Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

kaunas turejo vakar deze gauti... klaipeda irgi jau kiek zinau turi gauti.

mergaites gal dar tik nesurase visom.

Zaraza amazon raso kada pristatymas parasykit i pastuka paziuresiu jusu prekes kada turejo but ar bus pas lauretuka.

sierra yra kodukas -30% gal butu norinciu jungtis? duoda nuolaida viskam lyg ir
biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas gali pakomentuoti ar jcrew ir factory labai kokybe skirias?
Atsakyti
tiesa, mamukai 8toddler ukala koki musu dydi atitinka? pirkau daug ju ir gauta jau yra gal galite pakomentuoti blush-anim-cl.gif
Papildyta:
schoco man asmeniskai jcrew labiau patinka merino vilnos megtukai nei factory, tvirtesnio audinio jie ( tik man bent factry atitiko dydis o jcrew padidinti daugumoj)

jei kalbet apie kamsyrus, tai sie mano kasmyra + vilna atitiko dydi pilnai, merino vilnos tippi didinti.
lininiai didinti visi.

jei rinktis ziurekit piriau jcrew nebent modleiukas patiko is factory mamukai dvejopai atsiliepia.

bet kol ant saves neimeginsite tol nezinosite wink.gif
jcrew siaip brangu,reik laukt papildymo,jis buna trumpai,kartais geresnis kartais ne koks.. dabar sale skyriuj nieko gero is megstuku, reik ziuret musu laiku nuo 12/12.30 tam tarpe imeta ir dingsta prekes per 2/5min
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 29, 15:46)
tiesa, mamukai  8toddler ukala koki musu dydi atitinka? pirkau daug ju ir  gauta jau yra  gal galite pakomentuoti blush-anim-cl.gif
Papildyta:
schoco  man asmeniskai  jcrew  labiau patinka merino vilnos megtukai nei factory, tvirtesnio audinio jie ( tik  man bent factry atitiko dydis o  jcrew  padidinti  daugumoj)

jei kalbet apie kamsyrus, tai  sie  mano kasmyra + vilna  atitiko dydi pilnai,  merino vilnos tippi  didinti.
lininiai  didinti visi.

jei rinktis  ziurekit  piriau jcrew  nebent modleiukas patiko is factory mamukai dvejopai atsiliepia.

bet kol ant saves neimeginsite tol nezinosite wink.gif
jcrew siaip brangu,reik laukt papildymo,jis buna trumpai,kartais geresnis kartais ne koks..  dabar sale skyriuj nieko gero is megstuku,  reik ziuret musu laiku nuo 12/12.30 tam tarpe imeta ir dingsta prekes per  2/5min



Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 29, 14:43)
kaunas turejo vakar deze gauti... klaipeda irgi jau kiek zinau turi gauti.

mergaites gal dar tik nesurase visom.

Zaraza  amazon raso kada pristatymas parasykit i pastuka paziuresiu jusu prekes kada turejo but ar bus pas lauretuka.

sierra  yra kodukas -30%  gal butu norinciu jungtis? duoda nuolaida viskam lyg ir 
biggrin.gif

Klaipėda jau gavo - važiuoju vakare prekyčių pasiimti thumbup.gif
Atsakyti
pradedu gymboree deti smile.gif galima dar jungtis
Papildyta:
timberland viskam - 40%
labai gera kaina iseina vaikisku batu ir ne tik vaiku smile.gif

sierra su - 30% perku 17.00
Atsakyti
Inga, parasiau i Jusu pasta ax.gif
Atsakyti
..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vVvilnius25: 29 lapkričio 2012 - 17:23
laureta ar bus dar skaičiukų šiandien (šiąnakt biggrin.gif) 4u.gif tada rytoj viską apmokėčiau vienu pavedimu smile.gif
Papildyta:
beje su drungstore gal bus kas patars ax.gif ar būna ko panašaus į oscilokoksilumą pirkt? smile.gif nes labai jau brangios 6 kapsulytės pas mus 4u.gif visai pravestų žiemai 4u.gif
Atsakyti
Ne labai standartiniu dydziu liemeneles. Na visokiu yra....

http://www.beyondthe...30619?category=
Atsakyti
O Vilnius ryt dėžutės neturės. g.gif
Vis tikiuosi kad ateis ir nenuvažiuoju pas Juliją nedicko siuntinėlio, kad viską vienu kartu paimt.
Bet jei ryt nebus, tai važiuosiu bet kokiu atveju. ax.gif
Atsakyti
O kas nors is Kauno mergaiciu gavot laiskucius apie atejusi siuntinuka sia savaite? smile.gif
Atsakyti