Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 234

Sakykite, rugby didinti ar ne? Noriu sukneles - tik xs likes. Galvoju, ar su 85/63/93 isibraskinsiu ar ne?
Atsakyti
Ačiū mergaitėms už siuntinuką 4u.gif Lillijanai už pristatymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga7 @ 2012 11 25, 21:23)
Ačiū mergaitėms už siuntinuką  4u.gif Lillijanai už pristatymą  4u.gif

aciu uz pirkinukus 4u.gif

Junkites prie www.timberland.com vyriskiems batams -25 % ir dar turim papildoma -30 % koduka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaite,forever 21 renkat?
Atsakyti
- 15 % kodukas drinks_cheers.gif

www.yoox.com
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 25 lapkričio 2012 - 20:45
QUOTE(Lukaja @ 2012 11 25, 20:45)
Mergaite,forever 21 renkat?

nupirkom viska ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 25, 21:45)
nupirkom viska ax.gif

gaila 4u.gif
Atsakyti

22val perku
www.macys.com

www.6pm.com-15%

www.fragranceshop.com-15%

www.giorgioarmanibeauty-usa.com-20%

www.smashbox.com-25%


labai labai laukiu
www.talbots.com
-30%
www.southbeachswimsuits.com
-30%
www.landsend.com-30%
www.shoemetro.com-30%
www.sierratradingpost.com-35
www.modnique.com

Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

na pagaliau parsiradau druskininku, tiesiai prie kompo doh.gif

QUOTE(VVaiva @ 2012 11 25, 13:47)
Man rodos, praeita karta jie brangesni buvo, ane?  g.gif *****, reik imti turbut. Su kailiu per blauzda ieskau, o situ kaina tikrai liuks  bigsmile.gif
Padukas, manau, bus guma aplietas. O tu bijai, kad bus kieti, ane?  g.gif Tas tai neaisku... g.gif
Ruelala Andre Assous  ax.gif
http://www.ruelala.c...1596/1311792769

Labai grazus wub.gif as jei galeciau kulnais nesiot, noreciau, bet kadangi negaliu griebiau tuos kitus, ant platformus, ilgus su kailiu.

QUOTE(edicike @ 2012 11 25, 17:26)
Mergaites ,ar  Georgioarmani com  dar yra 20off ?Turit uzsakymu?

Norec pudryte uzsisakyt ax.gif

Man atrodo, kad yra da rnuolaida, as esu nusiuntusi mirksiukas.gif

QUOTE(daliux78 @ 2012 11 25, 19:58)
gal apie ta pointelle golfiuka kalbat ?

Aha apie sita, labai jis man wub.gif labai noreciau dar viena pagauti toki, juoda wub.gif
dar lendu pasiziuret i Rugby, ryte kai ka nuziurejau per telefona, bet nesugebejau niekaip nukopijuoti i laiska ir atsiusti, lendu ziuret, ar dar nedingo ax.gif

QUOTE(Ivonnna @ 2012 11 25, 20:20)
Sakykite, rugby didinti ar ne? Noriu sukneles - tik xs likes. Galvoju, ar su 85/63/93 isibraskinsiu ar ne?

Nepadidinti, atitinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leslie: 25 lapkričio 2012 - 21:31
QUOTE(Leslie @ 2012 11 25, 22:20)

Aha apie sita, labai jis man  wub.gif  labai noreciau dar viena pagauti toki, juoda  wub.gif


oi tai liuks, as toki navy nusipirkau wub.gif , nemazai mergaiciu pirko ji tai sakau, reikia ir man biggrin.gif bet gaila, kad ju visai nebera jau..

man sita suknele grazi labai wub.gif , nesiociau prie conversu, kaip tas modelis biggrin.gif , tik gaila, kad tik xs dydis belikes

Suknele
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 25, 22:33)
oi tai liuks, as toki navy nusipirkau  wub.gif , nemazai mergaiciu pirko ji tai sakau, reikia ir man  biggrin.gif  bet gaila, kad ju visai nebera jau..

man sita suknele grazi labai  wub.gif , nesiociau prie conversu, kaip tas modelis  biggrin.gif , tik gaila, kad tik xs dydis belikes

Suknele

drinks_cheers.gif Ziauriai ir man,tik galvoju ta uodega nesluos zemes? Noriu ir as jos wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 25, 22:36)
drinks_cheers.gif Ziauriai ir man,tik galvoju ta uodega nesluos zemes? Noriu ir as jos wub.gif  drinks_cheers.gif

bet tikrai, as net nepagalvojau, ziuriu kad grazi baisiai ir svaigstu sau biggrin.gif su mano ugiu tai man tikriausiai viskas sluotu, ne tik uodega ta verysad.gif ech ...
Atsakyti