Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(rasiuk @ 2012 11 27, 21:12)
Laureta, kada planuoja prekytes laivu plukdyti? 4u.gif


sulauksiu uzsakytu prekiu, nezinau prekiu dydziu ir kiekio, bet buvo pirkta daug. 4u.gif datos kada, as nepasakysiu, nezinau. iskeliaus tikrai iki nauju. 4u.gif

QUOTE(emb @ 2012 11 27, 23:06)
Sunui pirkau sortus ir bliuskute, dukrytei suknute ir bliuskute. Spalvu atspalviai skiriasi nuo matyto per kompiuteri, kokybe skystoka(gal per drasiai kalbu, nes dar nenesiojom), bet pats pasiuvimas.. Zodziu nepadare man ispudzio, nera ka lyginti su gap ar old navy. Cia tik mano nuomone, kitoms mamytems patinka, gal kaip koks rubelis.


as perku cotton rubelius visus, man labai patinka. neperku cotton rib, nepatinka kokybe ju. 4u.gif
Atsakyti
as perku cotton rubelius visus, man labai patinka. neperku cotton rib, nepatinka kokybe ju. 4u.gif
[/quote]
Stai ir naudinga informacija smile.gif Man google vertejas isverte medvilne sonkauliu blink.gif biggrin.gif biggrin.gif
Laukiu pirmu palaidiniu, tikiu kad viskas bus gerai, kad tik dydis tiktu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baibai: 27 lapkričio 2012 - 23:44
o carters turit kazkiek uzsakymu?

namuose salta, tikras issigelbejimas man filisines pyzamos, bo maze miega atsiklojusi doh.gif

Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2012 11 27, 23:53)


TOYSRUS planuojat pirkt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Coffee bean @ 2012 11 28, 00:40)
o carters turit kazkiek uzsakymu?

namuose salta, tikras issigelbejimas man filisines pyzamos, bo maze miega atsiklojusi doh.gif

maniškė irgi doh.gif tik mums netinka su uždarom kojom, nes net mieganti lupa kojas biggrin.gif Kodėl turiu tik kelias flysines doh.gif nežinau kur mano protas cool.gif Užtat atskirų krūva.... vajė...tik tiek,kad kokius 2 pampius prisisioja per naktį, tai lengviau keist su atskirom ...nu bet tada nukarytė šalta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 28 lapkričio 2012 - 00:04
QUOTE(baibai @ 2012 11 28, 00:37)

Stai ir naudinga informacija smile.gif Man google vertejas isverte medvilne sonkauliu blink.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Laukiu pirmu palaidiniu, tikiu kad viskas bus gerai, kad tik dydis tiktu smile.gif


kad taip raso jie 100% cotton rib biggrin.gif

QUOTE(dzinamaze @ 2012 11 28, 00:47)
TOYSRUS planuojat pirkt? ax.gif


truksta labai nedaug iki nemokamo 4u.gif

QUOTE(Bluntė @ 2012 11 28, 01:02)
maniškė irgi  doh.gif  tik mums netinka su uždarom kojom, nes  net mieganti lupa kojas  biggrin.gif  Kodėl turiu tik kelias flysines  doh.gif  nežinau kur mano protas  cool.gif Užtat atskirų krūva.... vajė...tik tiek,kad kokius 2 pampius prisisioja per naktį, tai lengviau keist su atskirom ...nu bet tada nukarytė šalta  doh.gif


as kaldra pririsdavau su spec gumytem, nenusiklodavo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Coffee bean @ 2012 11 28, 00:40)
o carters turit kazkiek uzsakymu?

namuose salta, tikras issigelbejimas man filisines pyzamos, bo maze miega atsiklojusi doh.gif


turiu viena, vakar pirkau su nuolaidele 4u.gif

as turiu nupirkus elektrines antklodes, nesalta smile.gif vaikam patinka. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2012 11 27, 23:53)
as perku cotton rubelius visus, man labai patinka. neperku cotton rib, nepatinka kokybe ju.  4u.gif

Nu va, pasirodo dar kiek smulkmeneliu reikia zinot doh.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
maniškė iš vis prieš užklojimą...o jei dar su gumom, tai iš tų nervų,kad nenusikloja iš vis skundalas kiltų laugh.gif
tik kai nešildė , tai mielai su manim po kaldra gulėjo, matomai tada jau šalta ir pačiai buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emb @ 2012 11 27, 23:06)
Sunui pirkau sortus ir bliuskute, dukrytei suknute ir bliuskute. Spalvu atspalviai skiriasi nuo matyto per kompiuteri, kokybe skystoka(gal per drasiai kalbu, nes dar nenesiojom), bet pats pasiuvimas.. Zodziu nepadare man ispudzio, nera ka lyginti su gap ar old navy. Cia tik mano nuomone, kitoms mamytems patinka, gal kaip koks rubelis.



Man is gymbo patinka kelnytes(geras liemens ilgis), leginsiukai, paskutini karta bliuskyte gavau irgi "skystoka"( nepamenu ar coton rib g.gif
Gap ir old navy tvirtesnes medziagytes ir pasiuvimo. Tik pukinuke nusivyliau, nes visas pamusaliukas apsivele pukais sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo s.kristi: 28 lapkričio 2012 - 00:43


toysrus truksta iki nemokamo 12 usd 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2012 11 28, 01:20)
toysrus truksta iki nemokamo 12 usd 4u.gif


Atsiusiu dar siandien , uzmaciau LPS doh.gif


Labas rytas
Atsakyti
Labas rytas

avonuke kas tai LPS blush-anim-cl.gif

dar klausimas maciau pas draugus tokia pele kur pasuki ir ji vazineja, cypsi,sneka kazka pati.. labai patiko mazyliui toks zaislas mastau is kur gauti ir mum biggrin.gif
Atsakyti