Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Melodi @ 2012 11 27, 11:23)
Gal kas tokius turite,

http://www.ae.com/we...0112#sizefitTab

pagal sudeti tamprus turetu but, kazin su 96 televizorium i 6 isiparkuociau? Nes pagal lentele tai ant 93 kazkur turetu but g.gif Liemuo irgi idomu, zemintas, tai sunku pasakyt, vdrug saga nesusisegs biggrin.gif  Siaip jei jie dydi atitinka normaliai tai 8 tada reiktu unsure.gif



turiu tokius, tempiasi labai gerai, man su 100 uzpakaliuku 6 pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jsmilgė @ 2012 11 27, 12:42)
o tikrai emet long? nes as su 170 imu regular ir nei vieni nebuvo per ilgi  g.gif Aisku ne is ae. Is ae turiu tik kelnytes, bet ir tos regular ilgio - tikrai nera trumpos  g.gif

as su 172 visada imu regular ir tinka. Na, mano kojos ne is pazastu dygsta, bet long vilktusi kaip vilkui is na palauk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(greisita @ 2012 11 27, 12:44)
drinks_cheers.gif Labai naudingas  4u.gif Man tai visada problema per blauzdą , nesueina dažniausia...O prie kelio tai net siauriau gali būti.  ax.gif

Pasitaisau - plačiausia blauzdos dalis, neskaičiau kas parašyta, pažiūrėjau paveiksliuką blush2.gif
Circumference - The measurement around the shaft of the boot at the largest part of the calf.
Atsakyti
QUOTE(zuzunaki @ 2012 11 27, 10:43)
cocoon reikia tik forma atitaikyti - man tai ziauriai stilingai atrodo ant nosies.  biggrin.gif
su dioptrijom saules akinius pirkau - suplojau atrodo 1200 lt. bet is sono vis tiek saule praeidavo ir is virsaus - prisimerkdavau kai saule stipresne. be to patalpoje vasara su saules akiniais nesedesi - o va cocoon nusiemei ir su paprastais akinukais - pas juos is virsaus ir is sonu apsauga nuo saukes, jokio prisimerkimo, net skaisciausia diena kaip apuokas galiu but akis isputus. vaizda pagerina, net kai saules nera prieblanda ar dulskna - su jais heresnis vaizdas. nu cia reklama pavariau  lotuliukas.gif bet is patirties sakau. paierskosiu nuotrauka imesiu kaip atrodo ant veido, jei rasiu

bet po apacia turi buti paprasti minimalus akinukai... O pro sonus prasviecia tiek pat kiek ir kitiem pro nuo saules akinius.. patogumo gal ir patogu.. bet man reik ir,kad butu grazuuuu blush2.gif

QUOTE(zuzunaki @ 2012 11 27, 10:56)
gali per amazon paziureti - cocoon sunglasses. man per akcija gavosi 150 lt, siaip iki 250 lt kainuoja. tik reikia forma pasirinkti ju ivairiu yra formu ir spalvu

kaina tai labai maza..
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2012 11 27, 13:29)
kadangi pati klausinėjau prieš užsakant ir merginos labai padėjo, tai pasidalinsiu savo  AE dydžiu  mirksiukas.gif

mano 165 cm ūgis, klūbai 100 cm - ėmiau 8 ir long- tai labai liuks, na 6 pilvą įtraukti šiek tiek tektų, bet tiktų... mirksiukas.gif

šis modeliukas, super thumbup.gif
tik reik kainyčių geresnių palaukti mirksiukas.gif



tai jeginsiukai ir nepadidinti, juos kaip tik savo dydi reikia imti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(greisita @ 2012 11 27, 12:44)
drinks_cheers.gif Labai naudingas  4u.gif Man tai visada problema per blauzdą , nesueina dažniausia...O prie kelio tai net siauriau gali būti.  ax.gif


drinks_cheers.gif amzina ir mano problema ,jau kiek batu netiko doh.gif surandi modeli grazu ,kaina super, dydis idealiai ,o per blauzda kokius 2-3 cm truksta...tai vienus pabandziau pratampyt , pratampiau bet virsui bato rauksles negrazios atsirado ,vos ne kaip pusles . Zodziu reik kust , kitaip neisivaizuoju kaip ta vieta paplonint ir patinkanciais ilgaauliais dziaugtis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evvva: 27 lapkričio 2012 - 12:08
QUOTE(pumpica @ 2012 11 27, 12:24)
ten yra visokiu -ir su aukstu liemeniu ir su zemu, reik ziuret konkretu modeli mirksiukas.gif

Na, man nei vieni iš Hi Rise neatrodo aukštu liemeniu ax.gif Turbūt išlepau, kad džinsų noriu kaip pėdkelnių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2012 11 27, 13:38)
Va situ sudetis biski kita, jie turbut maziau tamprus, tai drasiai imciau 6 g.gif  Bet tikrai Long emet? Nes as su 164 jeigu regular pasiimu - trumpint reik g.gif

