Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 234

QUOTE(Ivonnna @ 2012 11 26, 23:53)
Daliukai, ir as parasiau laiskeli  4u.gif
Man deda i kasikeli  bigsmile.gif  Laikau kumscius



QUOTE(VVaiva @ 2012 11 26, 23:56)
Man irgi krepsely dar ji rodo  ax.gif
Daliuk, jei duos, pirkit iskart maksimaliai.  biggrin.gif  Po to issidalinsim  lotuliukas.gif



QUOTE(*Mulate* @ 2012 11 26, 23:56)
Daliux, ir man ,ir man golfuka,jei iseina pirkt M dydi,aciu  biggrin.gif

man dedasi tie golfukai i krepsa kiek nori ir dydziu yra  rolleyes.gif


man jau isvis nerodo to golfiuko, raso



This product is temporarily out of stock.
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 26, 23:59)
atssiuskit 4u.gif

uz pusvalanduko atsiusiu,aciu 4u.gif
Atsakyti
Bet kokia mistika su tais golfais doh.gif Krepsy tai yra, o pirkt neleidzia verysad.gif Ech... angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 26, 23:02)
man jau isvis nerodo to golfiuko, raso
This product is temporarily out of stock.

doh.gif na,tikekimes,kad laikina cia. Jei kada uzmatysit, zinokit,kad pirkimas neatsaukiamas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 27, 00:02)
Bet kokia mistika su tais golfais  doh.gif Krepsy tai yra, o pirkt neleidzia  verysad.gif Ech...  angel_sadangel.gif

keista, kad rode tiek dydziu, ir spejau kelis krepsiukus paciupti ir vel nera.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 26 lapkričio 2012 - 23:04
Daliuk, as pastebejau toki dalyka - per nuoroda is laisko jei einat, neatidaro jo. Man irgi neatidaro
Bet jei einu i Sale prekes, kur visas rodo, ieinu i golfa, rodo visus dydzius ir i krepsi deda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 26 lapkričio 2012 - 23:05
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 27, 00:04)
Daliuk, as pastebejau toki dalyka - per nuoroda is laisko jei einat, neatidaro jo. Man irgi neatidaro
Bet jei einu i Sale prekes, kur visas rodo, ieinu i golfa, rodo visus dydzius ir i krepsi deda  g.gif

bandziau ir taip, ir man jo neatidaro isvis, suka ratuka, kad tipo krauna ir neuzkrauna nieko, o jeigu einu per nuoroda, tada meta, kad out of stock
padariau princreena, ides MM, kaip man rodo doh.gif ech
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 26 lapkričio 2012 - 23:07
QUOTE(saamaantaa @ 2012 11 26, 23:50)
ar uzsakytumet man TBS dabar, uz valandos atsiusciau uzsakyma, bet svarbu siandien uzsakyt, nes 50 proc nuolaida viskam tik siandien?

imeskit nuoroda nematau tu nuolaidu 4u.gif
Atsakyti
Ech, gaila, bet ka jau dabar... doh.gif Lauksim isparduotuvej golfuku, kam netiko biggrin.gif
Atsakyti
Aciu Daliux ,man pasiseke wub.gif

o kada nuolaida baigiasi ,gal imes dar ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 27, 00:09)
Ech, gaila, bet ka jau dabar...  doh.gif Lauksim isparduotuvej golfuku, kam netiko  biggrin.gif




na as kita karta, gal is kart urmu paimsiu visokiu dydziu, ir pasidalinsim temoj biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(edicike @ 2012 11 27, 00:10)
Aciu Daliux ,man pasiseke wub.gif

o kada nuolaida baigiasi ,gal imes dar ju g.gif

tai ner uz ka, gaila, kad daugiau nepaciupau, neraso iki kada nuolaida unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 26 lapkričio 2012 - 23:14
kaip del Coastal scents? reik skysto shear buter man , ir dar kai ko ... ar uzsakytumet?
Atsakyti