Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 234

As jau siandien gavau savo lapes megztuka ON biggrin.gif gerai , kad atsirado visi dydziai ir pirkau S . na, tikrai man jis i M panasesnis . dabar reiks galvoti ,kur cia isvest ta lape pasivaikscioti biggrin.gif sedziu dabar pasipuosus ir is lapes puodelio geriu arbata smile.gif

bet vienos lapes teks atsisakyti sad.gif jeigu kam reikia 3-4mrtu mergytei lapes kostiumo- rasykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 29, 22:00)
As jau siandien gavau savo lapes megztuka ON biggrin.gif gerai , kad atsirado visi dydziai ir pirkau S . na, tikrai man jis i M panasesnis . dabar reiks galvoti ,kur cia isvest ta lape pasivaikscioti  biggrin.gif sedziu dabar pasipuosus ir is lapes puodelio geriu arbata smile.gif

bet vienos lapes teks atsisakyti sad.gif jeigu kam reikia 3-4mrtu mergytei lapes kostiumo- rasykit  4u.gif

o as laukiu zebru assa.gif didis.gif ir JBrandu siandieniniu, jau kaip deres jie kartu lotuliukas.gif
Atsakyti

Labiausiai laukiu 4u.gif

factory.jcrew.com

user posted image

www.bostonproper.com

user posted image

www.drjays.com

user posted image

www.sierratradingpost.com

user posted image

daug kur nuolaidos baigiasi siandien


Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 29, 22:00)
As jau siandien gavau savo lapes megztuka ON biggrin.gif gerai , kad atsirado visi dydziai ir pirkau S . na, tikrai man jis i M panasesnis . dabar reiks galvoti ,kur cia isvest ta lape pasivaikscioti  biggrin.gif sedziu dabar pasipuosus ir is lapes puodelio geriu arbata smile.gif

bet vienos lapes teks atsisakyti sad.gif jeigu kam reikia 3-4mrtu mergytei lapes kostiumo- rasykit  4u.gif

tai nusifotografuok gi biggrin.gif ir pasirodyk man, issireminsiu ir pasikabinsiu kur ofise biggrin.gif

QUOTE(spygliz @ 2012 11 29, 22:04)
o as laukiu zebru  assa.gif  didis.gif ir JBrandu siandieniniu, jau kaip deres jie kartu  lotuliukas.gif

geruliai zebra drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 29 lapkričio 2012 - 21:37
Gal butu norinciu prie www.sephora.com prisijungti ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 29, 22:04)
o as laukiu zebru  assa.gif  didis.gif ir JBrandu siandieniniu, jau kaip deres jie kartu  lotuliukas.gif

Kokius emei JBRAND? bigsmile.gif Gal GARSTYCIAS?
Atsakyti
Laukiu laukiu
HAUTELOOK smile.gif
Atsakyti
Gal kas LAMB avalynes turit,kaip dyziai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukaja @ 2012 11 29, 21:08)
Mergaites,gal kas turi tokias pirstines ar siltos,vertos demesio?  ax.gif

http://www.sierratra...-women~p~1775m/

Pasikartosiu biggrin.gif ar niekas neturi?

Gera kaina striukyciu ax.gif

http://www.aeroposta...ductId=17082446

Skinny 16.35 kam tinka dydziai,gaila mazesniu nera verysad.gif

http://www.aeroposta...4330109.4401831
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2012 11 29, 22:15)
Gal kas LAMB avalynes turit,kaip dyziai?  4u.gif

Man lyg 0,5 dydzio mazesni - as kalbu apie aukstakulnes basutes, nes kulniukas paprastai aukstokas buna ir pirstai pasislenka i prieki, tai dabar, nesiodama 38 dydi - aukstakluniu basuciu imciau 38,5, nors turiu ir be kulno basutes, vis tiek imciau 38,5. Turiu LAMBUKU kokias 3 poras. Siaip dar siauroki batukai.
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2012 11 29, 23:15)
Gal kas LAMB avalynes turit,kaip dyziai?  4u.gif

Su EUR 38 turiu US8 thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites nusiunciau bloomingdales.com koduka smile.gif ir aciu labai už ilgai ieskotu su didele nuolaida Tory Burch batus 4u.gif dabar tik reikia laikyti spygas, kad ikisciau koja savo biggrin.gif
Atsakyti