Zodziu, ikalbejot, braskinsiuos i 4 biggrin.gif

doh.gif A jūs dar neišsirinkote dydžio? doh.gif biggrin.gif

O dėl ilgio, jis ae dar labiau nenuspėjamas, bet taikykit į sau įprastą.. aš su 158 cm ėmiau short (logiška), tai vieni yra gerokai per ilgi, gal kokiais 6 cm (guli spintoje, nes neprieinu patrumpinti), beje, artistai mirksiukas.gif
Į tampriuosius su 92 cm klubais įtilpčiau ir į 2 (bet turiu 4 ir panešiojus, anie jau grasinasi nukristi.. šiaip, apylaisviai tokie, žiūrisi gražiai, bet tikrai laisvi biggrin.gif), o netamprūs (tie, kurie per ilgi) 4 kaip tik.. visos sagos susisega, nors liemens "neturiu".. taip, kad nebepieškite sau baubų "neužsisegsiu sagų" tongue.gif

O atsiliepinų AE puslapyje visokių yra.. truputį loterija, mano galva smile.gif

Ai, ir liemenai ten beveik visų modelių pažeminti, kas klausė mirksiukas.gif

----
Laba diena.. va, ką reiškia laiku sąskaitų negauti.. siautėja moteros.. net naktimis biggrin.gif

Beje, gerai, kad Gafsa parodė realesnę nuotrauką tų Chloe.. nes akiniai kaip tokie labai gražūs, vsio takoje, bet vat tokie aviatoriniai mano snukučiai visai netiktų.. arba aš įsitikinusi, kad man tokie netinka.. irnesakyk.gif cool.gif

Circumference - plačiausia blauzdos apimtis.. bandžiau įsivaizduoti, kaip perimetrą išmatuoti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2012 11 27, 12:19)
Sveikos, merginos, gal kuri siuntėtės tokį daiktą?

http://www.amazon.co...ref=pd_sim_t_30

nelabai suprantu ar bus komplekte laidas į rozetę, kad nereiktų elementų g.gif ir ar tas laidas tiks į mūsų rozetes (žinau, kad kažkaip įtampa ten kitokia). Gal kas galit man patarti ax.gif dukra labai nori Kalėdoms  wub.gif

Ačiūūū 4u.gif

Įdomi dovana mirksiukas.gif
Nėra adapterio. Reikia atskirai pirktis. Remiantis komentarais: baterijų užtenka kelioms valandoms.
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2012 11 27, 13:04)
drinks_cheers.gif  amzina ir mano problema ,jau kiek batu netiko  doh.gif  surandi modeli grazu ,kaina super, dydis idealiai  ,o  per blauzda  kokius 2-3 cm truksta...tai vienus pabandziau pratampyt , pratampiau  bet virsui  bato rauksles negrazios atsirado ,vos ne kaip pusles . Zodziu reik kust , kitaip neisivaizuoju kaip ta vieta paplonint  ir  patinkanciais ilgaauliais dziaugtis  unsure.gif

drinks_cheers.gif Tikra tiesa - buvau pernai numetus 10 kg, tai visi batai buvo kaip tik ax.gif Bet pusbadžiu gyvenau doh.gif
Nu bet nereikia nusimint, įmanoma rasti ir "normalių" dydžių, tik laiko reikia paieškoti, ką dabar ir darau - noriu ryžų ir ilgų thumbup.gif
Atsakyti
Gsl kurios vaikas turi tokį ir esat pirkę atskirai žaidimų? Prekomenduotumėt, kokie idomesni 4 metų mergaitei.
http://www.amazon.co...ords=leap pad 2

Nerealus dalykas kelionėse.
Atsakyti
QUOTE(greisita @ 2012 11 27, 12:17)
Nu bet nereikia nusimint, įmanoma rasti ir "normalių" dydžių, tik laiko reikia paieškoti, ką dabar ir darau - noriu ryžų ir ilgų  thumbup.gif

jei ka grazaus odinio stambesnei blauzdai rasite -tai parekaukit blush2.gif biggrin.gif

QUOTE(kerija @ 2012 11 27, 12:18)
Gsl kurios vaikas turi tokį ir esat pirkę atskirai žaidimų? Prekomenduotumėt, kokie idomesni 4 metų mergaitei.
http://www.amazon.co...ords=leap pad 2

Nerealus dalykas kelionėse.

maniske didesne -tai jai visokie matematiniai labai prie sirdies mirksiukas.gif dar patinka vairuot su is cars herojais ax.gif (pas mus modelis senesnis, tai zaidimu cia zaislu isparduotuvese papigiaj pripirkau blush2.gif viena tik brangu siunciaus biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 27 lapkričio 2012 - 12:22