Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 234

QUOTE(preta @ 2012 11 27, 01:54)
Aciu uz siuntinuka mergaitems ir uz padalijima Dimelei.  wub.gif  Visom po  4u.gif

4u.gif aciu Jums
Atsakyti
MM naktim nemiegi, keliesi ankstybese, is kur tiek energijos??pasidalink paslaptim 4u.gif
Atsakyti
Man veike lastcall, bet uzmigau *****, o GF FERRE tasiuku buvo kaina gerule su 40% off verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Ateinu padekot uz siuntinuka. TH svarkelis labai fainas, bet su dydziu tai prasoviau doh.gif M dydi emiau, kaip ir visko TH, bet sitam paskendau. Gal kas norit, perleisiu? Ar gal kas per maza nusipirkot, pasikeistume ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blond: 27 lapkričio 2012 - 09:07
labas rytas 4u.gif

Gal kuri norėtų Nature's Shea Butter - Shea Butter Vanilla Apricot Scrub? Naujas 30 +siuntimas
user posted image

ir dar siūlau Avani Dead Sea Cosmetics Mineral Body Scrub - Milk/Honey. Irgi naujas, 52lt +siuntimas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 26, 22:36)
man tik navy spalvyte rodo, as jau ir rapojai ir *jolackai* pranesiau kad M dydziu yra  biggrin.gif

Daliux78,fainuolė ,ačiū wub.gif wub.gif wub.gif ,kaip abydna,kad neužmačiau verysad.gif ,bet aš jau mažei pasakas skaičiau/miegot ėjom.....
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 26, 23:15)
na as kita karta, gal is kart urmu paimsiu visokiu dydziu, ir pasidalinsim temoj  biggrin.gif

Tai aišku drinks_cheers.gif biggrin.gif

Bet kai sunku gaut kaip reikia doh.gif lotuliukas.gif Visom tada reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 27 lapkričio 2012 - 09:26
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 27, 02:38)
galim nupirkti, jeigu butu norinciu  4u.gif

man veikia psl  unsure.gif

Ar nuo raudonų kainų dar -40%, ar per gerai noriu?
Atsakyti
zinadriu, ten buvo 4 val. akcija smile.gif
Atsakyti
MM, norejau pasitikslinti , Jcrew striukem dar taikytu 30% ar cia jau kainos su ta nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(tiju @ 2012 11 27, 12:22)
zinadriu, ten buvo 4 val. akcija smile.gif

smile.gif
Atsakyti
Gal galite patarti, kur ieškoti slidinėjimui rūbų? Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 27, 08:26)
MM naktim nemiegi, keliesi ankstybese, is kur tiek energijos??pasidalink paslaptim  4u.gif

kur jau ankstybese.. va, vos aki pramerkus sedziu biggrin.gif dirbu su viltim per Kaledas pamiegot, bet tada svest ir visur dalyvaut noresiu doh.gif

QUOTE(Blond @ 2012 11 27, 09:05)
Labas rytas smile.gif

Ateinu padekot uz siuntinuka. TH svarkelis labai fainas, bet su dydziu tai prasoviau doh.gif M dydi emiau, kaip ir visko TH, bet sitam paskendau. Gal kas norit, perleisiu? Ar gal kas per maza nusipirkot, pasikeistume ax.gif


aciu Jums
labai gaila, kad netiko sad.gif

QUOTE(traputis @ 2012 11 27, 10:24)
MM, norejau pasitikslinti , Jcrew striukem dar taikytu 30% ar cia jau kainos su ta nuolaida?

jau su nuolaidom kainos ax.gif

QUOTE(Spirgis @ 2012 11 27, 10:41)
Gal galite patarti, kur ieškoti slidinėjimui rūbų? Ačiū  smile.gif

Rei.com paziurekit 4u.gif
Atsakyti