Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Kopka @ 2012 11 27, 12:06)

4u.gif Ačiukas, nebuvau aptikus ax.gif O Circumference reiškia blauzdos perimetrą? Juk žinot. kaip google išverčia kartais - griūk negyvas... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2012 11 27, 09:19)

Dar klausimas perkančioms/dėvinčioms AE džinsus su apvalumais virš metro, ar neatrodo žemas liemuo? Labai nemėgstu, kai prisėdus ar pritūpus džinsai 'nusmunka'  doh.gif

ten yra visokiu -ir su aukstu liemeniu ir su zemu, reik ziuret konkretu modeli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2012 11 27, 10:20)
nelabai  lotuliukas.gif
nu bet pasigilinsiu vėliau gal, jei sakai kad konkrečiai šitos išmieros man bus per didelės biggrin.gif


manau, kad tau tikrai reik iki 10 4u.gif (arciau nulio biggrin.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 27 lapkričio 2012 - 11:28
Sveikutes biggrin.gif
kaip gyvos po Cyberiu visu ax.gif as tai nelabai gyva laugh.gif wacko.gif

HAUTELOOK dedu - Calvin Klein paltuku yra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerdulka: 27 lapkričio 2012 - 11:28
QUOTE(Melodi @ 2012 11 27, 09:23)
pagal sudeti tamprus turetu but, kazin su 96 televizorium i 6 isiparkuociau? Nes pagal lentele tai ant 93 kazkur turetu but g.gif Liemuo irgi idomu, zemintas, tai sunku pasakyt, vdrug saga nesusisegs biggrin.gif  Siaip jei jie dydi atitinka normaliai tai 8 tada reiktu unsure.gif



QUOTE(Laimė @ 2012 11 27, 10:32)
bigsmile.gif ir aš tokių norėčiau. O gal kas pirkote su 110 televizorium ir 180 m. ugiu?
Aš apie 10 dydi ir XLong galvoju g.gif


kadangi pati klausinėjau prieš užsakant ir merginos labai padėjo, tai pasidalinsiu savo AE dydžiu mirksiukas.gif

mano 165 cm ūgis, klūbai 100 cm - ėmiau 8 ir long- tai labai liuks, na 6 pilvą įtraukti šiek tiek tektų, bet tiktų... mirksiukas.gif

šis modeliukas, super thumbup.gif
tik reik kainyčių geresnių palaukti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzunaki @ 2012 11 27, 10:56)
gali per amazon paziureti - cocoon sunglasses. man per akcija gavosi 150 lt, siaip iki 250 lt kainuoja. tik reikia forma pasirinkti ju ivairiu yra formu ir spalvu

cia apie tokius kalba eina? ax.gif http://www.cocoonseyewear.com/
Atsakyti
QUOTE(greisita @ 2012 11 27, 12:22)
4u.gif Ačiukas, nebuvau aptikus  ax.gif O Circumference reiškia blauzdos perimetrą? Juk žinot. kaip google išverčia kartais - griūk negyvas... blink.gif

Man atrodo čia plačiausia aulo dalis, bet aš dabar galvoju ar visada plačiausia ties blauzda? g.gif Reikia googlo pagalbos biggrin.gif

Radau išmatavimų psl. su paveiksliukais, naudingas, sakyčiau. Yra ir apie aulus. Visgi tai plačiausia dalis, o ji dažnai būna viršutinė.

http://www.zappos.co...asurement-guide
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopka: 27 lapkričio 2012 - 11:36
QUOTE(bonda @ 2012 11 27, 12:30)



tie patys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2012 11 27, 11:19)
Sveikos, merginos, gal kuri siuntėtės tokį daiktą?

http://www.amazon.co...ref=pd_sim_t_30

nelabai suprantu ar bus komplekte laidas į rozetę, kad nereiktų elementų g.gif ir ar tas laidas tiks į mūsų rozetes (žinau, kad kažkaip įtampa ten kitokia). Gal kas galit man patarti ax.gif dukra labai nori Kalėdoms  wub.gif

Ačiūūū 4u.gif

lyg ner, ten apacioj pasiulymas su laidu ir futleru mirksiukas.gif
kistukas musu razetem netinka, bet galima cia nusipirkt adapteri, kad tiktu. Daznai is JAV itampa musu per stipri (jei nera prietaiso viduj imontuota)-tada taip pat cia nusiperki sitampos keitikli (lyg taip vadinas g.gif ) mirksiukas.gif biggrin.gif pirkau ir ta ir ta -tik kitam prietaisui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 27 lapkričio 2012 - 11:37
QUOTE(xxxsaulyte @ 2012 11 27, 11:29)
kadangi pati klausinėjau prieš užsakant ir merginos labai padėjo, tai pasidalinsiu savo  AE dydžiu  mirksiukas.gif

mano 165 cm ūgis, klūbai 100 cm - ėmiau 8 ir long- tai labai liuks, na 6 pilvą įtraukti šiek tiek tektų, bet tiktų... mirksiukas.gif

šis modeliukas, super thumbup.gif
tik reik kainyčių geresnių palaukti mirksiukas.gif


Va situ sudetis biski kita, jie turbut maziau tamprus, tai drasiai imciau 6 g.gif Bet tikrai Long emet? Nes as su 164 jeigu regular pasiimu - trumpint reik g.gif

Zodziu, ikalbejot, braskinsiuos i 4 biggrin.gif
Atsakyti
Kad jau kalbat apie ae dzinsiukus, paklausu ir as biggrin.gif
Koki imti dydisi siu dzinsiuku su 103-104cm klubais g.gif
http://www.ae.com/we...;catId=cat90120
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(xxxsaulyte @ 2012 11 27, 11:29)
kadangi pati klausinėjau prieš užsakant ir merginos labai padėjo, tai pasidalinsiu savo  AE dydžiu  mirksiukas.gif

mano 165 cm ūgis, klūbai 100 cm - ėmiau 8 ir long- tai labai liuks, na 6 pilvą įtraukti šiek tiek tektų, bet tiktų... mirksiukas.gif

šis modeliukas, super thumbup.gif
tik reik kainyčių geresnių palaukti mirksiukas.gif

o tikrai emet long? nes as su 170 imu regular ir nei vieni nebuvo per ilgi g.gif Aisku ne is ae. Is ae turiu tik kelnytes, bet ir tos regular ilgio - tikrai nera trumpos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2012 11 27, 12:32)
Man atrodo čia plačiausia aulo dalis, bet aš dabar galvoju ar visada plačiausia ties blauzda?  g.gif Reikia googlo pagalbos  biggrin.gif

Radau išmatavimų psl. su paveiksliukais, naudingas, sakyčiau. Yra ir apie aulus. Visgi tai plačiausia dalis, o ji dažnai būna viršutinė.

http://www.zappos.co...asurement-guide

drinks_cheers.gif Labai naudingas 4u.gif Man tai visada problema per blauzdą , nesueina dažniausia...O prie kelio tai net siauriau gali būti. ax.gif
Atsakyti