Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Melodi @ 2012 11 27, 11:23)
Gal kas tokius turite,

http://www.ae.com/we...0112#sizefitTab

pagal sudeti tamprus turetu but, kazin su 96 televizorium i 6 isiparkuociau? Nes pagal lentele tai ant 93 kazkur turetu but g.gif Liemuo irgi idomu, zemintas, tai sunku pasakyt, vdrug saga nesusisegs biggrin.gif  Siaip jei jie dydi atitinka normaliai tai 8 tada reiktu unsure.gif

as turiu dzinsiukus skinny is ae tai ta medziaga ir super strech tai jie labai tamprus ir as su 97 cm turiu 4 dydi tai lengvai ilendu ir niekur nespaudzia didesniu tikrai nenoreciau smile.gif bet jau fainumas dzinsu tai neispasakytas thumbup.gif dar tokiu patogiu niekad neturejus esu jau dairausi dar vienus atsisiusti kokius paplesytus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 27 lapkričio 2012 - 10:05
QUOTE(bonda @ 2012 11 27, 09:39)
daug kas nemegsta  biggrin.gif kai plateja, o ne lygiai eina mirksiukas.gif  galvojau, nepastebejai mirksiukas.gif


Mano telikas didelis, o blauzdos plonos, tai man platejantys gerai maskuoja ir kazkaip proporcingiau atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2012 11 27, 10:39)
daug kas nemegsta  biggrin.gif kai plateja, o ne lygiai eina mirksiukas.gif  galvojau, nepastebejai mirksiukas.gif



Kai platus klubai labai sis modelis tinka kai ciut plateja ir CK atsirado mano dydziu doh.gif doh.gif o tokie grazus jie man doh.gif

O klausimas, jei gavau levis patvirtinma kad uzsakyta bet be prieraso, kad su 40 proc nuolaida, tai reiksia, kad vis tiek su ja uzsake nes vakar buvo paskutine diena, nes uzsakymas siustas buvo kad uzsakyti su 40 proc nuolaida g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2012 11 27, 10:04)
as turiu dzinsiukus skinny is ae tai ta medziaga ir super strech tai jie labai tamprus ir as su 97 cm turiu 4 dydi tai lengvai ilendu ir niekur nespaudzia didesniu tikrai nenoreciau  smile.gif bet jau fainumas dzinsu tai neispasakytas  thumbup.gif dar tokiu patogiu niekad neturejus esu jau dairausi dar vienus atsisiusti kokius paplesytus  biggrin.gif


Ufff, nu 4 tai jau visai bijociau imt unsure.gif O kiek per liemeni? As baisiai bijau, kad telika ikisiu, o sagos neuzsegsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2012 11 27, 08:08)
Ufff, nu 4 tai jau visai bijociau imt  unsure.gif O kiek per liemeni? As baisiai bijau, kad telika ikisiu, o sagos neuzsegsiu blush2.gif

imk imk, nebijok mirksiukas.gif Liusii panasaus sudejimo kaip tu, tik auksta mirksiukas.gif kur jau tu ten, coliuke, sagos neuzsegsi... smile.gif jeigu as 6 pasijamiau blush2.gif aisku dar negavau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2012 11 27, 10:06)
Mano telikas didelis, o blauzdos plonos, tai man platejantys gerai maskuoja ir kazkaip proporcingiau atrodo biggrin.gif

i tokius ir as nespjaunu biggrin.gif

gal turit CK dzinsu 12 dydi, kad liemeni pamatuot? ax.gif blush2.gif as turiu vienus- bet ten timpu medziaga labai tampri biggrin.gif tai dzinsuose gali but kitaip? bijau neuzsegsiu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2012 11 27, 09:23)
padidinti CK 4u.gif as tokia pastambina moteriska pirkau CK 12 4u.gif tik ne tokius mirksiukas.gif pagal dzinsus ismieras tai gal 31-32 g.gif  -bet negarantuoju 4u.gif nors is tikro daugiau, nes padidinti -supratai ka nors? lotuliukas.gif

