Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 234

jottauute, junkis prie HAUTELOOK!!!
Voom suknyciu grazuoliu yra pigiai! wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 25 lapkričio 2012 - 21:41
Susidejau www.sephora.com krepsiuka, gal butu norinciu prisijungti, lukteleciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 25, 21:33)
oi tai liuks, as toki navy nusipirkau  wub.gif , nemazai mergaiciu pirko ji tai sakau, reikia ir man  biggrin.gif  bet gaila, kad ju visai nebera jau..

man sita suknele grazi labai  wub.gif , nesiociau prie conversu, kaip tas modelis  biggrin.gif , tik gaila, kad tik xs dydis belikes

Suknele

Aha ta, pas mane irgi Navy, laabai wub.gif

Sita suknele super, labai grazi, bet kad jos dydziu neatsiranda g.gif
pas ta modeli su konversais kaip tik man graziai ir atrodo, nors, aisku, galima ja butu ir su bateliais paderinti, bet as irgi, kaip tas modelis nesiociau, ir dar pasiimciau ta tase ir denim ir supply tase, i kuria irgi labai ziuriu biggrin.gif

as dabar apie sita rugby suknele galvoju, atsorado mano dydis, ir spalva tokia, kaip megstuka nusipirkau, tik galvoju, ar ji, kai be rankoviu, ar smagu ziema nesioti aukstu kaklu g.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 25, 22:41)
jottauute, junkis prie HAUTELOOK!!!
Voom suknyciu grazuoliu yra pigiai!  wub.gif  wub.gif

As jau prie Rugby sukneliu prisijungiau ir dar mastau apie viena,***** kokia gerule
http://www.rugby.com...c...&cp=3768062
Kaip manai su uodega butu? g.gif Su kablais gal ir liuks,be ,ne kas ane? g.gif
Nereali man ji tokie nei nuoga nei apsirengus,persvieciama biski biggrin.gif

Prisijungiau prie Armani krempudryte pasimsiu,bent pigiau nei pas mus gaunasi bigsmile.gif Vyras Briuselio diutike negavo jos,gerai,kad dar nuolaida yra thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 25, 22:40)
bet tikrai, as net nepagalvojau, ziuriu kad grazi baisiai ir svaigstu sau  biggrin.gif  su mano ugiu tai man tikriausiai viskas sluotu, ne tik uodega ta  verysad.gif ech ...

As kokios trys dienos jau alpstu apie ja galvodama,kaip nerealiai tiktu prie Cavalli tos su dygliukais juodos odinukes ir kokiu juodu aulinuku wub.gif Gal imt ,baisiai uznervuos ta uodega,patrumpinsiu biggrin.gif

Leslie,masciau ir as apie ta megzta suknute,man ant temptu dzinsiuku ar tympu,butu labai grazu,maikute ilgom rankovem uzsideciau kokia plonute g.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 25, 22:47)
As jau prie Rugby sukneliu prisijungiau ir dar mastau apie viena,***** kokia gerule
http://www.rugby.com...c...&cp=3768062
Kaip manai su uodega butu? g.gif Su kablais gal ir liuks,be ,ne kas ane? g.gif
Nereali man ji tokie nei nuoga nei apsirengus,persvieciama biski biggrin.gif



persvieciama jinai ? neiziuriu lens.gif radau toki matmeni

Falls 43" from natural waist.

tai 110 cm butu nuo liemens kazkur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2012 11 25, 21:47)

as dabar apie sita rugby suknele galvoju, atsorado mano dydis, ir spalva tokia, kaip megstuka nusipirkau, tik galvoju, ar ji, kai be rankoviu, ar smagu ziema nesioti aukstu kaklu  g.gif

Faina sita, as irgi ziuriu, tik nors trumpos rankovytes galetu buti g.gif

QUOTE(jottauute @ 2012 11 25, 21:47)
As jau prie Rugby sukneliu prisijungiau ir dar mastau apie viena,***** kokia gerule
http://www.rugby.com...c...&cp=3768062
Kaip manai su uodega butu? g.gif Su kablais gal ir liuks,be ,ne kas ane? g.gif
Nereali man ji tokie nei nuoga nei apsirengus,persvieciama biski biggrin.gif


Grazi wub.gif Imk, jei vilioja wub.gif
Mane tai labiausiai vilioja Voom ir Vava sukneles ax.gif Nezinau, kokia ju kolekcija sukaupus ir dar negana wub.gif

Prisijunkit prie HAUTELOOK drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 25, 21:54)
As jau prie Rugby sukneliu prisijungiau ir dar mastau apie viena,***** kokia gerule
http://www.rugby.com...c...&cp=3768062
Kaip manai su uodega butu? g.gif Su kablais gal ir liuks,be ,ne kas ane? g.gif
Nereali man ji tokie nei nuoga nei apsirengus,persvieciama biski biggrin.gif

Prisijungiau prie Armani krempudryte pasimsiu,bent pigiau nei pas mus gaunasi bigsmile.gif Vyras Briuselio diutike negavo jos,gerai,kad dar nuolaida yra thumbup.gif
Papildyta:

As kokios trys dienos jau alpstu apie ja galvodama,kaip nerealiai tiktu prie Cavalli tos su dygliukais juodos odinukes ir kokiu juodu aulinuku wub.gif Gal imt ,baisiai uznervuos ta uodega,patrumpinsiu biggrin.gif

