Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

Merginos gal atsimenat kinieciu parduotuves is kuriu Laureta uzsakineja g.gif Kazkada uzsakinejau akinukus sau ir dirza is ten bet dabar niekaip neatsimenu tinklalapio doh.gif
Atsakyti
oj ne kinieciu seokai nepirkta nepamenu ir as blush-anim-cl.gif
Atsakyti
KAsmiriniams megztukams, suknelems, salikams geros kainos! 4u.gif
http://www.ideeli.co...898/latest_view
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 27, 11:59)
dvi savaitės net nepraėjo nuo mokėjimo  4u.gif  taip greit gi neatkeliauja siuntinukai  4u.gif

Deja,kai kada,ir pas kai kurias atkeliauja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RII @ 2012 11 27, 13:11)
Deja,kai kada,ir pas kai kurias atkeliauja 4u.gif

kodėl deja? laugh.gif
Atsakyti
Sveikutes,

gal zinote ar yra 6pm kodukas? blush2.gif blush2.gif

Aciu:)
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 27, 09:06)
kalėdom manau nespės....
aš užsipirkau to šilko plaukams... bet dabar suku galva ar jis neriebina? mano plaukai linkę riebaluotis  prie šaknų.. o patys sausi kaip stagarai...



Gal biškį riebina, bet šiaip plaukai visai kitokie, pamaitinti smile.gif Tik va kad mano plaukam jau atsibodo, priprato, nes jau antri metai naudoju, tai galvoju reikia pabandyti kažką kitą g.gif
Atsakyti
laba. esu pirkusi is disneystore pizamytes berniukui. tai labai pamazintos. vienu dydziu tai tikrai... bent jau mums taip buvo dar nuo skalbimo pasitrauke. mes ir nestambus ir vidutinio dydzio.. 4u.gif
Papildyta:
ir stambiems manau netiktu jos labai aptemtos nors siek tiek prasitempia dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 11 27, 10:02)
Gali būt, kad greičiau riebaluojasi, nes natūralios priemonės smile.gif aš su paprastais šampūnais galėdavau nors ir savaitę neplauti, bet galai nutriušdavo, o kai pradėjau natūralius naudoti, tai turiu plauti kas 2-3d. smile.gif
Galvoju gal pagriebim macadamia? Aš sau rinkinio noriu ir gal Kalėdom paimčiau dovanų, bet labai galvoju, kad nespės ateit  g.gif

As isbandzius ivairiausiu sampunu ir vistiek galva reikia plauti kiekviena miela diena.. Tai turbut ne nuo sampunu priklauso, o nuo galvos odos..


QUOTE(trangvilija @ 2012 11 27, 12:25)
Labas rytas, pirkau is krinona.lt, ten kartais buna akciju, tai pvz: uz 250ml kauke su nuolaida mokejau 60lt. Uzsisakineti nebandziau, sakiau, kai baiginesis reiks USA puslapius perziuret ar pigiau gautusi smile.gif

As irgi is ten pirkau, daugiau nemaciau kas jais prekiauja. Manau reikes kada bandyt is usa uzsisakyti.
Atsakyti
Mergaitės, parenkam aeropostale.com free shipui 4u.gif Labai pižamos fainos po 16$ http://www.aeroposta...541050.11784269

Tik nežinau, ar vakare kainos nekels g.gif
Papildyta:
QUOTE(emb @ 2012 11 27, 13:32)
As isbandzius ivairiausiu sampunu ir vistiek galva reikia plauti kiekviena miela diena.. Tai turbut ne nuo sampunu priklauso, o nuo galvos odos..



Man tikrai nuo šampūno ir kitų priemonnių priklauso, nes jei išplaunu su kokiu maximiniu ir po to nieko netepu, tai galiu nors mėnesį neplauti galvos biggrin.gif O su natūraliom priemonėm kitaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dailla @ 2012 11 27, 13:05)
Sveikutes,

gal zinote ar yra 6pm kodukas? blush2.gif  blush2.gif

Aciu:)

6pm neturim 4u.gif
disney perku 16.00 drinks_cheers.gif su 10proc nuolaida

aeropostale nupirksim 17*18h galima jungtis.

na as labai tikiuos kad silkas neriebins,saknu netepsiu biggrin.gif
Atsakyti
O aeropostale turite koduka?as radau viena minusuoja 10$ nuo 100$ + free ship
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azalija-777: 27 lapkričio 2012 - 14:25