Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Kripu @ 2012 11 28, 15:32)
O gal galit patarti, kur tu kojiniu su suns vilna ieskot? 4u.gif
mes irgi turim salanciu peduciu problema sad.gif

Daug kas Sierroje Smartwool perka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rejunjona @ 2012 11 28, 14:35)
Jauciu 6B bus gal ir kaip tik, bet jei ne siltinti, tai su storesne kojinyte ne kas  4u.gif ner ir mano kojyte plati, tai jau geriau imsiu i didziaja  biggrin.gif  jetau, man botai kazkoks issigelbejimas, su jais visur ir visada isskyrus vasara biggrin.gif jokiu problemu nesukelia, nei perslampa, nei vaksuot biggrin.gif dekui uz tai, kad pasigyret, uzsimaniau ir as atnaujint savo botuku kolekcija, gi pries 3 sezonus tik naujus isigijus buvau biggrin.gif Beje, jei ne paslaptis, kokia galutine kainyte ju gavos jums? Ar taip pat tuo metu 59,99 buvo? smile.gif

As pirkau ir siuos borus, tai su 36 pedute- 23cm, 6 dydis kaiptik, tik biski per blauzda siauroki doh.gif As isvis juos pirkau uz 13 ar 11$ macyje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2012 11 28, 17:37)
As pirkau ir siuos borus, tai su 36 pedute- 23cm, 6 dydis kaiptik, tik biski per blauzda siauroki  doh.gif As isvis juos pirkau uz 13 ar 11$ macyje  wub.gif

Pasiseke jum, nes ten db ju kaina 79 $ rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites, gal Rugby koduka koki turite ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.
Gal kas pirkote tokia http://www.landsend....H=Shopping_Cart vyriska striuke is Lands'End? Kazin, kaip su dydziais - ar nepadidintos? g.gif
Atsakyti
O sierroje kokia nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(rejunjona @ 2012 11 28, 15:46)
Pasiseke jum, nes ten db ju kaina 79 $  rolleyes.gif

Aha labai pasiseke, buvo ismete bet labai trumpam, tai dziaugiuosi kad mergaites spejo pagauti thumbup.gif
Atsakyti
hyaluronic serumas tinka sausai odai?mano veido oda isvis labai jautri,kazin jis tiktu man g.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwasare @ 2012 11 28, 16:51)
hyaluronic serumas tinka sausai odai?mano veido oda isvis labai jautri,kazin jis tiktu man g.gif

Tiktu, nes jis atstato naturalia odos dregme ax.gif Mano oda irgi labai sausa ir jautri, naudoju ir puikiai tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2012 11 28, 17:50)
Aha labai pasiseke, buvo ismete bet labai trumpam, tai dziaugiuosi kad mergaites spejo pagauti  thumbup.gif

Va nors jau nusiunciau laiskuti su krepseliu, vis vien knieti, kiek mazdaug galutine kainyte sumokesiu jei 59,99 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rejunjona @ 2012 11 28, 15:55)
Va nors jau nusiunciau laiskuti su krepseliu, vis vien knieti, kiek mazdaug galutine kainyte sumokesiu jei 59,99 smile.gif

Na paziurejau savo saskaitele tai botai kainavo 11.19$, kursas buvo 2.76 labai panasus kaip dabar ir galutine kaina gavosi 85.36lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rejunjona @ 2012 11 28, 14:35)
Jauciu 6B bus gal ir kaip tik, bet jei ne siltinti, tai su storesne kojinyte ne kas  4u.gif ner ir mano kojyte plati, tai jau geriau imsiu i didziaja  biggrin.gif  jetau, man botai kazkoks issigelbejimas, su jais visur ir visada isskyrus vasara biggrin.gif jokiu problemu nesukelia, nei perslampa, nei vaksuot biggrin.gif dekui uz tai, kad pasigyret, uzsimaniau ir as atnaujint savo botuku kolekcija, gi pries 3 sezonus tik naujus isigijus buvau biggrin.gif Beje, jei ne paslaptis, kokia galutine kainyte ju gavos jums? Ar taip pat tuo metu 59,99 buvo? smile.gif

Placiai kojytei jie siauri ir per blauzda, mano turimu 7B blauzdos placiausioj vietoj 37cm mirksiukas.gif Mano sesuo matavosi, tai jai vidpadis ok, o per blauza ne pro kur blink.gif o avi taip pat 38EU batukus.
Man su nuolaida gavosi $38.67 ax.gif
Atsakyti