Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinukynas 115

Apklausa: Ko labiausiai laukiate? (13 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 12, 14:10)
Honey, iš kur?
tetai reik ką nors plaukams dovanų, bet bijau daryt užsakymą..... nes užsakiau feelunique 11.30 ir dar nėra. LT parduotuvėse pirkt kosmetiką ranka nekyla doh.gif


iš lookfantastic, buvo -20% ir dar dovanų dvi mažas pakuotes kažkokių priemonių pridėjo. man labai reikėjo priemonės nuo karščio, nes baisu tiesintuvu naudotis, kol neturiu. ir tuo pačiu dar volume šampūną prigriebiau, pabandysiu.
o kokiam salon+ nėra nuolaidų? nors LT tikrai gerai pagalvočiau prieš perkant, gaila tiek permokėt net ir dovanai ax.gif

dirty, reikia virtualios, arba kreditinės. aš perku su visa virtuon (virtualia visa), tai viskas ok. kursas perkant tiesiai kortele palankesnis negu perkant paypal. aišku, gaunasi biškį brangesnis negu tarkim keistum grynais banke. pvz kai pirkau eurais violey, tai gavosi ne 3.45, o 3.51. bet ir su didesniu kursu daugumą dalykų vis tiek apsimoka siųstis negu pirkt LT mirksiukas.gif

aš šiandien jau geriau jaučiuosi, tai irgi tvarkiausi. užtat koks malonumas plaut indus po ilgo gulėjimo lovoje doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 13 gruodžio 2012 - 00:53
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 12 12, 19:15)
Daug perkat irnternetu, tai man papasakokit, kaip su atsiskaitymu užsienyje. Neteko niekada man šito reikalo apturėti, bet bręsta reikalas. Labiausiai domina, ar galima atsiskaityti su Visa kur nors ar būtina internetinių atsiskaitymų kortelės reikia arba kreditinės. Jeigu galima su Visa, tai tada ką kainuoja valiutų pervertimas. Nu tokia tundra šitoj vietoj jaučiuosi, kad net gėda  blush2.gif

Aš nauduojuos sesės Seb Virtuon kortele, tai valiutų konvertavimas nieko nekainuoja. Pervedimai iš debetinės kortelės į Virtuoną irgi ne, atrodo. Bent jau anksčiau tikrai nekainavo.
ale koks patogumas ir nuolaidų galima rast. LT priemones pirkt kosmosas. Nebent SM Skelbimų lentoj ax.gif Aišku visko internetu nenusipirksi. Pvz. visos Uriage, Avene ir kt. vaistinės asortimento prekės ir internetu brangiai kainuoja, ypač kai dabar pas mus nuolaidų vaistinėse tikrai pakanka ax.gif
tik laukimas iš proto gali išvest. Laukiu siuntinio su pudrom, kai paštininkė ateina į darbą, man akys sužiba biggrin.gif

QUOTE(Honey @ 2012 12 13, 00:51)
iš lookfantastic, buvo -20% ir dar dovanų dvi mažas pakuotes kažkokių priemonių pridėjo. man labai reikėjo priemonės nuo karščio, nes baisu tiesintuvu naudotis, kol neturiu. ir tuo pačiu dar volume šampūną prigriebiau, pabandysiu.
o kokiam salon+ nėra nuolaidų? nors LT tikrai gerai pagalvočiau prieš perkant, gaila tiek permokėt net ir dovanai ax.gif

aš šiandien jau geriau jaučiuosi, tai irgi tvarkiausi. užtat koks malonumas plaut indus po ilgo gulėjimo lovoje doh.gif  lotuliukas.gif

bet neviskas -20? Kokia priemonę nuo karščio?

