Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 29, 12:38)
as duodu tik pries dienos miega, nakties miega ir nakti, siaip valgo viska jau senokai, geria arbatas..misinius spjaudo...

o dabar noriu  ir nakciai nebeduot  nzn jis tik prie papulio uzmiega, va  ana savaite kai juodai dirbom shopinomes pas anyta vaikai buvo, sake klykimas  ir  nemiegojo vis tiek.. vakare atvezdavo man papuli paima ir luzta... nu  kaip daryt nzn  verysad.gif

nu o   i geresne nata,  dabarte man atveze pameginimui... nu zinokit geresniu priemoniu plyteliu ir vonios sveitimui neturejau,  nes mano  vonia  na butas tarybiniu laiku, remontas nedarytas tai baisu taruplyteles buvo juodos..  ispurskiau cif ir su sita kempine valiau, tai ka jus...  be jokio sveitimo  vonia liko balta  wub.gif
jei kas turit tokiu problemu blush-anim-cl.gif  tai  rekomenduoju
http://www.drugstore...53?catid=184276

dabar uzsisakius esu laukiu..   manau ir virtujej bus nr1 jos  wub.gif

O cia sicia kempinele, ar koks valiklis kartu uz 6,99,Mr. Clean Magic Eraser , ar sunkus g.gif,jei siustis . Siaip musu, kad ir naujas namas, bet pelesi vonioj turim ir tarp plyteliu veisiasi bjaurybe,juoduoja, po sveitimo lieka sviesiai pilka, kazi ar padetu 4u.gif .......Atsiunciau jums crazy krepsiuka, ar gavote smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baibai: 29 lapkričio 2012 - 12:06
www.jcrew.com papilde sale skyriuka wink.gif
Papildyta:
baibai ten 8 kempines suslapini ir valai
Atsakyti
QUOTE(baibai @ 2012 11 29, 13:04)
O cia sicia kempinele, ar koks valiklis kartu uz 6,99,Mr. Clean Magic Eraser , ar sunkus g.gif,jei siustis . Siaip musu, kad ir naujas namas, bet pelesi vonioj turim ir tarp plyteliu veisiasi bjaurybe,juoduoja, po sveitimo lieka sviesiai pilka, kazi ar padetu 4u.gif .......Atsiunciau jums crazy krepsiuka, ar gavote smile.gif


cia kaina tik kempineliu superines jos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 29, 11:35)
as nzn bet  jei kas zino ir pasidaslintu butu saunu nes as irgi liemenuku sau  visad papirkdavau gerom kainom negi teks is vs oficialaus pirkti  doh.gif
zaneta  as  ka jus siunciat i mano pasta pamatau tik  ryte nes    netikrinu jo,  dirbu  vienu pastuku  4u.gif  tai jei  rasot i mano tai butinai ir cia perspekite, kai paraset vakar as laiskiuka persiunciau lauretukui ir nupirko  4u.gif

testeri gavau jau as,  viskas ok tik be kamstelio ir  kartoninej dezej ne dezuteje  drinks_cheers.gif

kita puse zvelgiant tai labai gerai kad pirmas variantas nepabego biggrin.gif nes pirstines ten neperslampamos, o kepure labai geros firmos...antras kuri persiuntinejau ne toks geras buvo-taip kad super isejo... 4u.gif 4u.gif 4u.gif bet dabar i tema sauksiu..Jus tik paklauskit gal bonton laureta jau gavos g.gif
Atsakyti
bonton nzn as is tos pard kai pirkti negaliu tai nepaziuresiu ar jau pristatyta
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 29, 13:14)

baibai ten 8 kempines suslapini ir valai


Na va, as gi sakiau, kad geras daiktas, kai man pirkai biggrin.gif
Jeigu ne jos, sienas turetume kas du menesius dazyt. Sololada, tusinuka, piestukus, dazus ir demes nuo itrintu i siena melyniu nuima super...
Atsakyti
Gal galit imesti sviecianciu sepetuku nuoroda... Paimciau keleta prie kempiniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2012 11 29, 13:24)
Na va, as gi sakiau, kad geras daiktas, kai man pirkai biggrin.gif
Jeigu ne jos, sienas turetume kas du menesius dazyt. Sololada, tusinuka, piestukus, dazus ir demes nuo itrintu i siena melyniu nuima super...


Tikrai bigsmile.gif bigsmile.gif , kiek jos sveria mazdaug g.gif , noriu uzsakyt, bet nezinau, kaip cia siustis butu geriau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baibai: 29 lapkričio 2012 - 12:35
is drugstore tu sepetuku neradu,man paksutiniu metu drug labai letai dirba..nzn kodel
Papildyta:
jos lengvutes, kaip oro kempines dezuteje nzn nesunkios tikrai
as tai suslapinu ir trinu kur reik, vonia sveiciau tik pries tai cifu uzpylus
Atsakyti
QUOTE(baibai @ 2012 11 29, 13:33)
Tikrai bigsmile.gif  bigsmile.gif , o cia reikia kokiu valikliu dar sutept, ar jos pacios be priedu nuvalo blush2.gif  ir kiek jos sveria mazdaug g.gif , noriu uzsakyt, bet nezinau, kaip cia siustis butu geriau 4u.gif  4u.gif


Suslapini vandieniu ir valai, ji nuo naudojimo susitrina, ne amzinos. Dar virtuveje puikiai issiplove tarpeliai tarp plyteliu. Kiti batus valo, daug ka.
Papildyta:
QUOTE(dangus giedras @ 2012 11 29, 13:27)
Gal galit imesti sviecianciu sepetuku nuoroda... Paimciau keleta prie kempiniu  4u.gif


Toki turim
http://www.drugstore...17?catid=183818
Ir tokius, dar naujus
http://www.drugstore...mp;catid=183794
Kur vienas man labiau patinka, nors tie ir nepradaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 29 lapkričio 2012 - 12:42
user posted image

mergaites gal kurios damutei reik toddler8dydis per klaida papirkta mano ne tas spalva klientei smile.gif

90lt
Atsakyti
Sveikos, cia toms, kurioms pabodo gymboru maisiukai ir nori aprengt vaikus originaliai,labai stilingai ir graziai.... bent mums rubai tinka kuo puikiausiai, neatrodo,kad uzdedi maisa beformi, zodziu labai jau mergaitiskai atrodo.
http://www.naartjiekids.com/
tik siandien naujos pavasarines linijos pristatymo proga 20% kodukas, kadangi as svaigstu nuo sitos vaiku rubu linijos, ten kiekvienas rubas tai jau meno kurinys .siulau prisijungti,pasidalinsim shipa.
siaip ,kai atsidarys langas yra ju naujo katalogo perziura, grazu .
akcija tik siandien, noriu pikrt greitai nes paskui ten viska greit issluos.
4u.gif
Atsakyti