Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

Ingute, ar jau nupirkot Gymbo ax.gif pavelavau?
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 26, 11:31)
nematau uzsakymo jusu  g.gif  arba  jau patvirtinau  lotuliukas.gif  doh.gif
dedu gymba jau  tuoj tvirtinsiu  drinks_cheers.gif



as as dar einu zirafa megstuka atsiusiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ipadui+20%
http://www.wilsonsle...rentPage=family
dar 20% taiko siems,leidziamas kiekis 2vnt ax.gif
http://www.wilsonsle...=priceAscending
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 26, 15:20)
atpigusios suknelės šiandien  rolleyes.gif  bet va tos mėlynos gražuolės jau skaičiukus šiandien apmokėjau, tai ir greit pasipuošt galėsim  wub.gif  O žirafa pats tas bus gauti ir po švenčių  ax.gif  man laabai gražios suknelės ir tas žirafos pilkas megstukas   wub.gif  Net MB sutiko,kad labai dailu  thumbup.gif

O as nuo jos susilaikiau,gal reikejo pirkti ir ja g.gif ,nusiunciau kitas tris.Nezinau,man labai grazu sviesus ,ryskesni drabuzeliai,nors ir tas rinkinukas labai grazus,bet ar mes tiek sunesiosime doh.gif Jau net neatsimenu ,kas atkeliauja blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovita 35: 26 lapkričio 2012 - 14:53
O Kaune mano nieko dar nėra? Spalio 22 d. ir vėlesni skaičiukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 26, 15:46)
va va  ir as manau kad  tai tieisog nepagarba zmogui kuris apsiima dalinti,  suprantu nepaimti ta pacia diena,, na sekancia bet savaitemis ar dar ilgiau... tiesiog liudna kad taip yra.



Jeigu kam nereikia as galiu atvaziuoti pasiimti lotuliukas.gif
Atsakyti
Jovita tai jūs nematėt kiek aš prieš tai suknelių užsisakiau laugh.gif
o žirafos linija man labai jauki wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 26, 15:55)
Jovita tai jūs nematėt kiek aš prieš tai suknelių užsisakiau laugh.gif
o žirafos linija man labai jauki  wub.gif

Ir kur jus jas desite lotuliukas.gif ?Nu gundote mane su ta zirafa g.gif .
Bet tai ka reikes uz gymbukus pirkti lotuliukas.gif ,jei dabar jau nezinau kada tiek sunesiosime
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovita 35: 26 lapkričio 2012 - 14:59
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 26, 15:38)
o apie prekių atsiėmimą vienoj temoj gerą mintį mačiau laugh.gif
Kad jei prekių neatsiima per savaitę nuo pranešimo- prekės siunčiamos atgal ir pinigai negrąžinami  ax.gif 
Kitu atveju galima išsiųsti paštu, jei kažkam sunku privažiuot wink.gif juk vis tiek siunčiama į kitus miestus  4u.gif 
Tiesiog tikrai reiktų gerbti merginas, kurios priima ir dalina siuntas  4u.gif  juk jom ir norisi tvarkos namuose, o ne gyventi tarp dėžių  4u.gif



QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 26, 15:46)
va va  ir as manau kad   tai tieisog nepagarba zmogui kuris apsiima dalinti,  suprantu nepaimti ta pacia diena,, na sekancia bet savaitemis ar dar ilgiau... tiesiog liudna kad taip yra.

drinks_cheers.gif
Suprantu, kai zmogus negali atsiimti jei pvz serga ar yra isvaziaves arba kieno labai maziukas siuntinukas, pvz kokia pinygine, seseliai ar dar kas, tai tikrai daug vietos neuzima tai galeciau palaikyt, nesunku man, bet kieno didziuliai siuntiniai ir neateina atsiimt o laukia dar kitu ateinanciu deziu to tai nesuprantu... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julieja: 26 lapkričio 2012 - 15:00
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 26, 15:52)
O Kaune mano nieko dar nėra? Spalio 22 d. ir vėlesni skaičiukai g.gif

Tikrai turiu jau ne viena jusu ax.gif o jus laiskiuku negavote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita 35 @ 2012 11 26, 15:57)
Ir kur jus jas desite lotuliukas.gif ?Nu gundote mane su ta zirafa g.gif .
Bet tai ka reikes uz gymbukus pirkti lotuliukas.gif ,jei dabar jau nezinau kada tiek sunesiosime

nu man labai gražu mergaitė su suknele wub.gif wub.gif wub.gif
savaitgaliais pas senelius užvažiuojam...nu vienas kitas susitikimas su kitais vaikais...nu ir puošiamės laugh.gif

esu skaičiusi,kad nuo mažens vaikus reik ryškiai rengti....o ir iš vaiko matosi,kaip jai patinka puoštis ..vaikšto rūbą aplink kaklą apsikabinusi laugh.gif

ai...neišleisiu papildomų pinigų bele ką nusipirkus kokioj maximoj..bet vaiką papuošiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif Tiesiog ilgai negalėjom susilaukti dukrytės wub.gif todėl pametusi galvą esu dėl jos biggrin.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o jurines siuntos dar negirdeti?
Dekui 4u.gif
Atsakyti