aš sugalvojau, kad SM bandysiu ieškot kaukės ax.gif

namie pas mus jau indaplovė, tik pas draugą rankom plaunu. Bet man niekad nebuvo tragedija indų plovimas, man net patinka. Matai kaip aplink gražu, švaru po indų plovimo. Išeidama iš virtuvės visad atsigręžiu pasigrožėt savo darbu lotuliukas.gif

hautelook nebeliko Bearpaw'u, 6pm nėra. Neviltis apėmus verysad.gif

vieną koja nusipešiau, atsisėdau dabar prie kompo pailsėt biggrin.gif Pasistiprinau, draugas sluoksniuotų bandelių parvežė ir vėl išvarė su draugais mašinų drąskyt doh.gif

telefoną naują renkuos ax.gif bjaurus darbas, kai nežinai ko nori

laba diena 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 15, 11:49)
Aš nauduojuos sesės Seb Virtuon kortele, tai valiutų konvertavimas nieko nekainuoja. Pervedimai iš debetinės kortelės į Virtuoną irgi ne, atrodo. Bent jau anksčiau tikrai nekainavo.
ale koks patogumas ir nuolaidų galima rast. LT  priemones pirkt kosmosas. Nebent SM Skelbimų lentoj  ax.gif Aišku visko internetu nenusipirksi. Pvz. visos Uriage, Avene ir kt. vaistinės asortimento prekės ir internetu brangiai kainuoja, ypač kai dabar pas mus nuolaidų vaistinėse tikrai pakanka ax.gif
tik laukimas iš proto gali išvest. Laukiu siuntinio su pudrom, kai paštininkė ateina į darbą, man akys sužiba  biggrin.gif
bet neviskas -20? Kokia priemonę nuo karščio?

aš sugalvojau, kad SM bandysiu ieškot kaukės  ax.gif

namie pas mus jau indaplovė, tik pas draugą rankom plaunu. Bet man niekad nebuvo tragedija indų plovimas, man net patinka. Matai kaip aplink gražu, švaru po indų plovimo. Išeidama iš virtuvės visad atsigręžiu pasigrožėt savo darbu  lotuliukas.gif

hautelook nebeliko Bearpaw'u, 6pm nėra. Neviltis apėmus  verysad.gif

vieną koja nusipešiau, atsisėdau dabar prie kompo pailsėt biggrin.gif Pasistiprinau, draugas sluoksniuotų bandelių parvežė ir vėl išvarė su draugais mašinų drąskyt  doh.gif

telefoną naują renkuos  ax.gif bjaurus darbas, kai nežinai ko nori

laba diena 4u.gif

labas dienas

man irgi reik peštis, apsimetu, kad neatsimenu doh.gif nu gal ryt ax.gif Indų nekenčiu plaut, o kai PMS tai vos ne su ašarom doh.gif

tiek kasiau akį, kad lęšis plyšo aky doh.gif doh.gif doh.gif

žiema tuoj baigsis, nebereikes su bervarų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 12 15, 16:27)
man irgi reik peštis, apsimetu, kad neatsimenu  doh.gif  nu gal ryt  ax.gif 

tiek kasiau akį, kad lęšis plyšo aky  doh.gif  doh.gif  doh.gif

žiema tuoj baigsis, nebereikes su bervarų hihihi.gif

arba kitą savaitę. Šventes turi sutikt graži flirt.gif

gal ir gerai, dabar tikrai pasikeisi. Matyt jau dėl senumo akį erzindavo tongue.gif

ane? man irgi taip pradeda rodytis biggrin.gif

draugas 9 val sugalvojo, kad reik eit pas draugus. o aš galvą išsiploviau, molio kaukę užsidėjau. Sako, jei ne mes pas jus tai jūs pas mus ateikit. O aš tokia gražuolė doh.gif nesuprantu aš jo kartais. Aiškinau ne kartą, pykomės dėl to ne kartą, bet jam nedaeina, kad be pudros nei aš svečius priimsiu, nei eisiu kur nors.
kam tą kaukę tepi?vis tiek nieko nepadeda. klausiu nepadeda kam, sako vis tiek spuogų turi doh.gif labai supratinga.žino, kad dėl to blogai jaučiuos sad.gif
išmovė vienas, tegu prisilaka, ryt galės merdėt.
Atsakyti
užsakė Bearpaw'us yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 15, 21:04)
*arba kitą savaitę. Šventes turi sutikt graži flirt.gif

