Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(spygliz @ 2012 11 27, 09:42)
Ta striukyte gerule kur papirkai  wub.gif as tai zvalgausi ugg liemenes uz tokia kaina kaip tu paciupai...is.tikruju man pirmiausia drabuzine reik prasivalyt pries kiekvienas Kaledas isdalinu nenesiojamus rubus  4u.gif jau niekas nebetelpa lotuliukas.gif ir svorio numest lotuliukas.gif vakar odeeli bacio batukus ziurinejau bet kai pagooglinau realias foto paziuret nebenorejau ju...ir visumoj vis tiek tik ugg del inkstu nesiot galiu  doh.gif

Kai jau sluosi spinta,pasakyk,maza ka lotuliukas.gif
Bacio turiu vienus aulinius ant kablo,labai faini,minkstute oda.
Neprisiruosiu,bet butinai pasimsiu ir as Uggsiukus nors vienus.
As nearsimenu,lyg Australia lux ,ar pan ,uzsisakiau,bet ten pilnapadziai tokie,zamsiniai su kailiuku viduje,avikaliu dekoruoti.Is ugg man labai patinka foxy aukstakulniai,nerealus wub.gif


Alateja,vakar per tas 5 minutes ir uzsake.Lauksiu dabar labai.
Dar ziauriai kvepalu laukiu ax.gif

Is odu noreciau kada Sword koki rubeli nusipirkt,Natalija maciau lyg i tema ikelus ,pardavineja,prisiminiau ,dar dabar nagus grauziu,kad vienos,baltos odinukes neemiau.Fainas man ju stilius.
Atsakyti
Labas rytas , labai aciu mergaitems uz siuntinuka wub.gif

Ir parasiau laiskiuka tik galvoju kad blogai parasiau. Paziurekit kai galesit , ten ne uzsakymas doh.gif laiskutis paciam gale blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 27, 10:00)
vakar per tas 5 minutes ir uzsake.Lauksiu dabar labai.


pasirodyk butinai kai gausi drinks_cheers.gif idomu baisiai biggrin.gif

Spygliz,tu saltakrauje,kokia tavo normali kuno temperatura? g.gif
kokios priezastys gali buti mazos kuno temperaturos? g.gif su krauju kazkas negerai?issekes organizmas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimantuke33: 27 lapkričio 2012 - 09:11
273 iv. miestu deze kazin jau gauta? jei taip, kada zadate issiuntineti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2012 11 27, 10:34)
273 iv. miestu deze kazin jau gauta? jei taip, kada zadate issiuntineti? smile.gif

Vakar išsiuntinėjo 4u.gif
Atsakyti

Labas,

o Sephoroj dar yra nuolaida, ar jau nebegalioja, lyg 20 off buvo? g.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz siuntinuka, viskas labai labai patiko wub.gif Ingredd auksas mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už siuntinuka, CK kelnaitės dukrai iš Macys tiko ir patiko, aukštakulniai net nesijaučia kulno aukštis kokio patogumo, širdelės pakabukai jauniesiems įsimylėjėliams labai mieli wub.gif ir visa kita puiku, dar kartą ačiū visoms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 27, 09:00)

Is odu noreciau kada Sword koki rubeli nusipirkt,Natalija maciau lyg i tema ikelus ,pardavineja,prisiminiau  ,dar dabar nagus grauziu,kad vienos,baltos odinukes neemiau.Fainas man ju stilius.



Faina odyte, minksta wub.gif wub.gif
Kad sumazejau ir didele man striukyte verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2012 11 27, 09:46)
Ačiū už siuntinuka, CK kelnaitės dukrai iš Macys tiko ir patiko, aukštakulniai net nesijaučia kulno aukštis kokio patogumo, širdelės pakabukai jauniesiems įsimylėjėliams labai mieli  wub.gif ir visa kita puiku, dar kartą ačiū visoms  4u.gif  4u.gif

Labukas smile.gif kokius cia aukstakulnius pirkai? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaciora: 27 lapkričio 2012 - 10:17
Ačiū už siuntinuką wub.gif Smilga7 už pristatymą 4u.gif
Atsakyti
Merginos, siūlau mums netikusius vyr. Calvin Klein Jeans Bootcut Jeans džinsus, Modern Fit (sugebėjau užsakyti ne tą dydį doh.gif blush2.gif ). Pirkau su gera nuolaida ax.gif

Dydis 32x34, spalva: Timber (tamsiai mėlyni, kiek i pilkumą) - 130 Lt

Nemoku įkelti foto iš Macys... blush2.gif
Atsakyti