Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(zeneta @ 2012 11 29, 10:45)



Ačiukas, bet taip dabar ten nieko nėra doh.gif kelios šmutkytės. Gal ten jie papildo, reikia dažniau įlįsti. VS apatinių visai nėra verysad.gif
Atsakyti
Atsiusiu crazy, jei uzsakinejat su nuolaidele palaukit.
Atsakyti
QUOTE(anilag @ 2012 11 29, 10:43)
http://www.wilsonsle...rentPage=family

Sveikos,

Norėčiau trupučiuką pakamantinėti  Gal teko čiupinėti tokius paltukus?  Ar kokybiški? Ar tinkami žiemai?  smile.gif

manau tiks ziemai 50% vildnos.. nebus itin siltas bet is masinos i darba ir etc tinkamas

crazy atsiuskite su - 10% nupirksiu, tik nesuprantu ten buna papildymai sale ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 29, 12:00)
manau tiks ziemai  50% vildnos.. nebus itin siltas bet  is masinos i darba ir etc tinkamas

crazy  atsiuskite su - 10% nupirksiu, tik nesuprantu ten buna papildymai sale ar ne  g.gif

Atsiusiu nemazai, , ko ieskojau radau, bet tik bijau , kad nedingtu 4u.gif p.s
palaidines mergaitiskos grazios gerom kainom po 3,99 smile.gif
Atsakyti
gerai..as einu sudesiu crazy paziuresiu kokia situacija.. bernui i mokykla reik maikuciu irgi,gal rasiu nebrangiu nes kaip jis taip sunesioja nesuvokiu:)

mamukai,kaip atjunkyti berna nuo mp... jau didelis 8dantys, kandziojas sad.gif o nuo papulio niekaip neatpratinu, soskiu neima ne pro kur.....
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 29, 12:26)


mamukai,kaip atjunkyti berna nuo mp... jau didelis 8dantys, kandziojas sad.gif o nuo papulio niekaip neatpratinu, soskiu neima ne pro kur.....

mano irgo soskes neeme, dirbau pati ja iki 1.5 m. doh.gif bet as pradejau mazint pamazu nuo 1 metu. is pradziu dienom nustojau maitint, po to naktim ir pamazu atsisake pats be jokiu stresu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 29, 12:26)
gerai..as einu sudesiu crazy paziuresiu kokia situacija.. bernui i mokykla reik maikuciu irgi,gal rasiu nebrangiu nes kaip jis taip sunesioja nesuvokiu:)

mamukai,kaip atjunkyti berna nuo mp... jau didelis 8dantys, kandziojas sad.gif o nuo papulio niekaip neatpratinu, soskiu neima ne pro kur.....

iš manęs prasta patarėja 4u.gif jau vis maitinu doh.gif tik naktį, bet jau kaip negaliu, nervina...nežinau kada mes prisiruošim atpratint.. bet matyt kuo anksčiau ryžties, tuo lengviau 4u.gif Pradžiai reiktų dieną mažint, o paskum jau ir nakčiai nebeduot 4u.gif išbandyt ar pamėgs mišinukus...maniškė griežtą NE jiems tarė..Milupos labiausiai mėgsta vaikai...ale brungus smile.gif 22lt ..
Maniškė naktį vyro neprisileidžia..isterija jai,kai ima ant rankų...o man ji per sunki, kad mygdyčiau ant rankų biggrin.gif nors sveria 10kg, bet nugarą labai ima skaudėt iš karto...
oi..aš žinok labai kankinuosi, o jau tuoj pusantrų metų bus sad.gif o ryžto nėr kelias naktis antkentėt klykimo sad.gif
Atsakyti
as duodu tik pries dienos miega, nakties miega ir nakti, siaip valgo viska jau senokai, geria arbatas..misinius spjaudo...

o dabar noriu ir nakciai nebeduot nzn jis tik prie papulio uzmiega, va ana savaite kai juodai dirbom shopinomes pas anyta vaikai buvo, sake klykimas ir nemiegojo vis tiek.. vakare atvezdavo man papuli paima ir luzta... nu kaip daryt nzn verysad.gif

nu o i geresne nata, dabarte man atveze pameginimui... nu zinokit geresniu priemoniu plyteliu ir vonios sveitimui neturejau, nes mano vonia na butas tarybiniu laiku, remontas nedarytas tai baisu taruplyteles buvo juodos.. ispurskiau cif ir su sita kempine valiau, tai ka jus... be jokio sveitimo vonia liko balta wub.gif
jei kas turit tokiu problemu blush-anim-cl.gif tai rekomenduoju
http://www.drugstore...53?catid=184276

dabar uzsisakius esu laukiu.. manau ir virtujej bus nr1 jos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 29, 12:38)
as duodu tik pries dienos miega, nakties miega ir nakti, siaip valgo viska jau senokai, geria arbatas..misinius spjaudo...



Tai cia nieko, mano viena drauge abu vaikus iki 2,5 maitino. Dukra mete 2,4, mes i sesija isvaziavom, tai grizusi pasake, kad neparveze.
O bernas, tai sake, griztu is darbo, jis i foteli pasodina, ant keliu uzlipa, bliuzke prasega ir kaifuoja.
Bet ji labai ramiai i tai ziurejo.
Atsakyti
oj ne, mano vyresnelis iki 1.5metu matintas buvo.. nenoriu ir sio tiek ilgai sad.gif nors asjau dirbau,griztu is darbo, o jis pamenu man duok ir viskas...

Atsakyti
As girdejau metoda patept pipirais, tipo pasidaro neskanus pienas ir nebeima..Nzn pati bandyciau ar ne,(man neaktualu-maniske pati atsisake 3 men verysad.gif nu irgi buvo negerai) kazkaip atrodo gal cia biski didesniam vaikui. tik taip pasakau, kaip varianta. gali pasidomet placiau.
Atsakyti
dingtu pienas gal nebeimtu tuscio.. o dabar smile.gif
Atsakyti