gal ir gerai, dabar tikrai pasikeisi. Matyt jau dėl senumo akį erzindavo  tongue.gif

ane? man irgi taip pradeda rodytis biggrin.gif

**draugas 9 val sugalvojo, kad reik eit pas draugus.
kam tą kaukę tepi?vis tiek nieko nepadeda.
***išmovė vienas, tegu prisilaka, ryt galės merdėt.

*būtinai flirt.gif
**o jetau koks niekšas, tave visą dieną vieną paliko, su mašinom, paskui baliavot bash.gif
dėl spuogų tai irgi devil.gif
***kai ryt merdės galėsi hah.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 15, 22:43)
užsakė Bearpaw'us  yahoo.gif

thumbup.gif kokią spalvą ėmei?
Atsakyti
nesimiega biggrin.gif

Vitulka, super dėl bearpaw thumbup.gif aš be proto laukiu savo jcrew megztuko, bet dar net sąskaitos negavau, tai viskas tik po švenčių.

pasipuošėm šiandien eglę, jau kaip jauku namie. eglė gana didelė, tai dabar žiūriu, kad reikėjo pirkt 2vnt lempučių, nes vieno kaip ir mažoka. bet šiais metais užteks ir tiek, ir taip išleidau virš 60lt papuošimams, nors ir su -40proc nuolaida ax.gif

visiems jau dovanas turit? aš kokį pusę, bet spintelė jau beveik neužsidaro biggrin.gif tik pagrinde viskas mažiesiems, nes dar ir vienos gimtadienis nusimato.

Becel, peškis prieš šventes. ką naudoji depiliacijai šiaip? ax.gif
beje, matau, kad nauja liniuotė. šaunuolė thumbup.gif

QUOTE(Vitulka @ 2012 12 15, 13:49)
bet neviskas -20? Kokia priemonę nuo karščio?

aš sugalvojau, kad SM bandysiu ieškot kaukės  ax.gif

Išeidama iš virtuvės visad atsigręžiu pasigrožėt savo darbu  lotuliukas.gif


tik kerastase perkant du produktus, dar vis tebėra. pasiėmiau šitą pilną pakuotę:http://www.lookfantastic.com/kerastase-reflection-chroma-thermique-150ml/10444824.html
nors mano plaukai nedažyti, bet girdėjau gerų atsiliepimų, tai pabandysiu. ir gavau šito miniuką (50 ml): http://www.lookfanta...l/10444812.html
tu lyg ir turi šitą, ania? g.gif

plaukams kaukę? kas krenta į akis? man geriausios kondiškės/kaukės yra John Masters, patinka, kad universalios.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif fainai dėl indaplovės. aš kadangi nelabai mėgstu plaut indus, tai labai praverstų.

QUOTE(Vitulka @ 2012 12 15, 23:04)
bet jam nedaeina, kad be pudros nei aš svečius priimsiu, nei eisiu kur nors.


jau be pudros savo noru turbūt tik šeimos nariams pasirodau biggrin.gif aišku, būna situacijų, kai tenka pvz visiškai neišvengiamai nakvoti svečiuose arba jei kažkas netikėtai užbėga trumpam, tai nepuolu delnais dengti veido ar bėgt į tuliką dažytis, bet didelio džiaugsmo irgi nejaučiu ax.gif čia gal jau kokia psichologinė problema pas mane, nežinau lotuliukas.gif bet man patinka visad pasitempę žmonės ir pati tokia stengiuosi būt rolleyes.gif

gal reik eit pamiegot jau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 16 gruodžio 2012 - 05:25
QUOTE(Honey @ 2012 12 16, 04:24)
nesimiega biggrin.gif

Vitulka, super dėl bearpaw thumbup.gif aš be proto laukiu savo jcrew megztuko, bet dar net sąskaitos negavau, tai viskas tik po švenčių.

pasipuošėm šiandien eglę, jau kaip jauku namie. eglė gana didelė

visiems jau dovanas turit?

