Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 234

as prisijungiau prie Armani pudryciu,bet bijau prasaut del spalvos. Naudoju Make up forever 155 spalvyte, oda mano tamsoka,i gelsvuma, sviesiu pudryciu nemegstu, i ruzavuma visiskai netinka,kokia armani rinktis ?
6 nebutu per sviesi? galvoju dar del 9 ... kazkaip nete atrodo,kad 7 ir 8 turi ruzavumo g.gif
Atsakyti
Ačiū už timberland marškinukus aciuks.gif Pagaliau pataikėm dydį, pasirodo įprastiniam M'ui tinka S'as thumbup.gif
Atsakyti

Renkame

factory.jcrew.com

user posted image

www.saksfifthavenue.com
-10%
user posted image

www.bostonproper.com

user posted image

www.drjays.com

user posted image

www.talbots.com
-30%
user posted image

www.loehmanns.com
yra -40% kodukas


www.yoox.com
www.jcrew.com
www.armaniexchange.com
www.ralphlauren.com
shop.rugby.com
www.anntaylor.com
www.guess.com
www.juicycouture.com
www.bluefly.com-40$ nuo 200$
www.landsend.com
www.bloomingdales.com
www.shoemetro.com
www.gap.com-30%
www.sierratradingpost.com
www.express.com
www.venus.com
www.macys.com
www.6pm.com
www.victoriassecret.com
shop.nordstrom.com
www.columbia.com
www.ae.com
www.aeropostale.com

groziui smile.gif
www.sephora.com
www.sliceofnature.com
www.maccosmetics.com
www.sleekhair.com
www.fragranceshop.com-15%
www.fragrancenet.com-20%
www.nyxcosmetics.com
www.mariobadescu.com
www.giorgioarmanibeauty-usa.com-20%
www.naturessheabutter.com-30%
namams smile.gif
www.williams-sonoma.com-10%

isparduotuves
www.editorscloset.com
www.modnique.com
www.ruelala.com
www.myhabit.com
www.ideeli.com
www.hautelook.com



Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2012 11 27, 20:47)
as prisijungiau prie Armani pudryciu,bet bijau prasaut del spalvos. Naudoju Make up forever 155 spalvyte, oda mano tamsoka,i gelsvuma, sviesiu pudryciu nemegstu, i ruzavuma visiskai netinka,kokia armani rinktis ?
6 nebutu per sviesi? galvoju dar del 9 ... kazkaip nete atrodo,kad 7 ir 8 turi ruzavumo g.gif


as visai irgi noreciau nusipirkti, tik kas galetu patarti del spalvos, as guerlain turiu 4 numeriuka g.gif
QUOTE(Vitalma @ 2012 11 27, 20:49)
Ačiū už timberland marškinukus  aciuks.gif Pagaliau pataikėm dydį, pasirodo įprastiniam M'ui tinka S'as thumbup.gif

aciu vitalma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2012 11 27, 20:47)
as prisijungiau prie Armani pudryciu,bet bijau prasaut del spalvos. Naudoju Make up forever 155 spalvyte, oda mano tamsoka,i gelsvuma, sviesiu pudryciu nemegstu, i ruzavuma visiskai netinka,kokia armani rinktis ?
6 nebutu per sviesi? galvoju dar del 9 ... kazkaip nete atrodo,kad 7 ir 8 turi ruzavumo g.gif


I soliariuma einat? Man vasarai kai esu idegusi, tai 8 idealiai, o dabar ziema - 6, nes i soliariuma nevaikstau. 8 ir 6 i geltonuma, ruzavumo neturi schmoll.gif Nesu is baltuju. As cia apie Designer Lift. Blogose paziekit, daug kur lygina atspalvius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izabelee: 27 lapkričio 2012 - 20:02
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 27, 19:46)
bet man tai taip pazistama tie fail. toks jausmas ,kad pati bandyciau daryti ir rezultatai mano  biggrin.gif nes visad viska labai graziai isivaizduoju , kaip man gausis, o realybej tai daug asaru buna  lotuliukas.gif


Buna buna. Norai geriausi-graziausi, o rezultatas...Echt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 27, 21:23)
Pirksim giorgioarmanibeauty netrukus wink.gif
prisijunkit  drinks_cheers.gif


Ne i tema nuorodele
bet kvatojau balsu biggrin.gif

prisijungiu prie giorgioarmanibeauty, jei dar spejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2012 11 27, 20:01)
I soliariuma einat? Man vasarai kai esu idegusi, tai 8 idealiai, o dabar ziema - 6, nes i soliariuma nevaikstau. 8 ir 6 i geltonuma, ruzavumo neturi schmoll.gif Nesu is baltuju. As cia apie Designer Lift. Blogose paziekit, daug kur lygina atspalvius

neinu i soliariuma 4u.gif aciu uz komentara del spalyciu,kazkiek aiskiau drinks_cheers.gif
o gal kas 7 numeriuka turi/turejo ,radau nete viena foto, spalvyte kaip ir gera, bet gal cia tik foto taip doh.gif :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2012 11 27, 21:06)
neinu i soliariuma 4u.gif aciu uz komentara del spalyciu,kazkiek aiskiau drinks_cheers.gif
o gal kas 7 numeriuka turi/turejo ,radau nete viena foto, spalvyte kaip ir gera, bet gal cia tik foto taip doh.gif :

user posted image

apie 7 numeriuka ir as mastau g.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 27, 20:24)
apie 7 numeriuka ir as mastau  g.gif

Girdėjau,kad 7 artimesnis guerlaininiams atspalviams ax.gif Pati nebandžiau.
Tiesa,o pati esu guerlain krempudrų gerbėja,bet užsisakiau 6,nes labai išgyrė spalvą,tai nežinau kaip bus unsure.gif Apie 7 kažkaip niekas nekalbėjo labai,visos tik apie 6 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 27 lapkričio 2012 - 20:29
Gal pades renkantis spalva Armani pudru 4u.gif

Foundation
Atsakyti
QUOTE(omny @ 2012 11 27, 20:27)
Gal pades  renkantis spalva Armani pudru 4u.gif

Foundation


O kur lift g.gif
Atsakyti