Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 234

QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 28, 16:15)
As turiu mokama programulka NETSHADE (mac'ui), kazkas 19$ berods metams ar panasiai kainavo...  g.gif

Radau nuoroda i CK (nelabai kokybiskai, bet imanoma paziureti man atrodo) PABANDYKITE  g.gif


Gerai veikia CK, aciu 4u.gif nes kai as isinstaliuoju tunnel, man torrentus blokuoja ji ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kur galėčiau Armani laikrodukų ( ne feikų) pažiūrėti ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 28, 15:15)
As turiu mokama programulka NETSHADE (mac'ui), kazkas 19$ berods metams ar panasiai kainavo...  g.gif

Radau nuoroda i CK (nelabai kokybiskai, bet imanoma paziureti man atrodo) PABANDYKITE  g.gif

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
bandom pirkti rugby
reik tiketis, kad turi jie tu golfuku . ir kazka atsius unsure.gif
QUOTE(erikae @ 2012 11 28, 15:22)
Sveikos,

Kur galėčiau Armani laikrodukų ( ne feikų) pažiūrėti ?  ax.gif

Paziurekit
cia
ir
cia
4u.gif

Labai laukiu
modnique.com
truksta 10$ shipukui ax.gif
yra AVANI ir BLUE kremuku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2012 11 28, 14:57)
Mergaites - skubu uzsakymuka pasiunciau is Overstock -0 mano striukiu padave - uzsakykite prasau  help.gif

O kokia striuke perkate? bigsmile.gif As vis galvoju apie vien TH striuke, bet vis bijau su dydziu prasauti doh.gif
Atsakyti
As nuziurejau tasiuka sita, tikiuosi pavyks nupirkti wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2012 11 28, 16:31)
O kokia striuke perkate?  bigsmile.gif As vis galvoju apie vien TH striuke, bet vis bijau su dydziu prasauti  doh.gif

TH trumpa tokia bandau jau kazkelinta karta gaudyti. Dydziai atitinka lietuviskuosius (ty tuos kur LT prekiaujama) - bet si karta uzsakiau 2 - M ir L - jei nors kuria pagaus mergaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 28, 16:32)
As nuziurejau tasiuka sita, tikiuosi pavyks nupirkti  wub.gif

user posted image

as paziurejau, jie ten dvieju dydziu, tas didesnis Dome, kazi kokio pan dydzio?
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2012 11 28, 14:50)
Kazin realiai tas golfas butu be tos maikutes apacioje - visas toks permatomas kaip rankove?  g.gif

neturejus sio golfuko,bet man rubu permatomumas nebaisu kazkodel blush2.gif grazus rastas, realybeje jau bus matyt ar geriau su maikute ar be jos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2012 11 28, 14:44)
Laba diena,
man rugby golfukuka rodo,kad yra ivairiu dydziu, paziurekit,mergaites pls,gal vel parinksit  rolleyes.gif

http://www.rugby.com...c...&cp=3768062

As jau nesuprantu, ir vakar man rode ji, imeta praktiskai kasdien, bet nelabai pirkti leidzia g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2012 11 28, 16:22)
Sveikos,

Kur galėčiau Armani laikrodukų ( ne feikų) pažiūrėti ?  ax.gif


bent jau mūsų turimas tai prastas žiauriai, nors ir tikrai ne feikas..
Atsakyti