Becel, peškis prieš šventes. ką naudoji depiliacijai šiaip?  ax.gif
beje, matau, kad nauja liniuotė. šaunuolė thumbup.gif


jau be pudros savo noru turbūt tik šeimos nariams pasirodau biggrin.gif 

tikrai kad nesimiega tau, nors pati nuėjau tik po 2 miegot doh.gif mes dar eglutės neturim, bet būtinai turėsim, nes kur Kalėdų senelis dovanas dės?biggrin.gif

kas per megztukas? bigsmile.gif
depiliacijai tai kojoms epiliatorius, kitoms vietoms skustukas biggrin.gif ačiū dėl liniuotės, ale tas reikalas išjudintas per metus gal su viršum doh.gif ką numetu pirmoj ciklo pusėj, tas atauga antroj, nes nesugebu kontroliuotis ir valdytis tada, taip ir smaukausi vietoj

Dovanos galima sakyt jau visos, liko pora smulkmenų nupirkt, vakar jau ir supakavau, o antradienį jau priduosiu išsiuntimui, tikiuosi Vitulka neišvynios dovanų anksčiau laiko biggrin.gif

Honey, nustebinai dėl pudros, kažkaip galvojau, kad tavo oda daugmaž lygi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 12 16, 13:25)
Honey, nustebinai dėl pudros, kažkaip galvojau, kad tavo oda daugmaž lygi  ax.gif


tai daugmaž lygi ir yra. galėčiau ir be pudros būt, bet nenoriu ax.gif šiaip su kapiliarais turiu problemų, greit rausta, kas man labai nepatinka.

Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 12 16, 03:02)
**o jetau koks niekšas, tave visą dieną vieną paliko, su mašinom, paskui baliavot 

***kai ryt merdės galėsi  
Papildyta:

kokią spalvą ėmei?


ne visą biggrin.gif 9 biški pabuvo

nuplaukė mano pusryčiai lovoj per jo uliavones sad.gif

Nutmeg ax.gif

user posted image

Papildyta:
QUOTE(Honey @ 2012 12 16, 05:24)
nesimiega biggrin.gif

Vitulka, super dėl bearpaw. aš be proto laukiu savo jcrew megztuko, bet dar net sąskaitos negavau, tai viskas tik po švenčių.

pasipuošėm šiandien eglę, jau kaip jauku namie. eglė gana didelė, tai dabar žiūriu, kad reikėjo pirkt 2vnt lempučių, nes vieno kaip ir mažoka. bet šiais metais užteks ir tiek, ir taip išleidau virš 60lt papuošimams, nors ir su -40proc nuolaida

visiems jau dovanas turit? aš kokį pusę, bet spintelė jau beveik neužsidaro  tik pagrinde viskas mažiesiems, nes dar ir vienos gimtadienis nusimato.


tik kerastase perkant du produktus, dar vis tebėra. pasiėmiau šitą pilną pakuotę:http://www.lookfantastic.com/kerastase-reflection-chroma-thermique-150ml/10444824.html
nors mano plaukai nedažyti, bet girdėjau gerų atsiliepimų, tai pabandysiu. ir gavau šito miniuką (50 ml): http://www.lookfanta...l/10444812.html
tu lyg ir turi šitą, ania? 

plaukams kaukę? kas krenta į akis? man geriausios kondiškės/kaukės yra John Masters, patinka, kad universalios.


jau be pudros savo noru turbūt tik šeimos nariams pasirodau biggrin.gif

norėčiau ir aš ko nors iš jcrew. bet reik gaudyt, jei nori ka nors pigiai nusipirkt , aš neturiu tam kantrybės doh.gif tik stebiu, kiek turtingų žmonių LT ax.gif

