Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 234

http://www.6pm.com neperkat? yra kodukas 10 proc. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 26, 14:37)
O imsit dabar S ar L ar visai neimsit  smile.gif ?



S manau bus labai aptempta (bent jau man per krūtinę), o L gali būti laisvoka, neprigludusi, irgi negerai... gal sakau palaukt, gal dar išmes M dydžio g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jolacka* @ 2012 11 26, 15:28)
S manau bus labai aptempta (bent jau man per krūtinę), o L gali būti laisvoka, neprigludusi, irgi negerai... gal sakau palaukt, gal dar išmes M dydžio  g.gif

Laukim M drinks_cheers.gif smile.gif tik kažin ar sulauksim greit ir dar tokia kaina unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 26 lapkričio 2012 - 15:46
QUOTE(Cirkas @ 2012 11 26, 15:28)
http://www.6pm.com neperkat? yra kodukas 10 proc. ax.gif

perkam kasdien smile.gif siuo metu neturim koduko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 26, 15:43)
perkam kasdien smile.gif  siuo metu neturim koduko  ax.gif

Ismete koduka 10% .Nusiunciau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 26, 15:37)
O imsit dabar S ar L ar visai neimsit  smile.gif ?
Sakot L imt ?Ar visai neimt - bandyt laukt M unsure.gif

Traputi,tai golfytė ABSOLIUČIAI atitinka dydį ?Nešiojat xs,ėmėt irgi xs,o s būtų per didelis kaip manot?Jau nebesižiūrėtų gal kai didokas  g.gif

man pasirode kad atitinka, gal net vos vos i mazesne puse,nes jau labai labai aptemptos rankos, o S manau nebutu man buvusi labai didele ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, dėl tų rugby golfukų, tai jų atsiranda kartas nuo karto dydžių. Aš jau mėnuo laiko kaip seku, pastoviai atviras langas doh.gif Tik mano dydžio XS buvo atsiradę vos du kartus, deja, nepavyko nupirkti verysad.gif Dabar pirkčiau ir XXS ir S, bet po savaitgalio išmeta po vieną ar du dydžius ir tai greitai dingsta. Bet vakar buvo M dydis atsiradęs, tai yra vilties dar sužvejoti. Tik pirkti greitai reikia verysad.gif

Kadangi daug mergaičių jas pirko, pasiūlykit man, gal, kam netiko XS dydis 4u.gif Spalva nesvarbu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luggne @ 2012 11 26, 16:54)
Mergaitės, dėl tų rugby golfukų, tai jų atsiranda kartas nuo karto dydžių. Aš jau mėnuo laiko kaip seku, pastoviai atviras langas  doh.gif  Tik mano dydžio XS buvo atsiradę vos du kartus, deja, nepavyko nupirkti  verysad.gif Dabar pirkčiau ir XXS ir S, bet po savaitgalio išmeta po vieną ar du dydžius ir tai greitai dingsta. Bet vakar buvo M dydis atsiradęs, tai yra vilties dar sužvejoti. Tik pirkti greitai reikia  verysad.gif

Kadangi daug mergaičių jas pirko, pasiūlykit man, gal, kam netiko XS dydis  4u.gif  Spalva nesvarbu  4u.gif

taigi dabar yra S dydis juodas ax.gif
Atsakyti

QUOTE(naktisster @ 2012 11 26, 15:53)
Ismete koduka 10% .Nusiunciau  mirksiukas.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif Aciu . matau jau ir as blush2.gif




www.6pm.com
-10% kodukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2012 11 26, 15:58)
taigi dabar yra S dydis juodas ax.gif

Pas mane tik L rodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2012 11 26, 16:58)
taigi dabar yra S dydis juodas ax.gif



Aha, mačiau 4u.gif
Tik keistai, nes jį tai rodo, tai nerodo. Nusiunčiau mergaitėms, bet jau taip man su juo nesiseka unsure.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus wub.gif Reikia M.Lauksiu,o jei jūs pamatysit rašykit až rolleyes.gif 4u.gif Dabar ir man tik L rodo,kad yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 26 lapkričio 2012 - 16:04