Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 234

QUOTE(jottauute @ 2012 11 25, 22:34)
Aciu thumbup.gif
Graziai persvieciama bus,ir ilga juoda ir dar plius permatoma,labai geras derinukas thumbup.gif  biggrin.gif

Leslie drinks_cheers.gif Jei buciau greiciau bernus suvaikius gult,butu likus vienas kaftanas pries kuri nebuciau atsilaikius niekaip.Raudonas toks wub.gif Visos siaip grazios ir vertos,turiu ne viena jau ,labai mieli rubeliai o dar silkas wub.gif  wub.gif

Grazi bus ta rugby suknute drinks_cheers.gif

Zinau, kuri kaftanas, nerealus tikrai wub.gif

QUOTE(VVaiva @ 2012 11 25, 22:43)
Turiu sita
http://www.hautelook...product/6419451
Labai fainas rastas, spalvytes nuostabios  wub.gif Modelis gal keistokas, bet siaip visumoj fainute. Dar uz tokia kaina  doh.gif
Man antroji  wub.gif

aciu 4u.gif

QUOTE(NORIKA @ 2012 11 25, 22:51)
Geros kainos tų suknyčių-bliuskyčių, bet aš kažkaip nieko gražau nematau  blush2.gif Gal natūroj jos ir super, bet va iš paveiksliuko nerandu patinkamos  unsure.gif

Vat ir idomu butu gyvai pamatyti,
nors vyrui parodziau sita, sako, vajei kokios margos, baik tu, visai ne tavo stilius ir dar kazka ten negrazaus laugh.gif bet as isivaizduoju save su ta strumpa suknele, tamsiom storom pedkelnem, ilgaauliais tokiais grubiais ir tvydiniu svarkeliu, ir tas stilius visai pasikeistu biggrin.gif

Jauciu susilaikysiu si karta nuo suknyciu situ, pagalvosiu bus tu sale irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leslie: 25 lapkričio 2012 - 23:03
aciu Vvaivut man irgi ta antra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2012 11 25, 22:51)
Geros kainos tų suknyčių-bliuskyčių, bet aš kažkaip nieko gražau nematau  blush2.gif Gal natūroj jos ir super, bet va iš paveiksliuko nerandu patinkamos  unsure.gif


Tai be abejo, juk skonio reikalas mirksiukas.gif Turbut nera tokio rubo ar daikto, kuris grazus butu visiems biggrin.gif Man tos suknytes labai limpa, jauciu, kad mano stiliaus ax.gif
Anksciau Hale Bob slaviau, bet jau atsibodo tas pats per ta pati. Voom ir Vava man labai originalios, idomios wub.gif
Atsakyti
Junkites prie www.polo.com - 25 % nuolaidele, pirksiu ne uz ilgo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukaja @ 2012 11 25, 22:57)
ar vitacost turit su 15%  smile.gif


jau nupirkom ax.gif
QUOTE(vaida_ @ 2012 11 25, 22:57)
Vis kazkaip nepadekoju mergaitems uz siuntinuka  4u.gif ,Aciu dideliausias,jau Gymbore rubeliai kokie mieli  wub.gif ,ir Timberland batukai mazajai super,lauksim kitu  wub.gif  4u.gif
Aciu MM ir Daliux

aciu Jums wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2012 11 25, 23:58)
Grazi bus ta rugby suknute  drinks_cheers.gif

Zinau, kuri kaftanas, nerealus tikrai  wub.gif
aciu  4u.gif
Vat ir idomu butu gyvai pamatyti,
nors vyrui parodziau sita, sako, vajei kokios margos, baik tu, visai ne tavo stilius ir dar kazka ten negrazaus laugh.gif bet as isivaizduoju save su ta strumpa suknele, tamsiom storom pedkelnem, ilgaauliais tokiais grubiais ir tvydiniu svarkeliu, ir tas stilius visai pasikeistu  biggrin.gif

Jauciu susilaikysiu si karta nuo suknyciu situ, pagalvosiu bus tu sale irnesakyk.gif

gerai kai yra vizija wub.gif visai kitaip pakeicia rubeli ir kitaip jis gali ziuretis smile.gif

aciu Vaida_ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 25 lapkričio 2012 - 23:35
MB siandien man garsiai konstatavo fakta : "Big Black Friday weekend results: 212 million shoppers, $45 billion spent", galvoju... Ne be musu pagalbos sita statistika lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 25 lapkričio 2012 - 23:54
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 26, 00:04)
Tai be abejo, juk skonio reikalas  mirksiukas.gif Turbut nera tokio rubo ar daikto, kuris grazus butu visiems  biggrin.gif Man tos suknytes labai limpa, jauciu, kad mano stiliaus  ax.gif
Anksciau Hale Bob slaviau, bet jau atsibodo tas pats per ta pati. Voom ir Vava man labai originalios, idomios  wub.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Godukxiuk,man irgi antra,rastai faini labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 26, 00:53)
MB siandien man garsiai konstatavo fakta : "Big Black Friday weekend results: 212 million shoppers, $45 billion spent", galvoju... Ne be musu pagalbos sita statistika  lotuliukas.gif  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
palaukit ,prisijungsiu prie RL biggrin.gif
Atsakyti
prisijungiau,jei spejau blush2.gif
siaubas ,tuoj pirma, turiu buti lovoj jau, rytoj neatsikelsiu doh.gif
Atsakyti
Mergaites, padekit, niekur nerandu siu kvepaliuku - o taip noriu...aerouoste isuosciau, galvoju internetu nusipirksiu, bet... niekur nera angel_sadangel.gif ...o gal kuri kur uzmatet?
Radau tik australiskame puslapyje,bet ten tik australams... verysad.gif

Amor Amor Summer perfume by Cacharel Eau de Toilette Women
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AtoMama: 26 lapkričio 2012 - 01:15