Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Gal kuri gymboree gerbėja nori maikutės tokios, sesė praktiškai tik per gimtadienį užsidėjo ir išaugo smile.gif per mergaites pirkom...
5T dydis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 27 lapkričio 2012 - 10:48
Ir as vis dar siulau ax.gif

nauja superine labai silta Gymboree rudenine-ziemine striukyte, uzsisakiau ne ta dydi, 18-24 men, kaina

user posted imageuser posted image

nauji carters bodziukai 18 men, 2vnt ilgom rankovem, violetine realiai zymiai grazesne
lygiai tokiu pat turim - smagus, gerai devisi, nenusiskalbia spalva wub.gif

user posted image

nauji carters bodziukai 24 men, balti, universalus, 7 vnt

user posted image

naujas zaisliukas is JAV, tiks dovanai - pliusinis draugas, mano pupa su tokiu nesiskiria dienu dienom biggrin.gif
komplekte maiselis skalbimui

user posted image
user posted image

Atsakyti
Diiidelis dekui Rudaplaukes komandai uz siuntinuka 4u.gif Atskiras aciu JustArm uz issiuntima 4u.gif
Landsend golfytes per dideles doh.gif , bet nebeda - turiu kam uzdovanoti hihihi.gif
Liemene is Landsend wub.gif , minkstute, lengvute thumbup.gif . ir dydis geras thumbup.gif
TH suknyte kaip nulieta wub.gif wub.gif wub.gif
Aciu dar karteli mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir as si karta padeksiu merginoms 4u.gif Didelis aciu 4u.gif

Katiniukas labai mielas wub.gif AX vyrui maikyte tikrai superine, labai kokybiska atrodo thumbup.gif

P.S. O paltukas, del kurio labai abejojau, labai fainas, tikrai kokybiskas ir taip prabangiai atrodo, aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba ryta!rudaplauke,fabiana parasiau jum skubu laiskuti į pasta:)
Atsakyti
kazin ar renkasi http://www.southbeachswimsuits.com
tik siandien 25 proc
kazin kiek siuntimas kainuoja , jei siusti vienai ?
Atsakyti
Mergaites, kurios perkat is CRAZY8, gal galit patarti, jei reikiamo dydzio nebera, jis dar gali atsirasti, ar jau dingsta is prekybos "su visam" g.gif ? Praziopsojau striuke savo pupai, liko tik mazytes, tai dabar mastau, ar buna kad jie papildo? Aciu, jei kas galesit padeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(citroen @ 2012 11 27, 11:19)
Mergaites, kurios perkat is CRAZY8, gal galit patarti, jei reikiamo dydzio nebera, jis dar gali atsirasti, ar jau dingsta is prekybos "su visam"  g.gif  ? Praziopsojau striuke savo pupai, liko tik mazytes, tai dabar mastau, ar buna kad jie papildo? Aciu, jei kas galesit padeti  4u.gif

Buna papildymai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, gal kuri siuntėtės tokį daiktą?

http://www.amazon.co...ref=pd_sim_t_30

nelabai suprantu ar bus komplekte laidas į rozetę, kad nereiktų elementų g.gif ir ar tas laidas tiks į mūsų rozetes (žinau, kad kažkaip įtampa ten kitokia). Gal kas galit man patarti ax.gif dukra labai nori Kalėdoms wub.gif

Ačiūūū 4u.gif...
Atsakyti
eina sau...prisireikė ir man mackage striukės doh.gif nu šakės, kas užėjo doh.gif galvojau, kad atspari šitam virusui, o pasirodo nifiga biggrin.gif čia kai visos gaudė, tai nereikėjo, o dabar jau psio, reikia čia ir dabar biggrin.gif kur būna geros nuolaidos, kad pagaudyt?
Atsakyti
Merginos, siūlau mums netikusius vyr. Calvin Klein Jeans Bootcut Jeans džinsus, Modern Fit (sugebėjau užsakyti ne tą dydį doh.gif blush2.gif ). Pirkau su gera nuolaida ax.gif

Dydis 32x34, spalva: Timber (tamsiai mėlyni, kiek i pilkumą) - 130 Lt

user posted image
Atsakyti
QUOTE(***Natalija*** @ 2012 11 27, 10:51)
Faina odyte, minksta  wub.gif  wub.gif
Kad sumazejau ir didele man striukyte  verysad.gif  verysad.gif

drinks_cheers.gif ax.gif grazi ji,gal bent greit parduot pavyks.As tada ,kai pirkot saviske,balta nusiziurejus buvau,gaila,kad nepasiemiau,daugiau tokios grazios moto stiliuko ir nemaciau..
Maciau realia baltos foto ,labai graziai atrodo,aisku ir mergina ja devinti labai wub.gif Zodziu,grazus derinukas gavosi wub.gif biggrin.gif

*****, ka tik vaikas paskambino,mokykloje temperatura pakilo.. verysad.gif
Atsakyti