Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 234

QUOTE(Ramaja @ 2012 11 29, 22:21)
Man lyg 0,5 dydzio mazesni - as kalbu apie aukstakulnes basutes, nes kulniukas paprastai aukstokas buna ir pirstai pasislenka i prieki, tai dabar, nesiodama 38 dydi - aukstakluniu basuciu imciau 38,5, nors turiu ir be kulno basutes, vis tiek imciau 38,5. Turiu LAMBUKU kokias 3 poras. Siaip dar siauroki batukai.

dekui,jei mazinti,tuomet neber man dydziu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(solma @ 2012 11 29, 22:24)
Mergaites nusiunciau bloomingdales.com koduka smile.gif  ir aciu labai už ilgai ieskotu su didele nuolaida Tory Burch batus 4u.gif  dabar tik reikia laikyti spygas, kad ikisciau koja savo biggrin.gif

thumbup.gif lauksiu atsiliepimu apie tory burch, noriu vienu batu,bus idomu kaip dydis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(solma @ 2012 11 29, 23:24)
Mergaites nusiunciau bloomingdales.com koduka smile.gif  ir aciu labai už ilgai ieskotu su didele nuolaida Tory Burch batus 4u.gif  dabar tik reikia laikyti spygas, kad ikisciau koja savo biggrin.gif

aciu uz koduka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(solma @ 2012 11 29, 23:24)
Mergaites nusiunciau bloomingdales.com koduka smile.gif  ir aciu labai už ilgai ieskotu su didele nuolaida Tory Burch batus 4u.gif  dabar tik reikia laikyti spygas, kad ikisciau koja savo biggrin.gif

koki imet, ir koki nesiojat, kiek buvo off? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(izzidė @ 2012 11 30, 00:04)
koki imet, ir koki nesiojat, kiek buvo off?  4u.gif

Kiek domejausi jeigu koks labiau perkamas modeliukas buna atsiliepimai apie juos, parašo apie bato dydžio atitikimą 4u.gif . Apie manuosius rasė, kad puse dydžiu didinti, nesioju įprastai 37.5-38, pasiemiau 37 . Gaila nebuvo pusinio 37.5 būčiau toki ėmus. Bet jai ką rasė tiesa turėtu idealiai tikti thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Gal siandien sulauksim geru ziniu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2012 11 30, 08:40)
Labas rytas,

Gal siandien sulauksim geru ziniu bigsmile.gif

sulauksit 4u.gif

Junkites prie:

www.sephora.com
www.ralphlauren.com - 10 % nuolaidele
www.timberland.com - 40 % nuolaidele
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Jau kaip laukiu laukiu geru ziniu! thumbup.gif

niekaip nesuprantu Marc Cain online parde yra...rodo net SALE, o kainu niekur nematau...Gal man kazkas neveikia? Kaip kitoms? g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kadangi cia yra mergaiciu is Klaipedos, norejau paklausti, i koki kluba rekomenduotumet nueiti, Dr.Who kiek zinau buvo..veikia dar jis?
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(daliux78 @ 2012 11 29, 22:37)
tai nusifotografuok gi  biggrin.gif  ir pasirodyk man, issireminsiu  ir pasikabinsiu kur ofise  biggrin.gif
geruliai zebra  drinks_cheers.gif  wub.gif

Jau matei ane bigsmile.gif atkeliavo notworthy.gif yahoo.gif ploja.gif assa.gif

QUOTE(Trepsiuss @ 2012 11 29, 23:00)
Kokius emei JBRAND?  bigsmile.gif Gal GARSTYCIAS?

Joa garstycias pasiemiau wub.gif
Atsakyti
Kokia man grazi garstyciu spalva wub.gif

Bet man ji netinka labai prie veido... Aisku, gal apatine kuno dali galima i garstycine kada ivilkti, vis toliau nuo veido g.gif Tik tada jau man per teplu atrodo, su vaikais butu numuzota iki pat siknos doh.gif

Zinios is Netes atkeliavo! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 30, 10:04)
Kokia man grazi garstyciu spalva wub.gif 

Bet man ji netinka labai prie veido... Aisku, gal apatine kuno dali galima i garstycine kada ivilkti, vis toliau nuo veido  g.gif  Tik tada jau man per teplu atrodo, su vaikais butu numuzota iki pat siknos  doh.gif

Zinios is Netes atkeliavo!  thumbup.gif

ooo laukiam ir Kaune ziniu drinks_cheers.gif reiks jauciu vyra siust, nes pagulde persalimas i lova doh.gif doh.gif doh.gif mirstu verysad.gif
maniskis jau per didelis, kad mane isterliotu lotuliukas.gif o lialiuko dar ner blush2.gif
Atsakyti
sveikos, laiskai surasyti, uzsukit sveciuosna, deze . jau dalinama
Atsakyti