Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Bastet @ 2012 11 28, 14:29)
Geri tie Avani kremai?  unsure.gif

Man kremai nei paakiu,nei veido nepatiko,bet va sveitiklis tai superinis,noriu dar bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(June24 @ 2012 11 28, 14:40)
Tik reikia atkreipti demesi, kad ant pacio vidpadzio yra gamintojo suzymeta, kokio dydzio pedutei yra tinkamiausi batukai, Mano pirktu 10 dydzio viso vidpadzio ilgis yra 17,5 cm, taciau yra nupiesta zyma "just right" ir ji yra ties 16,5 cm

Aciu, kad parasete 4u.gif Mano berniuko kojyte akip tik tokio pat dydzio bigsmile.gif nebereiks sukti galvos del dydziu thumbup.gif Beje dar pasiziurejau i Timberland dydziu lentele, tai atitinka. Rudaplauke ir rase, kad reikia ziuret i Japan dydi, toks turi buti pedutes ilgis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrixxx: 28 lapkričio 2012 - 13:53
QUOTE(krista08 @ 2012 11 28, 13:33)
Turiu, naudoju apie 2 savaites, kol kas kazkokiu akivaizdziu pasikeitimu ant savo veido nematau  ax.gif

viena pati ir naudojat?
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2012 11 28, 14:55)
viena pati ir naudojat?

g.gif klausimo nesupratau. Na taip, pati rolleyes.gif
Atsakyti
Ar cia originalai? Jei taip, ar nupirktumet?

http://www.swarovski...ski-earrings_c4
Atsakyti
QUOTE(Concubina @ 2012 11 28, 13:42)
o gal kuri turit atsiliepimu apie Timberland smartwool kojines?? light ir medium, kuriuos geriau musu ziemom??? ieskau, nes manosios kojos sala ir su columbia ir su Ecco, i 3 zieminius jau nebeinvestuosiu  doh.gif


siaip susiorganizuokite šuns vilnos kojines - superinis dalykas. Mano dukrytes kojytes irgi visada sala, bet kai atradau šuns vilna - šaltis nebebaisus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2012 11 28, 13:27)
gal kas bandet Hyaluronic Acid Serum 100%
http://www.amazon.co...=A3KDNQNV5EAPCG

Aš irgi turiu, naudoju kiekvieną vakarą. Oda lygesnė, nesausėja, apsilygino mišrumas. Ten kur riebalavosi - dabar mažiau blizga, ten kur sausėjo - nešerpetoja. Man patinka. Tepu ant drėgno veido, leidžiu susigerti, ant viršaus naktinį kremą. Taip pat maišau į 2 kartus per savaitę dedamą kaukę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bfv403 @ 2012 11 28, 14:02)
siaip susiorganizuokite šuns vilnos kojines - superinis dalykas. Mano dukrytes kojytes irgi visada sala, bet kai atradau šuns vilna - šaltis nebebaisus smile.gif


aha, aciu smile.gif ieskosim
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 11 28, 13:57)
g.gif klausimo nesupratau. Na taip, pati  rolleyes.gif

turejau galvoj,kad vieną patį skystį ir naudojat?niekur nelasinat,na pvz.i kremą. 4u.gif
Atsakyti
As tik laukiu tos haliurono rugsties serumo,palyginsiu su Christinos serumu haliurono,tik tas kainuoja 115 lt savikaina,o cia gavosi 29 lt su centais,idomu bus palyginti,bet siaip tai atstato dregme,man superinis dalykas bent christinos,vasara net netempdavau jokio kremo tik ta serumuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ewiwa @ 2012 11 28, 12:41)
Atejau padekoti mergaitems uz siuntinuka! 4u.gif
Viskas tiko idealiai biggrin.gif Pasigirsiu:
populerieji RL botai nerealus  wub.gif
TH tunika su zaliu uztrauktuku nugaroje wub.gif (nustebino, kad ji stotesnio trikotazo)
kita TH suknute atrodo paprastute, bet uzsimetus J.Crew cardigana atrodo thumbup.gif  wub.gif
RL megztuka jau antra toki patsisiunciau wub.gif
ir TH kelnytes kiek nuvyle medziagyte, bet dydis tiko tai sunesiosiu smile.gif

Norejau paklausti, ar jums RL botuku dydis atitiko, as rudus nusiziurejus, tai kadangi nesu pirkus, noreciau pasiteirauti, ar 37-37,5 eur nesiojant 7B tinkamas? smile.gif beje, koks botuku vidus, siltintas kazkiek ar pan. ? smile.gif aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2012 11 28, 15:06)
turejau galvoj,kad vieną patį skystį  ir naudojat?niekur nelasinat,na pvz.i kremą. 4u.gif

Is tikruju tai nededu i kremus, tiesiai ant svaraus dregno veiduko 4u.gif
Atsakyti