Tikrą eglę? aš šian galvojau šaką nusipirkt, bet numojau ranka, per anksti dar manau, nubyrės iki Trijų karalių ax.gif
aš dovanas tik tėvam ir sesėm pirkau. Tai liko tečiui ką nors ax.gif
eina sau kaip ko nors norėčiau naujo, o dar iš Kerastase. Bet reik sunaudot, ką turiu. Tai paskui senas priemones numetu, nes noris naujas naudot. Aha, turiu tą apsaugą nuo karščio. Man labai labai smile.gif norėčiau jų kaukės kokios nors ax.gif
o tetai žiūrėjau Rene furteree šian Eurovaistinėj. Kaina 101 lt doh.gif doh.gif niekas nepirks tokios brangios schmoll.gif reik ką nors žemiškesnio biggrin.gif JO brangu irgi, ne? g.gif gal nušliauščiau iki Biotekos
tai šeimai aišku galiu be pudros ir draugo draugų nesibaidau, jei nakvoja, bet specialiai nesirodau. Bet kai žinau, kad į svečius, tai negaliu būt nesidažius schmoll.gif

šian biški aktyvi diena. Naminėjom iki 12, paskui į turgų, pas draugo mamą, galų gale juk visi keliai veda į Akropolį. Užsakymų emigrančių vykdyt ax.gif

ko jūs nemiegat? doh.gif šventas reikalas. nežinočiau net ką veikt naktį, geriau guliu šiltai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 16, 21:11)
Tikrą eglę? aš šian galvojau šaką nusipirkt, bet numojau ranka, per anksti dar manau, nubyrės iki Trijų karalių  ax.gif

JO brangu irgi, ne?  g.gif gal nušliauščiau iki Biotekos

tai šeimai aišku galiu be pudros ir draugo draugų nesibaidau, jei nakvoja, bet specialiai nesirodau. Bet kai žinau, kad į svečius, tai negaliu būt nesidažius  schmoll.gif

ko jūs nemiegat? doh.gif šventas reikalas. nežinočiau net ką veikt naktį, geriau guliu šiltai ax.gif


aha, tikra smile.gif bet jau šiandien su MB juokėmės, kad lemputės beveik baigia nusprogt lotuliukas.gif sako, bus tau taupyt biggrin.gif

priklauso nuo priemonės, šiaip nėra pigu. pvz detangler'iai (kur gali naudot ir kaip nuplaunamą ar nenuplaunamą kondiškę) po 56Lt, tačiau parsisiųsti pigiau niekur nėr.

aš serialą žiūrėjau naują - "The paradise" apie senovę (~1870-uosius). man tos kostiuminės dramos apie senovę patinka, tai labai užkabino. kol nedamušiau viso sezono iki galo, tol negalėjau užmigt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 16 gruodžio 2012 - 21:53
QUOTE(Vitulka @ 2012 12 16, 19:11)
o tetai žiūrėjau Rene furteree šian Eurovaistinėj. Kaina 101 lt  doh.gif

šian biški aktyvi diena. Naminėjom iki 12, paskui į turgų, pas draugo mamą, galų gale juk visi keliai veda į Akropolį. Užsakymų emigrančių vykdyt  ax.gif

ko jūs nemiegat? doh.gif šventas reikalas. nežinočiau net ką veikt naktį, geriau guliu šiltai ax.gif

gal man kažką DK nupirkt jai? Tony Guy ar John Frieda kokį?
graži spalva thumbup.gif
tos emigrantės blush2.gif

mum šian irgi aktyvi diena, jau kad pradėjom po pietų tvarkytis, tai neblogai namus prašlavėm, pririnkom ką išmest, ką išvežt, ką į rūsį.

Aš nežinau, ko nemiegu, aj dovanas pakavau, tada prie kompo dar pasedėjau, nenoriu eit miegot 22-23 atrodo dar ką nors galiu nuveikt, pažiūrėt ar dar ką biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Becel: 16 gruodžio 2012 - 22:24