nelabai lotuliukas.gif
nu bet pasigilinsiu vėliau gal, jei sakai kad konkrečiai šitos išmieros man bus per didelės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 11 27, 10:15)
as noreciau tokiu aviatoriu... Bet i nuo saules akinius dedu stiklus su dioptrijom, o i situos neaisku ar galima ideti.. verysad.gif
man sitie faini.. Siunciau drauges mergytei Yout4 dydi,tai viduje buvo 23,1cm, tai cia kazkur 36 dydis..
http://www.sierratra...;colorFamily=02



As akinius nesioju ir radau labai gera varianta - cocoon saules akiniai - dedasi ant akiniu - labai apsaugo nuo saules, vairuojant is vis super. stiklai polirizuoti, nesimato labai kad dvi poros akiniu ant nosies - nebent arti priejus ir ziurint i akinius. neatsidziaugiu siuo variantu, stilingai labai atrodo. nes saules akiniai su dioptrijom kur turejau nepasiteisino taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2012 11 27, 09:23)
Gal kas tokius turite,

http://www.ae.com/we...0112#sizefitTab

pagal sudeti tamprus turetu but, kazin su 96 televizorium i 6 isiparkuociau? Nes pagal lentele tai ant 93 kazkur turetu but g.gif Liemuo irgi idomu, zemintas, tai sunku pasakyt, vdrug saga nesusisegs biggrin.gif  Siaip jei jie dydi atitinka normaliai tai 8 tada reiktu unsure.gif


bigsmile.gif ir aš tokių norėčiau. O gal kas pirkote su 110 televizorium ir 180 m. ugiu?
Aš apie 10 dydi ir XLong galvoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzunaki @ 2012 11 27, 10:29)
As akinius nesioju ir radau labai gera varianta - cocoon saules akiniai - dedasi ant akiniu - labai apsaugo nuo saules, vairuojant is vis super. stiklai polirizuoti, nesimato labai kad dvi poros akiniu ant nosies - nebent arti priejus ir ziurint i akinius. neatsidziaugiu siuo variantu, stilingai labai atrodo. nes saules akiniai su dioptrijom kur turejau nepasiteisino taip  biggrin.gif


nu man tai tie coccon negrazu.. schmoll.gif As turiu stilingus nuo saules akinius i kuriuos ideti tamsus stiklai su dioptrijom.. Perkant stiklus pasirenki su visom imanomom apaugom arba be ju.. Cia jau pinigines reikalas taip sakant... Tik tiek,kad kaina kosmosas gaunais.. doh.gif Sumoki uz vardinius remelius nemazai ir + dar stiklai doh.gif
O kas gali buti nepatogu? ar nepasiteisino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy: 27 lapkričio 2012 - 10:36
QUOTE(pumpica @ 2012 11 27, 10:15)
imk imk, nebijok  mirksiukas.gif Liusii panasaus sudejimo kaip tu, tik auksta  mirksiukas.gif kur jau tu ten, coliuke, sagos neuzsegsi... smile.gif jeigu as 6 pasijamiau  blush2.gif aisku dar negavau  lotuliukas.gif


Nu zinok pervertini mano coliukiskuma biggrin.gif Ypac kai maitint nustojau tai papildomai greit pora kilu prilipo, dabar turiu grazias "meiles rankenas" biggrin.gif

Kazin kas geriau, jei 6 bus didelis tai uz 12 lt nunesiu pasiaurint, o jei i 4 neisibraskinsiu teks tik pardavinet rolleyes.gif Neapsisprendziu ka labiau tingesiu daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2012 11 27, 08:37)
o jei i 4 neisibraskinsiu teks tik pardavinet  rolleyes.gif

teks valgyt maziau lotuliukas.gif oi nu nzn, neikalbineju as, pati dar neturiu, tai labai komentuot ir negaliu smile.gif
Atsakyti