Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Labai Designer Lift ir man wub.gif
tik galetu pigesne but biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(annesears @ 2012 11 27, 13:55)
Labai Designer Lift ir man wub.gif
tik galetu pigesne but biggrin.gif

Ir man....atradimas designer lift...neatsidziaugiu ja, neislenda jokie pasausejimai, spalva idealiai, tepasi puikiai. Jokios kitos jau nenoresiu, gal tik ta luminous silk dar idomumo delei... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2012 11 27, 13:50)
Aciu, tada man tiktu. Kartais man visai patinka einant vakare kur pasisedeti ar siaip kur ,pamaskuoti labiau veideli. 4u.gif

Labai gera pudryte, tikrai lengvai dengiasi ir maskuoja thumbup.gif Akvilexx deka pagaliau issirinkau spalvyte bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip supratau vakar is Loft neuzsakinejo g.gif . Siunciau apie 11 dienos uzsakimeli...

Gavau, kad priimtas, bet manau liko nenupirktas...


Nes siandien jau nera -50%...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ull: 27 lapkričio 2012 - 13:07
QUOTE(Trepsiuss @ 2012 11 27, 13:06)
Labai gera pudryte, tikrai lengvai dengiasi ir maskuoja thumbup.gif Akvilexx deka pagaliau issirinkau spalvyte bigsmile.gif


O jinai kokiai odai daugiau skirta , nes mano i sausuma ? g.gif
Gaila jau ten negyveni, pralekciau paziureti. smile.gif
O kokia spalva turi?
Atsakyti
Laukiu labai atsakymo dėl Reebok, ar galėsit užsakyti? Kelis laiškelius rašiau.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2012 11 27, 14:10)
O jinai kokiai odai daugiau skirta , nes mano i sausuma ? g.gif
Gaila jau ten negyveni, pralekciau paziureti. smile.gif
O kokia spalva turi?

Na mano misri, man ji tinka thumbup.gif 6 ir 4, UZSISAKIAU 6, BET IR 4 MAN PATINKA, tai mielai paimciau koki likuti jai kam atliks mirksiukas.gif
Gali uzlekti mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Crazy8 šiandien renkate? Gal yra koks kodukas?
Atsakyti
QUOTE(Trepsiuss @ 2012 11 27, 15:06)
Labai gera pudryte, tikrai lengvai dengiasi ir maskuoja thumbup.gif Akvilexx deka pagaliau issirinkau spalvyte bigsmile.gif

Pritariu, superine pudryte drinks_cheers.gif Ir laikosi tikrai gerai - net vakare po visos dienos nenubega wub.gif Veidas naturaliai atrodo, sulygina spalva, pamaskuoja pajuodusius paakius wub.gif
Akvilexxx didziulis dekui - pabandziau ir GA ir LM ir praimeri notworthy.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Loren @ 2012 11 27, 14:25)
Pritariu, superine pudryte  drinks_cheers.gif Ir laikosi tikrai gerai - net vakare po visos dienos nenubega  wub.gif Veidas naturaliai atrodo, sulygina spalva, pamaskuoja pajuodusius paakius  wub.gif
  Akvilexxx didziulis dekui - pabandziau ir GA ir LM ir praimeri  notworthy.gif  friends.gif

kur galima sia pudra isigyte? 4u.gif tikriausiai sunku spalva prisitaikyti unsure.gif
Atsakyti
[quote=kaciora,2012 11 27, 10:15]
Labukas smile.gif kokius cia aukstakulnius pirkai? rolleyes.gif
[quote=kaciora,2012 11 27, 10:15]

šiuos, labai patogūs ir kaina juokinga, tik didinti, gerai, kad ėmiau mažesnius 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driu: 27 lapkričio 2012 - 13:32
QUOTE(Vaida472 @ 2012 11 27, 12:28)
Noriu Tave pamatyt sy tuo paltuku 4u.gif  biggrin.gif
Man neatnese i namus, turbut per didele deze lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Po darbu leksiu savo gerybiu 4u.gif


Oi smagu tos dideles dezes drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti