Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Cheerafa @ 2012 11 27, 23:20)
Kaip ten kazi su liemenukais g.gif  i katra puse eina doh.gif  mazesne,didesne g.gif

As visada perku 34C, pirkau ir armani, tiko idealiai thumbup.gif tiesa, isemiu tas pagalveles, nes man jos be rysio ax.gif
Atsakyti
Mergaites kaip Wilsonsleather užsakymai, ar ten yra nemokamas siuntimas nuo kažkokios sumos?Kiek norinčių turit iš ten pirkti?
Atsakyti
Mergaites, aciu jums visoms uz pirkinukus wub.gif 4u.gif


QUOTE(AstaRaud @ 2012 11 27, 23:09)
Mergaites kaip Wilsonsleather užsakymai, ar ten yra nemokamas siuntimas nuo kažkokios sumos?Kiek norinčių turit iš ten pirkti?


tik jusu uzsakyma turim, bet turim nemokama siuntima, parasiau jums laiskeli 4u.gif




www.timberland.com - 40% nuolaida drinks_cheers.gif

ir labai laukiam www.polo.com - 10% nuolaida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 28 lapkričio 2012 - 08:06
QUOTE(jurgina@ @ 2012 11 27, 20:32)
tai cia skaitosi didinti? visad maniu, kad ...25.5cm-8.5US-39EU, 26.5cm-9.5US-40EU tai normalia atitinkantys dydzius g.gif .
Gal kas paiskins kaip is tikro tada g.gif Oj mistika man su batu USA dydziais doh.gif  unsure.gif

siaip visus 8.5 imu, tiesa dar Frye 8, nes irgi didinti man pasitaike 4u.gif
Atsakyti


primenu kad dalinama Klaipedos 223 dezute, vakare laukiu labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingredd: 28 lapkričio 2012 - 09:35
Iš amazon kosmetikai tax prisideda? smile.gif
Atsakyti
Dėkui už pagautas, Rudaplauke, Armani liemeneles 4u.gif

Kazkuri vistiek tures tikti smile.gif .

Praita pirkima nebuvo mano dydzio (34B), pabandziau paimti 32C.
Ir ka... tiko smile.gif.

Dabar norimos irgi nebuvo , tai bandziau 36A. Radau po kazkiek laiko (nesuprantu, ar praziurejus buvau, ar papilde poto) kitokios spalvytes 34B. Ir ta paeme Rudaplauke.

Kai gausiu, busiu armani liemeneliu dydziu erksperte biggrin.gif
Atsakyti
O Sephora nera kokios nuolaidos?

Gal kur kosmetikai nuolaidos? g.gif
Atsakyti
Sveikutes gal turit 6PM.com koduka?ar kazin ateitu prekes iki kaledu is ten? g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif ,

Kokia šiuo metu nuolaida sierratradingpost. com?
Atsakyti
QUOTE(Vynuogė* @ 2012 11 28, 10:42)
Labas rytas  4u.gif ,

Kokia šiuo metu nuolaida sierratradingpost. com?


As irgi is Sierra turiu kelis dalykus, laukiu, kol rinks. Tad prisijungciau. Siaip yra -20% jei krepsys 75$. As netaikius nuolaidu turiu apie 50 jau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tebelaukiu @ 2012 11 28, 10:55)
As irgi is Sierra turiu kelis dalykus, laukiu, kol rinks. Tad prisijungciau. Siaip yra -20% jei krepsys 75$. As netaikius nuolaidu turiu apie 50 jau.  4u.gif


Pas mergaites būna didesnė nuolaida, dažniausiai 35 %. Kartais ir didesnė. Gal parašys.
Atsakyti