Leslie,masciau ir as apie ta megzta suknute,man ant temptu dzinsiuku ar tympu,butu labai grazu,maikute ilgom rankovem uzsideciau kokia plonute g.gif

Is tikruju, patrumpinsi jeigu nervuos labai, bet labai faina suknyte, prie aulinuku ir odinukes liuksiskai atrodys, imk, kad jau tavo dydis yra biggrin.gif

as irgi ta megsta nesiociau ant temtu dzinsu, deciaus arba plona bliuskele po apacia, arba ant virsaus megstuka g.gif

dar ryte buvo tokie balti marskinukai su kaspinu kaip tik mano dydzio ir kelnes vilnones languotos, bet dabar nebera verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 25, 21:55)
persvieciama jinai ? neiziuriu  lens.gif radau toki matmeni

Falls 43" from natural waist.

tai 110 cm butu nuo liemens kazkur  g.gif

Persvieciama persvieciama, Daliuk labai graziai, isivaizduiju ta medziagyte wub.gif sexy kaip reikiant rolleyes.gif

QUOTE(VVaiva @ 2012 11 25, 21:56)
Faina sita, as irgi ziuriu, tik nors trumpos rankovytes galetu buti  g.gif
Grazi  wub.gif Imk, jei vilioja  wub.gif
Mane tai labiausiai vilioja Voom ir Vava sukneles  ax.gif Nezinau, kokia ju kolekcija sukaupus ir dar negana  wub.gif

Prisijunkit prie HAUTELOOK  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Tai vat vat, bent jau trumpos butu g.gif
nu galvoju,
o tos Voom atitinka dydi? pvz sita arba sita man patinka, dar palaidine laaabai wub.gif gal turi kuria nors is ju, kad visa kolekcija jau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 25, 22:55)
persvieciama jinai ? neiziuriu  lens.gif radau toki matmeni

Falls 43" from natural waist.

tai 110 cm butu nuo liemens kazkur  g.gif

Atsiunciau jau uzsakymuka,tik susiplake su senu laisku ax.gif Jau lauksiu dabar uzsakytaaaa bigsmile.gif

Vvaiva,be galo grazu ir Vava drinks_cheers.gif ,tik kad visko nenupirksi ko norisi,noreciau dar ir silkelio wub.gif Yra raudonas kaftanas trumpas,ji imciau wub.gif
Bet tos juodos Rugby irgi labai noriu,tokios suknutes man labai patinka, baskes is yoox juodos kaip tiks ant kablu,liuks wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2012 11 25, 22:47)
Aha ta, pas mane irgi Navy, laabai  wub.gif

Sita suknele super, labai grazi, bet kad jos dydziu neatsiranda  g.gif 
pas ta modeli su konversais kaip tik man graziai ir atrodo, nors, aisku, galima ja butu ir su bateliais paderinti, bet as irgi, kaip tas modelis nesiociau, ir dar pasiimciau ta tase ir denim ir supply tase, i kuria irgi labai ziuriu  biggrin.gif




aha grazi tasyte labai, as koki dzinsini trumpa svarkiuka paderinciau, jeigu uzsimesti ka reiktu

svarkiukas
QUOTE(jottauute @ 2012 11 25, 22:54)
As jau prie Rugby sukneliu prisijungiau ir dar mastau apie viena,***** kokia gerule
http://www.rugby.com...c...&cp=3768062
Kaip manai su uodega butu? g.gif Su kablais gal ir liuks,be ,ne kas ane? g.gif
Nereali man ji tokie nei nuoga nei apsirengus,persvieciama biski biggrin.gif

Prisijungiau prie Armani krempudryte pasimsiu,bent pigiau nei pas mus gaunasi bigsmile.gif Vyras Briuselio diutike negavo jos,gerai,kad dar nuolaida yra thumbup.gif
Papildyta:

As kokios trys dienos jau alpstu apie ja galvodama,kaip nerealiai tiktu prie Cavalli tos su dygliukais juodos odinukes ir kokiu juodu aulinuku wub.gif Gal imt ,baisiai uznervuos ta uodega,patrumpinsiu biggrin.gif



na jo, is bedos butu gal galima prikirpti ta uodega g.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 25, 21:41)
jottauute, junkis prie HAUTELOOK!!!
Voom suknyciu grazuoliu yra pigiai!  wub.gif  wub.gif

labai labai laukiam
HAUTELOOK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2012 11 25, 23:02)


Persvieciama persvieciama, Daliuk labai graziai, isivaizduiju ta medziagyte  wub.gif  sexy kaip reikiant  rolleyes.gif
Tai vat vat, bent jau trumpos butu  g.gif
nu galvoju,
o tos Voom atitinka dydi? pvz sita arba sita man patinka, dar palaidine laaabai  wub.gif  gal turi kuria nors is ju, kad visa kolekcija jau?  biggrin.gif


aha, issiziurejau, kad persvieciama siek tiek, na bet tada dar grazesne wub.gif wub.gif biggrin.gif
QUOTE(jottauute @ 2012 11 25, 23:02)
Atsiunciau jau uzsakymuka,tik susiplake su senu laisku ax.gif Jau lauksiu dabar uzsakytaaaa bigsmile.gif



nupirkau 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, su kokiais matmenimis xs rugby imat?
Atsakyti