Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Aciu, mergaites 4u.gif Viskas, ka pasiemiau, tiko thumbup.gif
Atsakyti
Ar crocs renkate? gal koks kodukas yra? 4u.gif
Atsakyti
R, ar jau visi lapkricio 30 dienos skaiciukai? ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Trepsiuss @ 2012 11 27, 13:13)
Na mano misri, man ji tinka thumbup.gif 6 ir 4, UZSISAKIAU 6, BET IR 4 MAN PATINKA, tai mielai paimciau koki likuti jai kam atliks mirksiukas.gif

o jums 6 ne per sviesus?
nes as kazkaip is ankstesnes jusu foto isivaizduoju, kad jus tamsesnes odytes smile.gif
gyvai taip ir neteko susitikt blush2.gif biggrin.gif

QUOTE(Loren @ 2012 11 27, 13:25)
Pritariu, superine pudryte  drinks_cheers.gif Ir laikosi tikrai gerai - net vakare po visos dienos nenubega  wub.gif Veidas naturaliai atrodo, sulygina spalva, pamaskuoja pajuodusius paakius  wub.gif

o jus kokia spalva turite jos? ax.gif

QUOTE(Loren @ 2012 11 27, 13:47)
Cia pirkom, dar yra 20 proc. nuolaida:
http://www.giorgioar...html?Quantity=1

  Brangu vistiek gaunasi, bet geriau maziau daiktu nusipirkti, bet veideliui nepagaileti, ypac bunant ne pirmos jaunystes  laugh.gif  flirt.gif  hihihi.gif

nu jau ax.gif puikiai atrodot wub.gif nesvarbu, kad ne 20 biggrin.gif

as irgi labai noreciau tos pudrytes, bet as nedaug dazausi, galetu ir po 15ml pardavineti ax.gif
neseniai perleidau savo Guerlain Aqua, nes buciau nesunaudojusi, bet siaip man labai patiko ji...
o jei designer lift dar fainesne, tai isvis bigsmile.gif

bet dabar as stabdysiu truputi su pirkiniais, nes objektyvo fotikui taip ir nenusipirksiu lotuliukas.gif doh.gif

arba dazytis reik pradet dazniau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(annesears @ 2012 11 27, 15:18)
R, ar jau visi lapkricio 30 dienos skaiciukai? ax.gif  g.gif

tikrai nemanau, kad visi blush2.gif ko gero tik pradejo siuntineti rolleyes.gif paprastai baigia siusti kiek pastebejau pirmadieni po dezutes issiuntimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(annesears @ 2012 11 27, 14:18)
R, ar jau visi lapkricio 30 dienos skaiciukai? ax.gif  g.gif

tikrai nemanau ax.gif nes tik uzvakar baige siuntineti 23 dienos 4u.gif

o siaip manau, kad 30d skaiciai bus baigti koki sekmadieni/pirmadieni. pati labai tikiuosi sikart daugiau skaiciuku gaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ull @ 2012 11 27, 15:07)
Kaip supratau vakar is Loft neuzsakinejo  g.gif . Siunciau apie 11 dienos uzsakimeli...

Gavau, kad priimtas, bet manau liko nenupirktas...
Nes siandien jau nera -50%...


As irgi vis laukiu emailo su zodziu "uzsakyta" unsure.gif Ech...tiek rinkausi ilgai ir visko norejau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Ir aš prisijungsiu prie padėkų - SOREL žieminukai dukrytėm superiniai. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2012 11 27, 14:55)
Mano dydis, bet turiu jau kaliosukus.  biggrin.gif
Gana jau visko doh.gif

nu ,bet kaina mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2012 11 27, 15:21)
tikrai nemanau, kad visi blush2.gif ko gero tik pradejo siuntineti rolleyes.gif paprastai baigia siusti kiek pastebejau pirmadieni po dezutes issiuntimo 4u.gif


tikrai ne, nes ir treciadieniais dar buna skaiciuku ax.gif
Atsakyti
[quote=sollo,2012 11 27, 14:33]
nu ,bet kaina mirksiukas.gif lotuliukas.gif
[/quote

Baik erzint. Nu butu 15% kodukas, imciau. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2012 11 27, 15:20)
o jums 6 ne per sviesus?
nes as kazkaip is ankstesnes jusu foto isivaizduoju, kad jus tamsesnes odytes smile.gif
gyvai taip ir neteko susitikt blush2.gif  biggrin.gif

Vasarai gal noretusi ir 7 bet dabar kaip tik 6 thumbup.gif Nors vasara nemegstu krempudros g.gif
Atsakyti