Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinukynas 115

Apklausa: Ko labiausiai laukiate? (13 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
labas rytas, sniego belikę tik 1 proc. iš 100 doh.gif ir LYYJA doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
laba diena,

Becel, tai gerai, nereiks kasti biggrin.gif gal dar pasnigs iki švenčių mirksiukas.gif
Atsakyti
Hi 4u.gif

pusnynuos jau miestas miega...
dovanėlės po ledu...
Pasiėmus aš kastuvą...
Sniego kasti vėl skubu.

Nafik toks gyvenimo būdas antra diena vadinasi - šok į pusnį. Vsio. Einu kastuvuoti doh.gif Dovanų neturiu, visiems po kibirą sniego prikasiu ir bus gerai smile.gif
Atsakyti
ko dirty pikta? biggrin.gif

man šiandien labai puiki diena - atėjo violey ir kerastase iš feelunique, dar tippi iš jcrew nukoviau, kurio labai norėjau ir dovanų sulaukiau iš draugės wub.gif eisiu dabar likusias dovanas supakuot, kad nereiktų paskutinę dieną.

kaip gyvenat? matėt, kokius šalčius šventėm prognozuoja? rolleyes.gif
Atsakyti
Hi 4u.gif
QUOTE(Honey @ 2012 12 19, 19:35)
ko dirty pikta?  biggrin.gif

man šiandien labai puiki diena - atėjo violey ir kerastase iš feelunique, dar tippi iš jcrew nukoviau, kurio labai norėjau ir dovanų sulaukiau iš draugės wub.gif eisiu dabar likusias dovanas supakuot, kad nereiktų paskutinę dieną.

kaip gyvenat? matėt, kokius šalčius šventėm prognozuoja?  rolleyes.gif

prieššventinė psichozė man doh.gif

aš sugalvojau TBS apsiprekinti UK. Apsidovanosiu save duškėm ir sviestais ir sėdėsiu kvapuose susukta galva wub.gif

Dėl sniego ir artėjančių šalčių, jeigu prognozuotojai nepjauna grybo, irgi nemiela.

Aš eisiu dėžučių arbatai daryti. Rytojui nusiteikinėju reisui į parduotuves. Reikia šio bei to dovanoms doh.gif Spėju bus eilės nenormalios, žmonių masė ir visi pikti, tokie kaip aš gun_bandana.gif

O šiaip smagu, kai eiti niekur nereikia smile.gif Už lango balta. Savaitgalį susiveiksiu egliutės šaką, pasimerksiu, papuošiu ir bus pelėdos lotuliukas.gif
Atsakyti
ką iš TBS nusižiūrėjai?

aš galvoju ryt tapnot į akrą ieškot kokių nors šiltų pėdkelnių prie suknių, nes mano turimos visos bumbulais nuėjo, tai tik po džinsais užsidedu. gal kokiam lindexe bus g.gif

man dar sunku patikėt, kad jau pirmadienį Kūčios.. mėnuo praskrido tiesiog smile.gif

parodyk, kokias dėžutes darai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 19 gruodžio 2012 - 19:52
QUOTE(Honey @ 2012 12 19, 19:35)
man šiandien labai puiki diena - atėjo violey ir kerastase iš feelunique, dar tippi iš jcrew nukoviau, kurio labai norėjau ir dovanų sulaukiau iš draugės wub.gif eisiu dabar likusias dovanas supakuot, kad nereiktų paskutinę dieną.


