Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Bluntė @ 2012 11 26, 16:03)
nu man labai gražu mergaitė su suknele  wub.gif  wub.gif  wub.gif 
savaitgaliais pas senelius užvažiuojam...nu vienas kitas susitikimas su kitais vaikais...nu ir puošiamės laugh.gif

esu skaičiusi,kad nuo mažens vaikus reik ryškiai rengti....o ir iš vaiko matosi,kaip jai patinka puoštis ..vaikšto rūbą aplink kaklą apsikabinusi laugh.gif

ai...neišleisiu papildomų pinigų bele ką nusipirkus kokioj maximoj..bet vaiką papuošiu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Tiesiog ilgai negalėjom susilaukti dukrytės  wub.gif  todėl pametusi galvą esu dėl jos  biggrin.gif  blush2.gif  4u.gif


Man tas pats turbut butu jeigu susilauktume mergaites...Nes kartais tiesiog siaip sau norisi kaz ko mergaitisko nusipirkti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte-myte @ 2012 11 26, 14:49)
Ingute, ar jau nupirkot Gymbo ax.gif  pavelavau?

dar ne... dedu viska i krepsi 4u.gif


QUOTE(*mamyte27* @ 2012 11 26, 15:03)
Sveikos, o jurines siuntos dar negirdeti?
Dekui 4u.gif

laukiam... turi pasirodyt ne uz ilgo
Atsakyti
Mergaites,carters jau pirkote?jau neapsisprendziu reikia ko nors ar ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita 35 @ 2012 11 26, 14:57)
Ir kur jus jas desite lotuliukas.gif ?Nu gundote mane su ta zirafa g.gif .
Bet tai ka reikes uz gymbukus pirkti lotuliukas.gif ,jei dabar jau nezinau kada tiek sunesiosime



O iki gymbuku dar berods ar ne pora nauju kolekciju iseis , lyg ir graziu turetu but. Taip, kad pirkt dar tikrai bus ka lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 26, 16:03)
nu man labai gražu mergaitė su suknele  wub.gif  wub.gif  wub.gif 
savaitgaliais pas senelius užvažiuojam...nu vienas kitas susitikimas su kitais vaikais...nu ir puošiamės laugh.gif

esu skaičiusi,kad nuo mažens vaikus reik ryškiai rengti....o ir iš vaiko matosi,kaip jai patinka puoštis ..vaikšto rūbą aplink kaklą apsikabinusi laugh.gif

ai...neišleisiu papildomų pinigų bele ką nusipirkus kokioj maximoj..bet vaiką papuošiu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Tiesiog ilgai negalėjom susilaukti dukrytės  wub.gif  todėl pametusi galvą esu dėl jos  biggrin.gif  blush2.gif  4u.gif

Man ir labai grazu wub.gif Tuolabiau,kad mano dukryte sijonuku,dzinsiuku nenesioja,jai pilveli tipo spaudzia doh.gif lotuliukas.gif
Oi tos mergytes wub.gif ,mes irgi taip ilgai jos laukeme.Pirmais metais nesivaldziau, pirkau viska kas grazu,dabar jau galvoju,jei taip galima paaiskinti lotuliukas.gif /paziurejau laukiame 5 suknyciu ir dar tris uzsisakiau siandien,o dar gymbukai doh.gif /,nes tiek rubeliu liko beveik nauju
Papildyta:
QUOTE(Avonuke @ 2012 11 26, 16:11)
O iki gymbuku dar berods ar ne pora nauju kolekciju iseis , lyg ir graziu  turetu but. Taip, kad pirkt dar tikrai bus ka  lotuliukas.gif  doh.gif

Aciu ,kad paguodete lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Azalija-777 @ 2012 11 26, 16:11)
Mergaites,carters jau pirkote?jau neapsisprendziu reikia ko nors ar ne  doh.gif

aš ir neapsisprendžiu dėl pižamų laugh.gif gaila jom nuolaidos daugiau neduoda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Julieja @ 2012 11 26, 14:59)
drinks_cheers.gif
Suprantu, kai zmogus negali atsiimti jei pvz serga ar yra isvaziaves arba kieno labai maziukas siuntinukas, pvz kokia pinygine, seseliai ar dar kas, tai tikrai daug vietos neuzima tai galeciau palaikyt, nesunku man, bet kieno didziuliai siuntiniai ir neateina atsiimt o laukia dar kitu ateinanciu deziu to tai nesuprantu... doh.gif

siūlyčiau temoje rašyti tuos nikus kurie nepasiima blush2.gif arba neužsakinėti naujų užsakymų blush2.gif
Atsakyti
Sviki 4u.gif

QUOTE(Zivukas.d @ 2012 11 26, 11:00)
labas rytas,
Laureta, jus turbut nepasirasysit tokiam deal'ui  blush2.gif is toysrus This item is not in stock for "Ship-to-Home", but is available for Store Pickup.

noriu tokio lego bet ji galima paimti tik parduotuvej  ax.gif


toysrus kitame mieste randasi 4u.gif

QUOTE(zaRAza @ 2012 11 26, 11:35)
O man raset, kad is Hautelook skaiciuku nebus ax.gif As irgi tusus pirkau, tai dabar galvoju ar mane su kazkuo sumaiset, ar tusu ne visoms atsiunte g.gif


as jums atsakyma parasiau i meila 4u.gif

QUOTE(Julieja @ 2012 11 26, 11:51)
Aciu ingut! friends.gif
Panos tikrai pasiimam savo prekes, Dvi dezes like nepasiimtu prekiu, o dar kitu miestu dezutes, sandeliot neturiu kur. O dar dezes atvaziuos, kur man jas det??? doh.gif  blink.gif


virsuliskese yra labdaros centras. Priimtu smile.gif

QUOTE(Azalija-777 @ 2012 11 26, 13:51)
Sveikos mergaites,senai nebuvau uzsukus  4u.gif  Tai kas ten su shoptheshoebox atsauke uzsakyma ar kas?
Jus vis perkat ir perkat  biggrin.gif  as jau bijau ziureti nuorodas  biggrin.gif  tik paziuriu ta melyna sijonuka..vis ner dydziu  verysad.gif


as vakar surasiau laiskiukus i meilus 4u.gif

QUOTE(alexvirga @ 2012 11 26, 15:02)
ar turite uzsakymu is Tommy hilfiger?


vakar nupirkau, pirksiu ketvirtadieni 4u.gif
Atsakyti
Laureta,taip as gavau laiska.Man tiesiog idomu kodel.
Nes vyro sesuo pirko i Airija ir gavo siuntinuka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Julieja @ 2012 11 26, 11:51)
Aciu ingut! friends.gif
Panos tikrai pasiimam savo prekes, Dvi dezes like nepasiimtu prekiu, o dar kitu miestu dezutes, sandeliot neturiu kur. O dar dezes atvaziuos, kur man jas det??? doh.gif  blink.gif


stengsiuosi šiandiena pasiimt tik vaiko neturiu kur ir kam kol kas palikt, laukiu kol uošvienė baigs darbus ir galės ateit pabūt su mažaja ax.gif
Atsakyti
ar dar galima is cia uzsisakyt
http://lilydirect.com/
Laba diena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivas31: 26 lapkričio 2012 - 15:36
turiu 6PM koduką jei reikės laugh.gif
Atsakyti