Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com



QUOTE(kipitun @ 2012 11 28, 17:47)
Bet gi tos basutės 18 ir 20 dydžiai. Čia nykštukų vaikučiams smile.gif  Gaila, geras modeliukas ir kaina gera.

4u.gif aha leliukam

QUOTE(zeneta @ 2012 11 28, 21:09)
Ingut emeila dabar gavai  blush2.gif

einu ziuret
Atsakyti
dar karta persiunciau sierra nes istrauke is krepsio nebeliko unsure.gif nesuprantu cia man taip nesiseka medziot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2012 11 28, 23:31)
dar karta persiunciau sierra  nes istrauke is krepsio nebeliko  unsure.gif nesuprantu cia man taip nesiseka medziot  unsure.gif

Ne jum vienai biggrin.gif Aš noriu merino vilnos kojines išmėgint, bet vis nelieka krepšely. gun_bandana.gif
Atsakyti
Kokius Jus cia ziurit? ax.gif
Atsakyti
kiek truksta iki free ship crazy8? kada pirksit?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 28, 21:08)
biggrin.gif  idomiai
nu bet tikrai nemeluoju  4u.gif  arba maniškiui taip patiko,kad bijojo mane liūdint smile.gif bet pati su cm matavau-27cm viduj  4u.gif  tikrai atitinka 42 dydį  4u.gif



Oi mistika su tais batais lotuliukas.gif Na as 28 primatavau , pardaviau devinciam 43 dydi
Atsakyti
Ar jau gavot sierros patvirtinima-laukiu nesulaukiu tures vaikas pirstines ar vel naujai teks siust g.gif
Atsakyti
Ar sieroj yra kokia papildoma nuolaida dar siandien? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2012 11 28, 21:38)
o nuo 100$ gal free?


ivesti galiu viena koduka, ivedu nuolaidai -40, nemokamam nebegaliu, nleidzia, gaunasi mokamas.


Dabar turiu tris uzsakymus, dar luktersiu gal kas prisijungs, pigiau shipukas gautusi 4u.gif


QUOTE(smilga79 @ 2012 11 28, 22:01)
zullily neperkate? Ukala neblogu kainyciu yra..Galvoju gal ka paimti.... 4u.gif


perkam, neturiu ne vieno uzsakymo siuo metu. per daug ukala batuku is 6pm papirkom, gal noretumete, dydzio nezinu, bet siulau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 28 lapkričio 2012 - 23:07
g.gif Laukiu del sieros, koks kodukas ar nuolaida gal yra? Man raso, kad 20% nuolaida, o jums?
Atsakyti
sveiki, rasete kad ketvirtadieni imsite TH, ar dar yra nuolaida -40% nuo sale?aciu
Atsakyti
ToysRus labai padidino zaislu kainas verysad.gif doh.gif
Atsakyti