Smagu sulaukt pirkinuku thumbup.gif
Man irgi snd smagi diena - isejau is darbo anksciau, save ir leliu apiprekinau bigsmile.gif Dar siokiu tokiu kalediniu smulkmeneliu nupirkau. Mano jau Kaledines dovanos supakuotos visos, tik teveliams liko issiusti smile.gif

QUOTE(dirty_kiss @ 2012 12 19, 19:44)
aš sugalvojau TBS apsiprekinti UK. Apsidovanosiu save duškėm ir sviestais ir sėdėsiu kvapuose susukta galva  wub.gif

Aš eisiu dėžučių arbatai daryti. Rytojui nusiteikinėju reisui į parduotuves. Reikia šio bei to dovanoms  doh.gif 


As buvau TBS nuejus, nes visus kuno kremus subaigiau (pilvukui viska sutepiau ko gero biggrin.gif ), bet man ten visi kvapai atsibode, nieko neissirinkau ir galiausiai Boots'e nuejus Boots'o linijos prisirinkau kremu ir scrub'u smile.gif

Man zinok toks dezutes kaip patinka wub.gif As vis svaigau, vis norejau uzsisakyt arba pati pasidaryt, bet neprisiruosiau smile.gif

QUOTE(Honey @ 2012 12 19, 19:51)
aš galvoju ryt tapnot į akrą ieškot kokių nors šiltų pėdkelnių prie suknių, nes mano turimos visos bumbulais nuėjo, tai tik po džinsais užsidedu. gal kokiam lindexe bus g.gif

man dar sunku patikėt, kad jau pirmadienį Kūčios.. mėnuo praskrido tiesiog smile.gif


As va kaip tik irgi draugems pripirkau pedkelniu siltu ir issiunciau dovanu bigsmile.gif Pati irgi mielai nesiojiu, Primarke po kelis svarus, o siltos siltos! Tai ir nesioju istisai, nes kelniu jau i darba negaliu nesiot, pilvukas netelpa smile.gif

Nesitiki ir man kad Kucios jau.. Ziu, jau ir Naujieji, dar savaite ir iseinu atostogu. Laikas praskrido tiesiog!
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 12 19, 18:51)
. mėnuo praskrido tiesiog smile.gif



ne mėnuo, o visi metai kaip sekundė doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
gal žinot kokį muilą kuris nesausina rankų odos?


beje, šiandien gavau į rankas tuos nelemtus šešėlius doh.gif doh.gif doh.gif Iš trečio karto!!!!!!

Pirmą kartą išmetė ta draugė sesės, antrą kartą užsakiau irgi sesei į UK, tai kai juos atnešė, jos nebuvo namie, nepaliko kortelės, nuėjo į paštą - neranda, užsisakė tada kad persiųstų į jos vietinį paštą, ėjo ėjo ėjo ėjo, o vis nėra nėra nėra ir neranda doh.gif doh.gif jau mane užkniso ir dar kartą juos nusipirkau jau iš JAV savo adresu ir atėjo šiandien doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2012 12 19, 22:13)
Man irgi snd smagi diena - isejau is darbo anksciau, save ir leliu apiprekinau bigsmile.gif

As va kaip tik irgi draugems pripirkau pedkelniu siltu ir issiunciau dovanu bigsmile.gif  Pati irgi mielai nesiojiu, Primarke po kelis svarus, o siltos siltos! Tai ir nesioju istisai, nes kelniu jau i darba negaliu nesiot, pilvukas netelpa smile.gif


ką papirkai? bigsmile.gif

ten su vilna tos pėdkelnės? nes galvoju, kad turbūt su vilna reik imt, kad būtų tikrai šiltos. tik įdomu, ar negrauš jos. kada pasirodysi su pilvuku? ax.gif

QUOTE(Becel @ 2012 12 20, 00:00)
gal žinot kokį muilą kuris nesausina rankų odos?

beje, šiandien gavau  į rankas tuos nelemtus šešėlius  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Iš trečio karto!!!!!!


aš dar tokio nesu atradusi, visi naudoti sausina smile.gif

ooo, na pagaliau bigsmile.gif bet tu kantri, būčiau turbūt nebepirkusi trečią kartą biggrin.gif
Atsakyti
Zinokit kaip mane nuliudino zinia apie ta vaikinuka, kad rastas negyvas.. Tikrai nuosirdziai isgyvenu, vis tikejausi, kad gyvas atsiras verysad.gif

QUOTE(Becel @ 2012 12 19, 23:00)
beje, šiandien gavau  į rankas tuos nelemtus šešėlius  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Iš trečio karto!!!!!!


