Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 234

Kad nemėgstu aš soliarumų, o ir nesu buvus, nes nenoriu kažkaip, išbalus kaip vištos š.... bet neinu ten ir viskas, plius vasarą nesideginu biggrin.gif Vienžo, baltaskūre pasidariau per keletą metų.... biggrin.gif
Nu nieko, gal visai gera pudra bus, gal tik pirmas įspūdis toks... unsure.gif Candy_Lips sakė, kad viskas gerai su mano odos atspalviu šiandien buvo flirt.gif Tai va dar kart bandysiu ir matysiu....

Bet va kai pamačiau, kad jūs kai kurios čia perkat armani pudrą 7numerio, tai man jau būtų laaaabai per taaaamsi.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 27, 23:28)
Zinoma drinks_cheers.gif
www.myhabit.com
-25% kodukas vienkartinis
prisijunkit drinks_cheers.gif


myhabit nenupirkot? cia viskam -25% einu kuistis bigsmile.gif

QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 27, 23:41)

Spygliz tik skaityt rusiskai moka, bet nesupranta ka skaito blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 27, 23:53)
myhabit nenupirkot? cia viskam -25% einu kuistis  bigsmile.gif
Spygliz tik skaityt rusiskai moka, bet nesupranta ka skaito  blush2.gif  doh.gif

nenupirkom smile.gif viskam 4u.gif

biggrin.gif
raso mazdaug taip
Rodos suprantu , kodel Napoleonas, kuris miegodavo 4 val per para, buvo keistas , agresyvus ir norejo visus zudyti
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 28, 01:04)
nenupirkom smile.gif viskam 4u.gif

biggrin.gif
raso mazdaug taip
Rodos suprantu , kodel Napoleonas, kuris miegodavo 4 val per para, buvo keistas , agresyvus ir norejo visus zudyti


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia ziauru bet tinka man lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
toks gerokai nusipenejes
triusis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 28 lapkričio 2012 - 00:30
QUOTE(spygliz @ 2012 11 28, 00:22)

toks gerokai nusipenejes
triusis smile.gif

gerulis smile.gif
man reik zuikio ausis ketvirtadieniui padaryt vaikui doh.gif tokias neblogas sugalvojau/ kazin tik ar nesibaigs kaip su tais geru noru fail`ais is nuorodos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 28, 02:12)
gerulis smile.gif
man reik zuikio ausis ketvirtadieniui padaryt vaikui  doh.gif tokias neblogas sugalvojau/ kazin tik ar nesibaigs kaip su tais geru noru fail`ais is nuorodos biggrin.gif

Naudok kartona ir apsiuk ji plonu baltu.porolonu ar kaip ten jis vadinas, vyras kai pirko sake daug sluoksniu agro pleveles viename, apdaila gali daryt is dirbtinio kailiuko..cool gaunas wink.gif dar uodegiuka prisiuk ir liuks..kaip man patinka karnavalinius rubus gamint wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Talbots kaip suprantu nepirkot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 27, 19:23)
[color=green][b]Pirksim giorgioarmanibeauty netrukus wink.gif

labas rytas, jau pirkote is cia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 28, 02:12)
gerulis smile.gif
man reik zuikio ausis ketvirtadieniui padaryt vaikui  doh.gif tokias neblogas sugalvojau/ kazin tik ar nesibaigs kaip su tais geru noru fail`ais is nuorodos biggrin.gif

parodyti tik nepamirsk biggrin.gif

QUOTE(spygliz @ 2012 11 28, 02:43)
Naudok kartona ir apsiuk ji plonu baltu.porolonu ar kaip ten jis vadinas, vyras kai pirko sake daug sluoksniu agro pleveles viename, apdaila gali daryt is dirbtinio kailiuko..cool gaunas wink.gif dar uodegiuka prisiuk ir liuks..kaip man patinka karnavalinius rubus gamint  wub.gif

Spygli, uggsai iskeliauja sia savaite, pasirodo gavus as jau juos buvau, bais kieti cool.gif

QUOTE(camelija82 @ 2012 11 28, 09:02)
Labas rytas,
Talbots kaip suprantu nepirkot  unsure.gif



QUOTE(driu @ 2012 11 28, 09:36)
labas rytas, jau pirkote is cia?  4u.gif


atrasys MM, kai pasijungs 4u.gif

Junkites prie www.timberland.com - 40 % nuolaidele drinks_cheers.gif
Atsakyti
Iš amazon kosmetikai tax prisideda? smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

MM, su tais kostiumais vaikams tai tirkai darbelis doh.gif As save pamenu is darzelio, vienok, kaip man svarbu budavo, kad mama grazia kauke padarytu wub.gif

Mano dickiui siemet paprastai kazkaip parasyta - balti marskinukai ir juodos/rudos kelnes. "We are going to be Santa’s reindeers. ☺ Boys have to be dressed in white shirts and dark pants (brown or black), girls – in white blouses and white tights or leggings. We will make special skirts for the girls and special reindeer crowns for everyone."
Tai nereiks sukti galvos - fain thumbup.gif
__

Vakar ieksojau ko pirkti, nesugalvavau jau ko ir bereik... Nes iki keliones ko gero ir nebegausiu nieko g.gif
Atsakyti
TOYSRUS renkate ?
Reikia peliuko biggrin.gif ,Online Only! Buy 1 Get 2 FREE! - http://www.toysrus.c...ductId=11348829 Gal dar kas prisijungtų ax.gif

čia kažkoks panašus https://www.youtube....h?v=cbqpTW9rpGw
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 28 lapkričio 2012 - 10:37