau tokia, kad idealiai nebus niekada, nes klubai pupso o liemuo tada buna platus verysad.gif jei jusu 12 dydis gal ismatavimus parasytumet  rolleyes.gif

Liemuo 41, klubai 50 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 26, 12:41)
jei kaunietes neisnes praeitos siuntos, nauja gali ir netilpti  cool.gif


man tai geda butu tiek laiko nepasiimt schmoll.gif Gi jusu namai nesandelys.. rolleyes.gif
Atsakyti
Ar Į guess normaliai įeinat? Man niekaip neužkrauna:(
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2012 11 26, 14:44)
Mergaites, carters renkat? Labai jau geros kainytes bigsmile.gif

Renkame 4u.gif

QUOTE(ritka_13 @ 2012 11 26, 14:51)
Gal gymboree turite papildoma koduka blush2.gif  ax.gif ?

Nea ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2012 11 26, 13:00)
Ar Į guess normaliai įeinat? Man niekaip neužkrauna:(

http://www.supermama...?...ry&eid=8957
Sita programa susiinstaliuokite.
Atsakyti