Nu nieko sau! Tai bet dabar turbut tikraiii dziaugeisi, pagaliau gavusi i rankas juos smile.gif

QUOTE(Honey @ 2012 12 19, 23:08)
ką papirkai? bigsmile.gif

ten su vilna tos pėdkelnės? nes galvoju, kad turbūt su vilna reik imt, kad būtų tikrai šiltos. tik įdomu, ar negrauš jos. kada pasirodysi su pilvuku?  ax.gif


Pirkau niekuciu visokiu ax.gif Labai norejau sventems tamsaus, ryskaus, berry spalvos lupdazio, tai issirinkau viena, tada dar blizgesiu priedo smile.gif
Zinok neisivaizduoju ar ten tikra ta vilna ar ne, bet vidine pedkelniu puse tokia su pukeliu, jos ten gal 200 denu smile.gif Tai tikrai labai siltos, negrauzia. Esu pirkusi lietuvoj su vilna, tai siek tiek grauze ir tiesa sakant nebuvo tokios siltos kaip sios, o kaina kokia penkis kartus didesne doh.gif

Su pilvuku pasirodysiu greitai blush2.gif Lig siol nesirodziau nes nuotrauku neturiu biggrin.gif O specialiai fotkintis man kazkaip neiseina smile.gif Bet kadangi sventes ant nosies tai garantuotai nuotrauku bus smile.gif
Atsakyti
laba diena, miegančios gražuolės biggrin.gif

QUOTE(Ka_kava @ 2012 12 21, 00:23)
Pirkau niekuciu visokiu ax.gif  Labai norejau sventems tamsaus, ryskaus, berry spalvos lupdazio, tai issirinkau viena, tada dar blizgesiu priedo smile.gif 

Su pilvuku pasirodysiu greitai blush2.gif  Lig siol nesirodziau nes nuotrauku neturiu biggrin.gif  O specialiai fotkintis man kazkaip neiseina smile.gif  Bet kadangi sventes ant nosies tai garantuotai nuotrauku bus smile.gif


įmesi į savo blogą? kažkaip senokai pildei, nerandi kada prisėst? smile.gif

fainiai, lauksiu thumbup.gif

aš vakar darželio žiburėlyje padalyvavau, kokie juokingi tie maži vaikai biggrin.gif
Atsakyti
šūdas tos pėdkelnės su vilna, kiek tenešiojau, o apsiburbuliavusios ... gal dešimt kartų ir užsidėjau.
TBS nemėgstu, kūnui man jau noris visko natūralaus, bet kai rankų kremas 15 ml virš 20 lt doh.gif ir tepuos toliau nenatūraliu. Kol nesunaudosiu ščyrai visko visko.... dušo želes baigiau, dbr draugui padedu optimizuot. Rekomenduosiu jam pirkt natūralesnę ax.gif
išsiuntėm dvi tašes į užsienį su dovanom karsta.gif kiek reikalų buvo supirkt sudėt.
po biški vis kitiems pakuoju smile.gif

ir pagaliau pagaliau turiu pudras rolleyes.gif maskuoja super, ypač dviem sluoksniais, o reikia kai turiu n dėmių. Tik reik gerai odą sudrėkint. Finišas velvetinė oda, nematinė, turi kažkokio švytėjimo iš savęs, bet nedaug lb. Jokio išlindusio blizgesio net vakara. Laikymasis labai geras. Bet kadangi maskuoja, šiek tiek matosi, kad tepta

Vakar gavau pirmąją dovaną ax.gif

laba diena smile.gif
Papildyta:
nerašiau, nes nemačiau, kad rašyta temoje doh.gif
Atsakyti